♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La multi ani Myiu Phantomhive !

In jos 
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

La multi ani  Myiu Phantomhive ! Empty
MesajSubiect: La multi ani Myiu Phantomhive !   La multi ani  Myiu Phantomhive ! I_icon_minitimeMar Oct 18, 2011 4:19 am

Mhis , hai ca a venit ziua cea mare . laugh
Veronica .. fata buna laugh Shiba iti canta in struna , si tot urla si tot urla , sa ai parte de`o viata buna . Hai gata cu poezia . Satana ♥️ de pe amu` iti zic la multi ani , multa sanatate si fie ca toate dorintele tale [ oricat de nebune ar fii ele laugh ] sa ti se indeplineasca ^:)^ Stii ca te iubesc nu ? ♥️♥️♥️♥️ Sa moara toti care ti`o zis inaintea mea lma . Stii ceva , am pofta de`o telemea laugh . Soo , la multi ani draga mea sis minunabila ♥️♥️♥️ Te LOVesc tare , tare , tare . !!

Shiba. was here . ♥️
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
 
La multi ani Myiu Phantomhive !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rpc a` la Myiu
» La multi ani ¤ Zυмму ¤ !!
» Laa multi ani Maria :>
» La multi ani,Anna!
» La multi ani Bii'Bii !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Sa ne traiti multi ani x-
Mergi direct la: