♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In darkness embrace

In jos 
+2
luna
Myiu Phantomhive
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Sept 14, 2011 8:37 am

Mno hai ca vin si eu cu fic nou ^^, pentru placerea cititorilor, sper sa va placa si astept cat mai multe pareri. xD

Capitolul I Enjoy the darkness, he is everywhere

O sageata strapunse pielea, intrand in inima si iesind pe cealalta parte. Fata se prabusii la pamant. Scoase un ultim scancet si nu mai facu nici o miscare. Ochii caprui erau tinuti inchisi, buzele palide la fel ca pielea erau tinute strans lipite. O substanta rosie se scurse in colturile gurii. O balta de sange inconjura tanara firava care nu avea mai mult de 12 ani.
Dupa o liniste infernala de cel mult 5 minute, una dintre mainile tinerei se aseza pe sageata, scotand-o cu putere. Un "auci" stangaci rupse linistea de mormant. Ochii acesteia se deschisera incet, niste ochi rosii ca sangele proaspat. Se ridica incet in sezut stergandu-si gura de sange. Se uita la rana cum se vindeca rapid scotand un mic abur. Se puse usor pe picioare si inainta 2 metri dupa care cazu. Era extenuata. Tusi de cateva ori cu sange si lesina.
Dupa cel mult o ora se trezi. Era in acelasi loc doar ca era cineva cu ea. Nu era nevoie sa se uite, stia deja cine era. Imbratisa persoana respectiva, zambind dulce. Acesta scoase din buzunar un briceag, il deschise si dupa un sunet de taiat, suvite din parul fetei alunecau in jos. Parul ei era brunet si fara stralucire. Dupa taiere ii era cu 2 degete deasupra umerilor. Ochii ei rosii se ridicau si priveau balta negra. Da, era cerul noptii, luna plina luminand campul larg unde se aflau. Slabii imbratisarea dezlipindu-se de tanar. Se dadu 2 pasi in spate si se uita in ochii lui. Niste ochi mov, un mov pur.
-Acum esti a mea! vocea calda dar totusi ferma a baiatului se auzi in ecou. Fata dadu din cap, zambetul ii reveni, multumind.




In prezent, peste 6 ani de la incident, Myiu era o tanara in varsta de 18 ani, tocmai impliniti. Daca va sti ce o asteapta, ar plange. De ce spun asta? Ei bine ea fiind majora trebuie sa implineasca ritualul sacru de imperechere intre ea si un demon. Ea nu era o fiinta umana, ea era un vampir. Dar, nu unul obisnuit. Ve-ti intalni pe parcursul acestei povesti multe forme de "rau" si multe de "bine". Dar, la noi raul e rau si binele e tot rau. Nu va pot zice mai multe doar hai sa vedem ce face aceasta faptura cu numele ei de "Myiu".

Nu-mi pot permite sa intarzii, asta m-ar putea costa mult. Grabesc pasul, pot fugi mai repede decat sunetul dar totusi, hai sa o fac cu putere normala. As vrea sa fiu normala. Parul meu brunet zburda in adierile vantului de toamna. Lentilele de contact imi provocau gadilituri la nivelul ochilor. De ce lentile? Ei bine ochii mei au ramas rosii si asta ar fi cam straniu pentru lume asa ca am optat pentru niste lentile de culoare turcoaz putin mai inchis. O culoare destul de frumoasa. Grabesc pasul ajungand sa fug. Trec printre o multime de oameni, liceeni mai exact. Aveau uniforme de toate culorile. Ma blochez "in trafic" sio iau pe calea lunga. Dau de o alta scurtatura printre niste blocuri abandonate. Era tot di-un gunoi si seringi de la drogati. Pfai oamenii din ziua de astazi!
Ajung in fata unei resedinte, era o vila foarte mare, intru in ea, la intrare ma astepta majordomul Richard, un batranel de vreo 50 de ani caruntel si ochii albastrii. Ii dau geaca si fug la etaj. Pe drum ma intalnesc cu menajerele, Lisa, katty si Aiona. Isa si Katty vin din nustiu ce tara straina iar pe Aiona am recomandat-o eu. Am gasit-o la un hotel unde era platita foarte prost desi era foarte harnica si am adus-o aici. Ajung la ultimul etaj si merg la ultima usa. O usa neagra de metal. Puteai sa dai muzica la maxim ca nu se audea nimic. Ciocan la ea iar o voce calda imi zice sa intru. Dupa acea usa un tanar de vreo 20 de ani statea la biroul sau asteptandu-ma.
-Draga mea, ai intarziat 2,33 minute. Cum explici asta?
-Nu am nici o explicatie, imi cer mii de scuze, no sa se mai intample.
Acesta aproba si imi zise sa plec. Ies pe usa si urc in mansarda. Acolo era spatiul meu. Imi incui usa de la camera si ma pun in pat. Camera mea era foarte frumoasa, destul de luxoasa.


Tanarul care o astepa este cel de acum 6 ani. Numele lui este Lelouch Lamperouge si este un demon destul de vestit printre semenii lui. A avut grija de Myiu de cand a gasit-o facand-o a lui. Ce inseamna ca a facut-o a lui? Ei bine ve-ti afla in urmatorul capitol. Multumesc ca ati citit. Lasa-ti comm daca va facut placere. Cya!

Poze:
Myiu la 12 ani

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Myiu in prezent

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Vila

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Lelouche

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Camera lui Myiu

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Melodia

https://www.youtube.com/watch?v=KvK1jhqxm6A&feature=related
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Sept 14, 2011 9:36 am

Deci ficul asta e super Miyu, imi place la nebunie!
Nu am mai citit un fic sa aibe si vampiri si demoni!
E chiar superb, nu stiu ce sa spun despre el bine doar 2 cuvinte: MI-A PLACUT!
Sa aduci nextul rapid da! rugaminte
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Sept 14, 2011 10:12 am

Un nou fic super tare. fuu Imi plac aceste combinatii de demoni si vampiri blushin`
Il ador pur si simplu si astept urmatorul capitol,

cius
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeJoi Sept 15, 2011 2:59 am

Mno hai ca va onorez si eu cu prezenta mea pe aici control me
Ai tu sii ! Szeretlek ! <3 Ce`mi place avataru` ! Tulai tata ! Hai ca nu mai lungesc ca poate uit ce vreau sa zic. laugh Aham , fiind primul capitol, nu`s prea multe de comentat babe, pot sa spun doar ca ai inceput bine . Titlul mi se pare atragator, " in the dark" ! M`ai spart cu titlu ! Ai sa`mi trag palme ! Ce`i cu moaca lu` Luluchii ? laugh doamne zici ca e mort . =)) Ma rog nu comentez, alegerea ta.

Spor la nextu` ! :*
Z`by!
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeVin Sept 16, 2011 8:35 am

Bine vam regasit dragi prieteni! Azi este o zi frumoasa de toamna, soarele incalzea putin cate putin aerul. Cerul era albastru iar frunzele copacilor cadeau incet. Pamnatul era asemenea unui covor maroniu. In mansarda o fata dormea linistita, dar un sunet o trezise imediat. Acel sunet era-

-Domnisoara Myiu! Treziti-va astazi aveti scoala. Masa este pregatita.
Una dintre menajere ma trezi din cel mai frumos somn. In fine mai bine ma trezesc pana nu vine stapanul cu apa, ca de obicei. Ma duc in baie, imi spal fetisoara-mi palida, imi pun lentilele de contact si ma spal pe dinti. Ma duc la dulap, deschid usile si intru inauntru. Da am un dulap imens. Imi iau de acolo o fusta albastra, o camasa alba, o cravata albastre si opincute albe. Imi prind parul intr-un coc lejer si fug spre bucatarie.
Din neatentie cand eram la jumatea treptelor ma impiedic. Inchid ochii din reflex,dar nu sim durere. Ii deschid incet, incet si vad ca sunt in picioare. Stapanul Lelouch ma prinse de mana.
-Imi pare rau stapane! Sunt o bleaga, doar ca-
-Nu face nimic, plus ca nu mi-as permite sa te las sa te ranesti.
Spuse acele cuvinte si pleca. In tonul sau se cunostea nelinistea si stresul. Merg la bucatarie si ma pun sa mananc. Meniul? Cereale si suc de portocale. Niste paine prajita si pancakes. Mananc repede si plec la scoala. Saracul stapan, mi-e si mila de el. Ii sunt datoare ca m-a facut a lui.


In lumea demonilor, fiecare trebuie sa isi caute o "aleasa" care sa ii faca toate poftele. Dar in cazul nostru ce Lelouche nu stie este ca tanara este un vampir. Myiu are toate asemanarile unui demon, doar ca provine dintr-un tata demon si o mama vampir. Cum de nu si-a dat seama? Ei bine inca nici Myiu nu stie! Ea crede ca toata lumea ca este un demon. Dar se pare ca de astazi in colo lucrurile se vor schimba.

Alerg ce alerg pe drum si dintr-o data o sete inexplicabila ma cuprinde. Gatul ma ustura din ce in ce mai mult. Parca cineva arunca cutite in el. Ma duc pe o straduta mai abandonata si ma pun jos. DUrerea nu disparea, ba chiar se facea din ce in ce mai puternica. Lentilele de contact imi plesnira. Ochii mei rosii isi facura aparitia in peisaj. O durere de dintii ma apuca. Pfai si astia ma dor? Simt cum cresteau si se faceau din ce in ce mai ascutiti.
Aud niste zgomote si gematuri. De dupa colt o gasca de golani pe jumatate beti se clatinau cu sticlele in mana.
-Papus`o ! Hai cu noi ! Ne vom distra!
Unul dintre ei ma smucise in bratele lui. Mirosea a alcool si tigari. Urasc acest miros si parca s-a amplificat de 10 ori. “Iti este foame! Stii asta, de ce nu incerci?” Ce e cu vocea asta ? Diintr-o data pierd controlul la intamplari si corpul meu se misca singur.


Cecilia/C.C.

Intr-un sfarsit m-am trezit. Vai ce bine e sa te misti! Hei pustoaic`o stiu ca ma auzi asa ca fi atenta si iti voi explica mai tarziu. Acum e timpul pentru masa. Imi apropiu coltii de gatul tipului si ii infiltrez. Tipul tipa cat il tineau plamanii si intr-o fractiune de secunda isi dadu ochii peste cap. Doar alb ramase iar stransoarea se slabii cu totul. Huliganul muri.
-Hei Trave! Oi! Ce i-ai facut, tu !?
Ochii mei rosii sunt atintiti intr`a lor. O frica nebuna ii cuprinsera si o luara la sanatoasa. Bun acum oare c ear trebuii sa fac? “AAA ar trebuii sa imi explicit ce se intampla! Helau sunt aici.” –Mai taci odata lasa-ma sa gandesc. Deci trebuie sa cumpar o pereche de lentil. Ce mai trebuie? Hmmm simt ca uit ceva.”Probabil cadavrul care sta chiar langa tine!” Corect! Stau putin cu ochii inchisi si ma concentrez. Doua aripi mari diavolesti imi iesira din spate. Il iau pe tip de mana si zbor pana pe un deal. Asez niste lemne si il pun pe ele. Ma uit atent la ele. Dintr-o data lemnele luara foc. “Mama ce ai facut? Adica ce am facut?” Taci un pic si lasa`ma sa ma gandesc. Oare cat timp –

Myiu:
Ce sa intamplat? “Asculta-ma clar!” Cine esti tu in primul rand? “Iti voi explica totul pe indelete dar mai intai spune-mi…tu sti ce esti? “ Da, un demon! “Aici gresesti un pic. Esti un demon, dar si un vampire” C-cum adica? “Nu am timp sa iti explic trebuie sa pleci acum. Cand o sa-ti mai fie foame o sa ma intorc. Acum pleaca acasa si nu zi la nimeni ce sa intamplat, ai inteles?” Banuiesc dar tot trebuie sa imi explicit. Era sa uit trebuie sa merg la scoala! “Scoala, cine te pune sa faci scoala? Pentru numele lui Dumnezeu, esti un vampir!” Lelouch, plus ca credeam ca sunt demon, draga si el credea la fel. Oare cum va reactiona? Vai si mai e si ritualul! “Ritual? Sa nu imi zici ca esti aleasa lui” Mmm ba da…. “La naiba! Atunci nu cred ca e cale trebuie sa ii spui. Asigura-te ca nu are vreo arm ape aproape.” Am inteles! “Acum nu merge la scoala du-te acasa, e prea periculos.” Nu, trebuie sa ma duc. Maestrul a zis sa ma duc indifferent de conditie.
Alerg spre scoala. Portile erau inchise. Firar am intarziat! Oare sa sar gardul? Nu, asta ar fi o incalcare a regulamentului. Voi merge in pauza pe la directiune.

Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeVin Sept 16, 2011 11:51 am

Imi place capitolul mult!
Miyu ar trebui sa te faci scriitoare! rugaminte
Ai talent, si inspiratie!
Dabea astept urmatorul capitol!
Asa ca sa aduci repede nextul! mandrie
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeVin Sept 16, 2011 12:48 pm

Ai asa multe idei bune,de ce ti le irosesti asa? ummmm Mai bine ai scrie o carte deoarece ai asa de multe idei incat ai scoate una de vreo 500 de pagini poate chiar mai mult.Ai un talent innascut,pacat ca nu il folosesti si nu il dezvolti.Ai putea devenii o mare scriitoare,parerea mea.

Capitolul ca de obicei m-a impresionat si imi place la nebunie fuu
Astept urmatorul! cius
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeDum Sept 18, 2011 12:53 am

Dupa terminarea orelor imi iau ghiozdanul si o tulesc acasa.O sa ajung exact cand trebuie, deci Lelouch nu va fi furios. Eram pe o scurtatura putin populata, cand o durere de gat ma prinse iara. Pe bune? De doua ori intr-o zi? Ma rezem de un gardulet si alunec in jooos pana ajung cu fundul pe asfaltul rece. De data asta nu imi era sete, durerea trecu. Ma simteam foarte ciudat, parca eram mai scunda. Mi se pare mie sau m-am mai albit la piele? Ma uit la maini care erau albe ca varul.
Ce se intampla? Imi dau seama pe moment ca nu mai conduceam eu. Iarasi a iesit afara.


Cecilia/ C.C.

Se pare ca de data asta am iesit cu totul. Ma duc pana la vitrina unui magazin de oglinzi si ma uit inauntru. Ce bine e sa fiu din nou eu.

Myiu

In reflexia oglinzii era o fata cam de 1,70, cu parul verde, ochii verzi, alba ca varul, dar foarte foarte frumoasa. O ghidez pe unde sa o ia si ajungem intr-o jumate de ora. Bun n-am intarziat. Pfiu. Ia stai umpic! Cum o sa ma duc sa vorbesc cu stapanul cand arat asa? Vai. " Fugi pe scari pana la mansarda si incuie usa dupa tine. Zis si facut.

C.C./Cecilia

Eram intr-o camera luxoasa frate. Ma arunc in pat dar nu ma relaxez mult ca Myiu incepe sa bata din gura.
-Bine bine iti explic, dar fi atenta ca explic doar o singura data. "Sunt atenta!" Bun deci numele meu este Cecilia dar sa nu imi spui niciodata asa, ci doar C.C. Am aceasi varsta ca tine, ai putea spune ca eu sunt vampirul iar tu demonul. Mereu cand iti va fi sete voi iesi eu afara.
Treaba e ca atunci cand parintii tai, adica ai nostrii te-au nascut ai luat din adeneul ambilor, ceea ce este foarte rar. Sunt doar 3 cazuri in lume iar tu esti unul dintre ele.
"De unde sti atatea?" Nu exista o explicatie logica, asa m-am nascut. Sa trecem la lucrurile importante! Tu esti aleasa lui Lelouch, corect? "Corect" Ei bine in cartea demonilor scrie clar rosu pe alb ca un demon are voie sa isi ia o aleasa daca aceasta este demon sau vampir. Ei bine cu tine nu stiu cum va fi. Este ca si cum ar avea doua alese ceea ce este interzis.
Oricum la sfarsit una din noi va trai iar cealalta va ramane in interior si nu va mai iesi niciodata. "Deci cu alte cuvinte daca tu o sa ramai "in viata" eu o sa fiu ca acum un fel de constiinta?" Corect, vezi te prinzi repede! "Dar nu e corect" Nu e vina mea deci nu mai comenta! Si eu sunt importanta nu doar tu! Eu sunt cealalta jumatate a ta, deci respecta-ma!. Bun e timpul sa ii explicam sefului.
Merg pe un hol lung si la sfarsitul acesuia o usa imensa si groasa. Bat de 2 ori iar o voce melodioasa imi zice sa intru. Cu mult curaj deschid usa, vad un tanar inalt, ochii mov, parul brunet. Eraa destul de simpatic dar parea foarte tanar.
-CIne esti tu? intreba el cu putina seriozitate in glas.
-Eu? Eu sunt C.C. si sunt jumatatea lui Myiu!
-Aa deci tu esti vampirul din ea incantat sa- Il intrerup intrebandu-l de unde stie despre vampiri. -Pai eu de cand am cunoscut-o pe Myiu am stiut ca e si vampir. "Deci a stiut in tot acest timp si nu mi-a zis nimic?"
Chiar cand ma indreptam spre el sa ii cer mai multe amanunte -


Haha am venit si cu nextu asta amarat >:) Sper ca va placut si astept pareri. Z`bye! :x xD


Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeDum Sept 18, 2011 2:15 am

Ce rapida esti!Nu am ce comenta este fabulos capitolul,abia astept sa vad marele final! fuu
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 6:39 am

Myiu esti geniala!
Pune repede nextul ca nu mai pot de nerabdare sa il citesc! fear
Ma faci foarte curioasa!
Adu nextul ca de nu ucide !
Glumesc!
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 8:32 am

Ai stiut in tot acest timp si nu mi-ai zis nimic? Cum ai putut? Credeam ca nu ai secrete fata de mine! Lacrimi mici si cristaline curgeaunestingherite pe obrazul meu fin. Stai m-am intors? Asa se pare."Hei asculta-ma clar spunei sa-ti zica tot ce stie despre tine si ce se va intampla in continuare!" Corect, imi sterg lacrimile si ma uit serioasa la stapanul meu. Il intreb ce o sa se intample cu mine iar acesta a zis ca una dintre noi va muri in seara cand luna plina va avea culoarea sangelui, adica peste 10 zile. Am auzit eu bine ce a zis? Una dintre noi va- :Da ai auzit bine va muri!"
Alerg in camera mea si ma pun in patul moale cu capul in perna. Siroiuri de lacrimi imi strabateau fata. "Ai de gand sa plangi zilnic? Lupta pana cand se va intampla si atunci vei fi impacata ca ai incercat sa schimbi imposibilul" Waw era mai profunda de cat credeam. Ma spal putin pe fata si ies putin la plimbare. Vantul batea usor strabatandu-mi chipul facandu-l sa tremure. Simt cum o mana de barbat o prinde pe a mea si o trage cu putere. Ma uit in spate dar vad negru.

Peste 2 ore

Ma trezesc intr-o incapere putin luminata, legata la maini si picioare si cu un calus in gura.
-Aha te-ai trazit frumoas-o?
O gorila de om se apropie ostentativ spre mine avand un cutit in mana.
-Bun ai un nasuc frumos daca il tai voi scoate o avere, dar sper ca si in interior sa fi la fel de frumoasa. OMG erau vanatori de organe! Sunt terminata! "Tu auzi ce vorbesti? Esti un demon si vampir pentru numele lui Lucifer. Actioneaza!" C.C. avea dreptate! Ma enervez dintr-o data rupand franghia care ma inconjura, scot chestia din gura si intr-o fractiune de secunda eram in spatele tipului. "Acum ce ar fi sa bei putin, hai stiu a vrei" Avea dreptate imi era cam sete. Imi apropiu coltii de el si hamc. Sangele curgea pe gatul matahalei formand o mica balta. Il las din muscatura iar acesta cazu fara vlaga pe podea. Hei Cecilia nu vrei sa mai iesi si tu? "ti-am zis sa nu ma strigi asa, si da mi-ar placea."


Insfarsit eram afara. Pfai ce plictisitor e corpul fatucii asteia. Vreau sa ma distrez putin. Alerg putin pana la clubul de vizavi si imi cumpar niste teqila. Eram beata tun. Ajung pe la 12 noaptea acasa si ma arunc intr-un somn profund.

Gomen e cam scurtut da nah asta e

CC

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeLun Sept 19, 2011 9:34 am

Ce tere e nextul myiu! C.C e chiar frumoasa! rugaminte
Ore cine va trai dintre ele?
Ma ti in suspans! laugh
Dabia astept nextul!
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Sept 21, 2011 7:19 am

Dimineata ma trezesc cu o durere de cap nesuferita, dar ia stai cum de nu m-am scimbat? "Poate iti este foame" Haha esti hilara mi-as fi dat seama daca imi era foame. Ma ridic din pat si imi incep exercitile zilnice, merg la baie si ma aranjez. Azi e sambata deci nu ma duc la scoala. Ce usurare. Cobor scarile mari si ajung in holul principal. Una dintre menajere ma chema la masa iar eu o urmez.
Vreau sa ies putin afara dar sunt intrerupta de seful casei, care ma roaga sa il insotesc. Acesta ma duse pana in fata unei usi imense, de lemn de brad. Myiu imi transmise ca nu a intrat niciodata in camera aia si deci nu stie ce e dincolo de usa. Surprize surprize? Trag aer in piept si deschid usa. Acolo era un dormitor daca pot sa ii zic asa. Un pat mare de 2 persoane, si un dulap. Nu avea ferestre sau usi care sa duca in alte camere. Peretii si podeaua erau albe imaculat.
-Ce e cu camera asta? intreb eu cu o anumita teama in glas.
-Aici vei sta de acum inainte, vei sta cu mine in camera , pentru ca- nu mai continua fraza doar isi cobora privirea si inghitii in sec.
-Pentru ca? Murmura niste cuvinte incet, dar tot le-am auzit "pentru ca atunci cand o sa faci crize sa fiu aproape de tine" cand o sa fac ce? Raman muta la auzul cuvantului "criza". Un tremur imi strabate corpul firav.


Myiu

Chiar acum mi-a trebuit si mie sa ma intorc in corpul meu. O lacrima imi aparu in coltul ochiului si incep sa strig la stapanul meu cu putere.
-Cum adica criza? Voi inebuni acum? Nu e destul ca am 2 personalitati acum o sa mai si inebunesc? Lelouch inghiti in sec si nu zise nimic doar se uita la mine. Acesta ma lua intr-o fractiune de secunda in brate sis ma stranse cat putu de tare. Imi sopti incet la ureche"nu te ingrijora voi fi aici cu tine". M-am linistit putin, ies din stransoarea lui si ma duc putin afara. Soarele se ascundea incet dupa norii gri, semn ca o sa ploaie. Pe drum spre casa o sete inimaginabila, ca cea din prima zi ma apuca de nicaieri. Alerg intr-o scara de bloc si ma pun jos. Chiar atunci un om ghinionist iesea cu catelul la plimbare. Mirosindu-ma, cainele incepu sa latre la mine cat putu de tare, facandu-ma sa ma stresez si sa sar la gatul lui. Corpul meu se preschimba din nou in cel a lui C.C. Omul privea terifiat si vru sa fuga, dar cecilia il prinse de picior si il omora si pe el. Singurele cuvinte care mi lea spus au fost "nu avem nevoie de martori". Fata asta ma socheaza pe zi ce trece.
Ajunse acasa C.C. urcase pana la etajul unde va fi noua noastra camera. Acolo Lelouch era asezat pe pat si astepta.


CC

Ma intreba pe unde am fost iar eu i-am raspuns ca prin parc. Ma schimb in camasa de noapte si ma asez langa el. Acesta ma trase de maneca si ma imbratisa zicandu-mi noapte buna. Saracul de el era frant. Adormi incet in braele mele ca un bebelus.

1. Prima imbratisare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



2.Cand a tras-o de maneca

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



3.ZZZ i-)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Sept 21, 2011 7:46 am

Super capitol Myiu!
E asa de frumos, adica nu stiu cum sa ma exprim....
Imi place mult ficul asta e asa de frumos fuu .
Ma intreb cine va ramane dintre Myiu si C.C?
Dabia astept sa pui urmatorul next!
Sa il pui repede! rugaminte
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMar Oct 11, 2011 11:59 am

Eheee! Ce sa zic? Inca ceva de citit. Imi place mult acest fic. Myui /CC Myiu/CC? Cu care sa tin? Oare la faza cu "Zzzz" Myiu nu era geloasa? Mai mai care moare...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Nu m pot hotari..!!! Mii ce`ti fac! Chair asa ma aduci in suspan..tic-tac tic-tac!!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Oct 12, 2011 10:36 am

C.C./Cecilia

Dimineata eram tot eu, cum de nu m-am schimbat? Incerc sa o contactez pe Myiu dar nu raspundea, oare s-a suparat pe mine? Hei mai esti acolo? "DA sunt ce vrei?" Waw da ce-i cu tine fata? "nu am dormit toata noaptea din cauza ta" Cum adica din cauza mea?"Pai ai sforait ca un porc!" Haidati` toti! Ce sa fac daca sforai? Hei Lelouch unde e? "Sa trezit nu de mult si a plecat dar nu stiu unde" cear fi sa-

Myiu:



"Prea tarziu" Insfarsit in corpul meu. Ce ma doare capul. Si imi e cam foame"de mancare?" Dada. erg la frigider si peste tot vad doar pungi cu sange medical. Pfai de mine cum sa beau asta? Imi e foame oameni nu sete!"Incearca, o sa vezi ca iti va potoli foamea" Bleah, eh ce am de pierdut, oricum efectiv beau asta zilnic. Iau o punga si o torn intr-un pahar, pun un pai si dai. Nu era chiar asa de rau si chiar tinea de foame.
Dupa vreo 2 ore in care am dormit insfarsit, merg la Lelouch in birou sa il mai intreb una alta.
Acesta cand ma vazu imi zambi imbratisandu-ma, zicand ca ia fost dor de mine. Sincer si mie mi-a fost. Incerc sa mai scot cate ceva de la el dar cu of si vai sot doar data in care va fi "finalul" uneia dintre noi. 18 octombrie. De ziua mea? Pe bune? O lacrima imi curse pe obrazul alb ca varul dar mi-o sterg repede. Ies din camera si merg in curtea cu iarba mare. Ma arunc in ea tragand mult aer in piept. Dintr-o data o noua usturime ma cuprinse dar de data asta in tot corpul.


Simt cum lumea devine parca mai mare, ori eu m-am micit. Durerea inta dar ma simteam diferit. Hei tu ai simtit ceva ciudat?"Mai bine te-ai uita intr-o oglinda! si repede" Merg la lacul din apropiere, ma uit in el si raman muta. Incepsa tremur necontrolat si din nou siruri de lacrimi curg pe chipul meu bland. De ce? DE ce? DE ce? De ceeeee? Plangeam, suspinam, urlam, nu mai puteam respira. In reflexia apei se afla o fata, una cu vreo 10 cm mai scunda decat eram eu de obicei, ochii rosii si blonda, arata ca o papusa dar unde sunt eu? Nu imi era destula Cecilia acum a mai aparut si asta? "Waw calmeaza-te e foarte normal ce sa intamplat." Vorbesti serios? Asta e normal la tine?"Uite asta esti tu in varianta umana sa zic asa" In forma in care esti tu e forma demonica" Bine si de ce m-am transformat abia acum?"Asa se intampla de obicei deci calmeaza-te!"
Ma linistesc si ma mai uit odata la reflexie. Intr-o oarecare masura semana cu mine, la fata. Era o fetita parca scoasa din povesti, una asemenea papusilor pe care le am in camera.


Mnah asta a fost pentru astazi app ziua de 18 octombrie aduce finalul acestui fic si cine stie poate o sa vina si o parte a 2 a candva :> ma scuzati daca e foarte scurt dar nu prea am avut ce sa mai scriu in capitolul acesta :( :D

Forma umana a lui Myiu:

https://media.photobucket.com/image/anime+white+hair+red+eyes+girl+/chadni98/anime%20girls/545174743.jpg
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Oct 12, 2011 2:42 pm

Mai mai, Ia zii Mii este bobocel sau la a8a?

Capitolul e interesant abia astept sa vad finalul..uuu! Cine ramane in viata? DEja ma feirbi!!:))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMier Oct 12, 2011 8:23 pm

Helău . Măi măi mai
nou eşti blondă? laugh
Cap. A fost super , ce ne puteem astepta din partea ta >:D<
P.s. Scz de greseli de ortografie da comu` e depe tell laugh
z` by !
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:46 am

Mdeci dragilor maine e ziua cea mare 18 octomrie, va fi un cadou pt toti cu ocazia zilei mele de nastere :-@ =))
Penultimul capitol


Ajung acasa incercand sa nu fiu observata de nimeni, dar intr-un final va trebui sa dau ochii cu Lelouch deci mai bine merg la el in birou. Vazandu-ma cazu de pe scaun abtinandu-se sa nu rada. Waw mersi de ajutor. In timp ce se inrosea la fata dadu cu ochiul la calendarul de pe perete. Vazand data se crispa si rasul ii pieri.
-Myiu, draga mea sti ce zi e maine?
-AAA ziua mea?"Bingo maine vom afla care merge in iad si care va trai o viata fericita aici, sa nu te sperie gandul hihihihi" Cecilia i kill you! Trag aer in piept si il intreb pe Lelouch cum vom proceda. Acesta incepu sa imi explice ca la miezul noptii va deschide un portal spre iad, cecilia va iesi din corpul meu intr-un sfarsit fiind fata in fata in carne si oase, iar din portal Lucifer o va insfaca pe cea dorita sa ii fie regina in iad. Waaaaw infiorator. Mai bine nu ascultam aceasta poveste."DEci cum ziceam sa nu te panichezi, a apropo exista posibilitatea sa murim amandoua."WTF?
Lelouch ma imbratisa cat de strans putu surprinzandu-ma. Nu l-am mai vazut asa niciodata. Ma las indrumata de caldura imbratisarii lui si ma opresc din tremur. Acesta ma mangaie pe cap zicand ca totul o sa fie bine. Mda din parti.
Seara se asternu repede in peisaj. Era ora 20:56 de minute vai de mine nu mai pot!!!"Calmeaza-te, totul va fi bine" Cum poti sa spui asta nu esti chiar deloc speriata?"Sincer indiferent unde as merge, tot la fel va fi. Daca voi ramane aici voi trai o viata normala nici demon nici vampir, si voi avea parte de chinuri ca orice om. Daca voi merge in iad voi conduce acolo dar tot nu va fi bine. Asta e ce a fost da sa fie se va implini." Cat de optimista esti, cred?
Lelouch incepu marile pregatiri pentru "petrecere". Facu un cerc mare de sange in jurul meu si incepu sa citeasca niste incantati. In clipa urmatoare o durere imensa imi cuprinse intreg corpul. Parca ceva vroia sa iasa afara. Lesin pentru nu stiu cat timp. SUnt trezita de cineva, deschid ochii si o vad pe C.C. A deci de aia m-am simtit asa. Ceasul indica 23:45. Lelouch era mai stresat decat mine, tremura iar eu stateam neputincioasa pe podea tinandu-ma de mana cu Cecilia. In jurul nostru sangele se preschimba treptat in negru pana cand-


UUUU Suspans :-S, marele final >:) ia sa va vad care credtei ca va trai? ia facem aici un mic concurs. Castigatorul va primi o bomboana xD
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 10:10 am

Am ratat cateva capitole,scuze of Ce suspans!Abia astept finalul!
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeMar Oct 18, 2011 4:22 am

Hmm , eu cred ca vor muri amandoua si Lelouch o sa inceapa sa bata coasa xD si sa se roage lu` Satana sa`i arunce o daraba de telemea laugh
Ei hai , capitolu` a fost super ^:)^ app , ti l`ai dedicat tie . stop
Asta e Satana mea >:D<
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeVin Oct 21, 2011 9:40 am

Eu sunt de acord cu Shiba... probabil vor muri amandoua!
Sau va trai C.C sau Miyu! laugh
Capitolele sunt super!
Hai mai repede cu nextl Miyu ca inebunesc dea binelea.... m-ai bagat in suspans... punel repede, repede!
Ok... fai sa ma calmez!
Astept nextul! ummmm
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeSam Oct 22, 2011 1:17 am

Vai de mine nici nu stiu ce sa zic....Eu cred, ori mor amandoua. cum zice shib`z, ori se da Lelouch pe brazda si sare el in "vortexul ala ca sa`i zic asa"[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ori traiesc ambele! Deci amr fi multe variante.!!:)) Bum-Bum-BUm!!! Rapid la next![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeDum Oct 23, 2011 10:09 am

Scuzati intarzierea asta fenomenala :D Dedicatie pentru Shiba mea sa ne traiesti si sa nu imbatranesti xD

Un fum dens se instaura in camera, o priveliste macabra pot zice. Ma uit cat la C.C. cat la Lelouch amandoi erau calmi, doar eu tremuram in papuci. Incerc sa ma calmez, sa trag mult aer in piept. Un fel de gaura neagra se forma in aer un fum negru iesi din acesta, era si mai greu de respirat. Vad cum din marea cea neagra iese cineva. Nu intelegeam prea bine ce era dar cred ca era un barbat. In timp ce ceata se risipi un sunet infiorator ca un ras, unul malefic, ce doar in desene animate vezi, umplu camera ingropata in frica.
Ceata se raspandi, raman socata la ce vad in fata ochilor. Era un baiat cam de 20 si ceva de ani, chipes de mama mama. Mama chiar ma apucat nebunia. Ochii de un galben rosiatic intens, parul negru ca pana corbului, imbracat intr-o pelerina neagra lunga pana in pamant. Avea niste aripi rosii cu putin negru. Cine era mai exact?


-Numele meu este Lucifer si am venit sa imi iau ce mi-a fost luat. Fratioare nu te-ai schimbat nici macar umpic.
-Nici tu, Lucifer, la fel de anemic ca intot deauna.

Cei doi sunt frati? Pe bune? Adica vad o mica asemanare dar cum se poate?
-Aaa scuzati impertinenta de care dau dovada, dar ne puteti spune ce se intampla?


Si tu esti? Aaa stai gata stiu! Tu esti Cecilia, vampirul cel mai vanat in lumea de unde vi. Fascinant. Iar cealalta?
-Ea e Myiu.
-Aaaa deci ea e Myiu. Interesant si ea e demon, in concluzie. Alegere grea. Myiu poti veni o secunda cu mine? Nu te speria nu iti fac nimic.
O iau pe fata cu mine intr-o camera alaturata si ne asezam la o masa. Era destul de frumoasa. O intreb daca asta e forma ei de demon iar ea nega. Bine atunci ia sa o vedem cu edevarat. O ating cu degetul in varful fruntii iar ea se schimba. Waw, asa mai vi de acasa acum chiar arata a demon. Parul la fel de negru ca al meu, ochii rosi si destul de inalta. Bine atunci.O intreb cati ani are, si daca ar vrea sa vina cu mine. Era nedumerita, ma intreba ce ar avea de facut. Ii zic ca nu prea multe doar va sta si va analiza. Ea nu mai zise nimic, cred ca e putin cam speriata. O vad cum tremura nitelus. O iau de mana si ii zic ca nu ii voi face nimic rau. Ea incuviinta din cap ridicandu-si intr-un final privirea din pamant. Zambesc sucit, n-am zambit de mi de ani, mai ales nu unei fete, ea are ceva special. O iau de mana si ne intoarcem la fratele meu.
-Fratioare, fa ce vrei cu vampirul, eu iau demonul.

Lelouch era destul de trist si ingandurat, imi era mila si de Myiu, nu cred ca o so mai vad. Era o fata ciudata, dar totusi atat de blanda si de calda. Ma duc si o strang in brate urandu-i bafta. Ea ma imbratisa la randul ei. Se indrepta spre Lelouch sarutandu-l pe obraz multumindu-i pentru tot ce a invatat`o si a facut pentru ea. Acesta zambise si ii sopti ca ii a fi dor de ea, iar daca Lucifer ii va face ceva il va rupe in 2. Aceasta rase si ii zise ca crede ca e pe maini bune.
Cei doi intrara in gaura aceea din care a iesit si buf, au disparut. Ma uit la Lelouch ca re se indrepta spre mine.
-Imi pare rau poate nu m-ai vrut pe mine dar-
Ma lua in brate ducandu-ma ptin pe spate. Nici nu am observat ca iau iesit aripi Era cumva elegant.

In iad`
-Sper sa iti placa pe aici, eu m-am obisnuit.
-E bine cred, nu e asa de cald cum am crezut. Bine ce am crezut eu nu e nici pe departe ce e aici.
-Dar tu ce credeai?
-Pai multi oameni arzand, mult foc si demoni micuti.
Acesta rase cu o pofta de doamne doamne, se opri dintr-o data zambind. Un zambet mult prea frumos, nici nu ma asteptam de la regele raului sa fie asa de chipes.
-Ti-am zis ca nu vei pati nimic. Si pe tine nu am cum sa te mint. Nu stiu de ce dar cand ti-am vazut forma adevarata, m-ai fermecat pur si simplu, si taria pe care o detii si in momentul actual. Esti chiar remarcabila.
Ma inrosesc nitel la azul vorbelor care ieseau din gura regelui infernului. Ii zambesc dulce iar acesta se apropie de mine. Un sarut stangaci, tin sa mentionez ca n-am mai sarutat pe nimeni pana acum, unul foarte dulce care tinu o eternitate.


Cecilia and Lelouch
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Lucifer
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



So asta e voi veni cu un bonus dar nu stiu cand unul comic deci sper ca va placut acest fic :)
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitimeDum Oct 23, 2011 10:16 am

Multsam fain draga x:
A fost un capitol suuuuper :X
L`am digerat cu trebuuie . laugh
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





In darkness embrace Empty
MesajSubiect: Re: In darkness embrace   In darkness embrace I_icon_minitime

Sus In jos
 
In darkness embrace
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan Ficuri Terminate-
Mergi direct la: