♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nici Moarta Nici Maritata ...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Nici Moarta  Nici Maritata ...  Empty
MesajSubiect: Nici Moarta Nici Maritata ...    Nici Moarta  Nici Maritata ...  I_icon_minitimeSam Oct 15, 2011 10:04 pm

O frumoasa poveste comica , romantica si perversa a uneia dintre autoarele mele preferate Maryjanice Davidson
Descriere :

Betsy Taylor, fost fotomodel, actualmente secretara, in varsta de 30 de ani, are parte de o saptamana cam... speciala.

Mai intai isi pierde slujba, apoi moare intr-un accident de masina, doar ca, intr-un final, sa se trezeasca la morga, imbracata cu un costum roz si incaltata cu pantofii cei ieftini ai mamei sale vitrege. In ciuda eforturilor sale disperate, pur si simplu nu poate sa moara intru totul, ci se trezeste in fiecare noapte, chinuita de o sete fantastica - setea de sange -, o dieta cu adevarat insuportabila.

Si cum intotdeauna e loc de mai rau, noii sai prieteni o iau drept regina amintita in profetiile din vechime si vor sa o arunce in lupta cu cel mai de temut vampir din ultimii 500 de ani. Desi nu-i pasa catusi de putin de soarta neamului de vampiri, exista o arma care o convinge sa li se alature: pantofii de firma.

Eu am citit cartea de 2 ori in 2 saptamani , deci va dati seama ce chef nebun am avut laugh . Nu ... Sincer , cartea este una foarte frumoasa , are cateva secvente gen ` " du`te vi`no " laugh da nu`s foartedeplasa te , cred . hmm
Oricum laugh , citit si veti afla .
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Nici Moarta  Nici Maritata ...  Empty
MesajSubiect: Re: Nici Moarta Nici Maritata ...    Nici Moarta  Nici Maritata ...  I_icon_minitimeVin Noi 18, 2011 10:58 pm

hmm hmm pare o carte interesanta : fuu Si are multa actiune .Voi vedea de ` o gasesc caci daca e cu vampiri cu atat mai mult vreau sa o citesc blushin`
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Nici Moarta  Nici Maritata ...  Empty
MesajSubiect: Re: Nici Moarta Nici Maritata ...    Nici Moarta  Nici Maritata ...  I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:23 am

Deci titlul imi inspira un aer comic! Nyu am citit povestea insa ma sa ma interesez!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Nici Moarta  Nici Maritata ...  Empty
MesajSubiect: Re: Nici Moarta Nici Maritata ...    Nici Moarta  Nici Maritata ...  I_icon_minitime

Sus In jos
 
Nici Moarta Nici Maritata ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Cărţi x-
Mergi direct la: