♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Paranormal

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Paranormal Empty
MesajSubiect: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeSam Oct 22, 2011 1:02 pm

Cear fi sa discutam despre chiesti mai rare ca de exemplu Fenomene strani, sa vedem cine crede sau nu, daca ni-sau intamplat lucruri mai putin normale sau obijnuite.....
Incep eu.... eu cred in fantome deoarece vara asta mi-sa intamplat un lucru inexplicabil.....
Acest lucru sa intamplat in jurul orei 3 dimineata cand venisem de afara.... eram la tara si de aia am venit asa tarziu.... marog.... si m-am bagat in pat in camera mea inpreuna cu mama... peste o jumatate de ora se aude sforaitul tatei si al matusi mele.... dupa un timp se aud niste pasi pe coridor.... se plimbau din loc in loc s-au oprin in fata usi mele.... sa auzit clanta scartaind.... casa e in stil vechi (popular) cu usi de lemn si clante cu arcuri.... asa dar usa nu s-a deschis pasi sau indepartat apropinduse de camera matusi mele care sforaia.... dupaia se intoarsera spre usa tatalui meu care tot sparaia..... se intorc inapoi auzinduse si mai tare dupaia dispare zgomotul pasilor....

Stiu suna nebuneste.... dar asta s-a intamplat nici nu adaugam nici nu exagerez!
Vreu sa va aud parerile si povestile daca vi sa intamplat!
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 8:59 am

X_x Ciudat si eu ma patit odata asta chiar am patit una sau 2:-"!

1. Eram odata pe holul casei si saream asa:)) deodata incep sa se aude niste zgomote ciudate la mine in cap imi tiuiau urechile asa si am cazut in genunchi dupa vreo 5 secunde s`o oprit!

Ciudata faza!:))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 10:32 am

Mai ..
Eu traiesc asta in fiecare noapte . x.x
Nu mint , pe cuvantu' meu o.o !!
Deci , in fiecare noapte aud cum bate cineva in geam . Mobila trosneste mai mereu , desie noua si va mai zic odata , eu mi-am pus telefonul [ samsung mini galaxy ] pe masa , langa pat , si am blocat ecranul . M-am dezbracat si mi-am luat pijamaua dupa care m-am uitat l telefon si am vazut ca era deblocat . O__O
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 10:42 am

Shiba poate ai casa bantuita... nu glumesc acum dupa faza cu inmormantarea bunici acum 5 ani ma speri daca sunt lasata singura in casa...
Eram la tara dormitorul meu e langa camera in care statea siciul bunici, in acea noapte am avut numai cosmaruri, aveam ferbra si deliram, surorile bunici au crezut ca este stigoi asa ca credeau ca ma va lua si pe mine,patetic, batrani, asa si in acea noapte o visasem, nu mai stiu ce vorbeam cu mamae dar stiu ca mam trezit in bratele surori mele...
Zici ca a fost fenomene strai...
Oricum Shiba mi-ai mai zis de casa ta dubioasa, intreaba si tu pe mama, tata cine a stat inainte-a voastra in casa sau ce a fost acolo...
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitimeSam Dec 03, 2011 1:58 am

DA eu eram odata cu mama si discutam asa ca de la mama la fiica!

DEodata geamul usii care duce spre salonul casei. Cand am iesit pe hol geamul a inceput sa se miste...nu era curent in casa deoarece am o veranda la casa[sunt de la tara XD] si nu era din cauza curentului. Am verificat insa usa inca se misca...uarata faza!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Paranormal   Paranormal I_icon_minitime

Sus In jos
 
Paranormal
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: