♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Indragostita de seful Yakuza

In jos 
+2
Electra :3
Br0cKyY
6 participanți
AutorMesaj
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:15 am

L-am mai scris pe un forum , sper sa va placa

Cap.1

Amintirile

Sakura :

Primavara ......cel mai frumos anotimp . Stau in camera mea mangaindu-mi pisica . Acum cred ca-r fi momentul sa ma prezint .Buna , ma numesc Sakura Haruno si am 20 de ani . Cum am mai spus , stau la mine in camera mangaindu-mi pisica , pe nume Furiel Kat .Nu vreau sa ma dau mare dar , imi iubesc viata si pot spune ca sunt cea mai fericita fata din lume . De ce ? Pai , acum un an mi-am regasit mama . Povestea mea incepe aici.

Flashback:

Stau in camera mea uitandu-ma la tavan .Dar dintr-o data, aud cum sunt strigata de tata care imi spune sa cobor pana jos , ca are ceva sa-mi arate . Am coborat jos , si ce sa vedeti ,o femeie de mai bine de 39 de ani cu parul roz mai inchis , si ochii ii avea de un negru foarte intens . Era imbracata intr-o bluza cu maneca lunga si roz cu sclipici , o pereche de blugi negri si o pereche de tenisi .

- Sakura , vreau sa faci cunostinta cu mama ta ,pe nume Yumiko !

Atunci ma lasat masca . Mama mea .....eu chiar am o mama ?
Lacrimile au inceput sa-mi curga pe fata mea alba ca neaua si am alergat spre mama mea si am imbratisat-o strans si cu multa iubire . "Nu-mi vine sa cred ! Eu chiar am o mama !

End Flashback.

Am uitat sa mentionez ca pe atunci 19 ani .Iar acum am o familie intrega si pot spune ca sunt foarte fericita . Dar , acum stau si privesc pe geam privelistea cea linistita . Cerul albastru , frumusetea florilor da o imbunatatire peisajului , copacii cei batrani si pasarile frumoase si colorate dau o frumusete peisajului.Dar dintr-o data mi-a venit o idee .Nu va spun si va las sa descoperiti .
M-am ridicat din pat si m-am indreptat spre dulap si de acolo mi-am ales o rochie alba , care imi acoperea fundul , si o pereche de pantofi cu toc tot albi. M-am aranjat , apoi am coborat din camera mea si iesind pe usa de la intrare , nu inainte de ai saluta pe parintii mei .
Am iesit pe usa si am inceput sa ma plimb prin oras . Dar , cum ma plimbam eu asa , vad o masina neagra , din care , ies doi tipi care ma i-au pe sus si ma baga in portbagaj . Am inceput sa tip dar fara folos si dupa - ia doar negru vad in fata ochilor .

Sasuke :

Stau in biroul meu , asteptand sa vina Naruto , ca sa-mi aduca o fata . Da cred ca stiti cine sunt ! Sunt Sasuke Uchiha , am 22 de ani si sunt Seful Yakuza . Dupa cum stiti sunt un om foarte periculos . Ma ocup cu trafic de droguri si cu prostitutia , dar nu am facut crime , deoarece imi e frica de Dumnezeu .Acum , gata cu prezentarile , deoarece imi suna telefonu si observ ca este Naruto si imi spune ca a venit cu fata . In sfarsit ! imi zic eu in minte .
Imi i-au picioarele de pe birou , si-l vad intrand pe Naruto si in spatele lor mai erau doi tipi care duceau de maini o domnisoara foarte sexy.

- Sper ca-i buna pentru tine , -Sasuke ! Ca alta nu-ti mai aduc ! incepe sa rada el .
"- Cu siguranta este buna ! " imi zic eu in minte .

Le-am facut semn baietilor sa plece , iar dupa ce-au plecat mi-am intors privirea spre rozalie . Aceasta se uita foarte speriata la mine . Eu , fara nici-o remuscare ,am luat-o de mana si am dus-o la mine in dormitor .
Cand am ajuns in fata dormitorului , am trantit-o pe rozalie de usa si am inceput sa o sarut pe buzele ei rozalii si dulci . Apoi am coborat tot mai jos, pana am ajuns la gat . Incet , incet incepe sa-i placa cea ce faceam eu rozaliei . Sincer sa fiu , chiar imi place de bombonica asta . Am deschis usa dormitorului , dupa care observ ca brunetul nu stie de planul meu . Acesta este : vreau sa-l aduc intr-o capcana , iar aceeia ar fii : sa-i spun ca saruta extraordinar ...aaaa....sa-i spun ca este foarte apetisant si chestii de genu' asta . Hihihih ...ce planuri am ! Deci sa revenim . Am ajuns in dormitor si raman uimita de acesta incapere .
Avea un pat dublu , cu asternuturi albe , peretii eru de culoarea albastra mai deschis ., perdelele erau de culoarea cremei si mai avea niste dulapuri .

Sasuke:

Rozalia asta seamana mult cu Sanicua . Sanicua ,draga mea Sanicua . Sanicua era fosta mea iubita .Avea parul roz , iar ochii negrii ca pana corbului si era o fire foarte dulce . Ah.....inca imi e dor de zambetul ei gingas . De ce zic mi-a fost ? Pentru ca , acum un an a fost calcata de o masina .

Flashback

- Hai , Sasuke ! Nu fi asa las ! o auzeam pe ea cum imi reprosa ca sunt las si chesti de genul asta . Am ras si am inceput sa alerg dupa ea . Dar m-am oprit la un moment dat , spunandu-i sa se opreasca , deoarece , din departare se apropia o masina , care mergea cu 100 de km la ora .Iar , Sanicua , cum credea ca vreau sa o prind , se tot indeparta ,dar cand a mai facut un pas in spate ......Buff! A inchis ochii ..... pentru totdeauna . De-atunci am in minte imaginea ei . Si tot imi zic ca numai din cauza mea a murit .

End flashback

Imi placea atitudinea Sanicuai : modesta , intelegatoare , dulce , protectoare si cea mai frumoasa fiinta de pe Pamant .Acum sa trecem in prezent .
Continuam sa o sarut , dar vad ca face cumva de se rasuceste si ajunge de-asupra mea.

Sakura:

Planul merge de minune .....Hhihih . M-am pus de-asupra lui , iar de la spate am scos o bila de fum , pe care o arunc pe pat . Va intrebati de unde am o bila de fum ? Pai sa va spun .
Eu , Sakura Haruno sunt spion la F.B.I . Cel mai bun spion din tot F.B.I-ul .
Dupa ce am aruncat bila , m-am ridicat de pe brunet si am iesit pe usa . Cand am iesit din dormitor ....................



Sper sa va placa . Stiu ca este c-am scurt , dar promit ca ma voi revansa
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:21 am

Foarte interesant! Chiar imi place FBI` suna a , actiune!!:>

Iiinteresting, oare ce o sa se intample?

Astept nextul!

^^ deLL-CHan
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:29 am

Ms de comm , deLL-chan , next-ul vine maine fii sigura , mai deseara [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 12:57 am

Sunt critic pe acest forum si trebuie sa imi fac datoria.

1.Povestea:Este interesanta, apare cuplul SasuSaku, FBI-ul si mafia. wink
2.Descrierea:Ai ceva, dar nu prea multa.Incearca sa descrii mai mult locurile si mai ales sentimentele, astfel, incat cititorului sa ii se transmita ceva(nu ca eu as fi experta in asta laugh sunt ultima persoana care poate descrie profunzimea sentimentelor laugh )
3.Ortografia:Nu am observat greseli(sau poate nu vad eu bine)Ai pus virgulele unde trebuie, deci nu am ce comenta, din punctul asta de vedere primesti nota 10+
4.Prezentarea:Este banala "Buna ma numesc....am atatia ani...."
5.Actiunea se petrece foarte repede, incearca sa nu treci ca vantul de la un subiect la altul.
6.Aspect, frumos nu pot spune extraordinar.
7.Vocabular:Nota 10+


Cam atata deocamdata, sper sa nu te superi pe mine, dar asta-i meseria. wink Imi place ficul tau si vreau sa vad si urmatorul capitol cat mai curand.
Ne mai vedem! cius
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 7:51 am

Hei Shizuka-chan , arigatou pt acest comm , nu ma supar pe tine , ba chiar ma bucur ca mi-ai spus cum va trebui sa fac cap 2 .
Cap 2 vine azi pe la 9 sau 8 seara .
ByeBye cius
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 9:48 am

interesanta povestea :-? De abia astept sa vad ce se intempla in continuare .Deci e aproape 8 deci astept sa pui in curand capitolu` urmator xD
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 10:17 am

Multumesc pentru comm-uri scumpii mei , iar acum , fara alte cuvinte : Lectura placuta !

Capitolul 2

M-am intors inapoi la el . De ce eu ?

Sakura :

Cand am iesit din dormitor , eu ca o impiedicata , am calcat pe ceva de am picat in nas .

" Ce proasta sunt ! "
* Mie imi spui ? * imi zice vocea mea interioara .
" Tu de unde naiba ai mai venit , strigoiule ? " vorbesc eu in batjocura cu vocea mea " preferata " .
* Nu vreau sa ma cert cu tine si doar sa-ti spun ceva legat de mama ta ! Iti mai amintesti ce ti-a spus mai demult ? Cand erai mai mica si iti placea sa dansezi si intotdeauna te impiedicai ? Aduti aminte ! *


Flashback

Un zambet e mai bun decat un dans gresit pentru ca te-ai impiedicat .
Draga mea fetita , nu lasa pe nimeni sa-si bata joc de tine , imagineaza-ti ca esti numai tu , ca o lebada frumoasa , care face publicul sa zambeasca larg .

End flashback

O lacrima mi se prelinse pe obrazul meu fin . Inca imi amintesc conversatia mea cu mama . Pe atunci aveam doar 11 ani si trebuia sa facem serbarea de sfarsitul clasei aIV-a .
Dar mai ales imi amintesc serbarea dansul si poeziile pe care le-am cantat .

Flashback

" Inca de la inceput ,
Liniute am facut ,
Bastonase aplecate
Nodulete ne-nodate
Cifre uneori gresite,
Litere ingramadite ,
Pana cand am invatat
Scrisul ordonat .
Am tot scris , am exersat
Si bine , si apasat
Uneori , chiar si patat . "

Acum faceam repetitii pentru serbarea de sfarsit .

" Vai , cate emotii am ! "

In fiecare strofa pe care o ziceam la un cantec sau poezie , incepeam sa transpir .
Dar nu eram singura . Toate colegele mele au inceput sa transpire prin tricou si se vedea pe fetele lor ca aveau emotii foarte mari .

End flashback

* Dar atunci cand stateai cu mama ta intr-o camera , iar tu ii aratai un dans ! Mai ti minte ? *
" Cum as putea uita ? "

Flashback

Eram asa fericita . Maina aveam un fel de petrecere in curtea mica , iar eu , cu inca patru colege vom face cate-va dansuri , iar acelea ar fi : dans tiganesc , si restul nu va spun .
Eram clasa a XII -a .
Dansam in fata mamei ca si cum , nu ar fi acolo .
Dar la un moment dat , ma impiedic de un papuc si pic direct in nas .

- Cu cat vei exersa mai mult dansul , cu atat vei castiga mai multe incredere si nu-ti vei uita pasii in mijlocul dansului . Nu-ti face griji daca faci vreun pas gresit .
Tu continua sa canti si sa dansezi , in ciuda greselilor !

Dupa ce mi-a spus asta , acolo pe scena am inceput sa nu fac nici-o greseala sa nu am trac si am continuat sa cant si sa dansez fara oprire .

De atunci , am invatat sa am mai multe incredere si sa exersez mult mai mult .

End flashback

M-am ridicat de jos , iar cand am vrut sa fug , simt ca sunt trasa inapoi in dormitor si aruncata in pat . Am inchis ochii de spaima , iar cand i-am deschis m-am trezit sub Sasuke , asa am inteles ca-l cheama . Din nou de unde am plecat !

- Credea-i ca scapi de mine , domnisoric-o ? Nu prea cred !
- Ai dreptate ! Nu mai pot scapa ! ii zic eu cu un zambet smecher .

" Vai , ce prostanac ! Daca-ar stii ce-l asteapta ! " Il imping de pe mine si ma urc de-asupra lui , spunandu-i cu o voce blanda : Orice ai incerca , sa stii ca nu ma vei aduce in patul tau , scumpule ! Asa ca : Hasta la vista , baby ! ii spun , apoi ii dau una la " bucurie " , de ma va tine minte .
Ies din camera si ma uit in stanga si-n dreapta sa fiu sigura ca nu ma mai impiedic sau sa nu fiu prinsa de gorilele lui Sasuke . Nu vad pe nimeni , asa ca , inep sa o iau la fuga spre iesire , iar cand sa ies , ma opresc brusc .
" Poate ? ..Nu ! Poate este el ? Poate.... '
Acum imi aduc aminte ! El , el era prima mea iubire !


Flashback
Ma simteam foarte bine langa prietenul meu , Sasuke . Eram doar o pustoaica de 14 ani . Eram intr-o padure , cu prietenul meu , Sasuke . Ne distram , ne fugaream , ne gadilam , ce pot spune este ca : Niciodata nu ma simteam mai bine . Sasuke era prietenul meu din clasa I . Eram cei mai buni prieteni .
Pana cand , intr-o zi , primesc un biletel , pe care scria :


Draga Sakura
Sakura , eu voi pleca din oras ! Dar vreau sa-ti spun ceva :
Te iubesc pentru ca... fara tine , e greu si nu ma pot regasi . Te iubesc si sunt definitia fericirii eterne . Te iubesc pentru simplele banalitati pe care le faci , iar cand tu ai aparut in viata mea , totul s-a schimbat . Pana atunci , nu stiam ce inseamna adevarat cuvantul "te iubesc" . Tu m-ai invatat sa iubesc , mi-ai aratat ce inseamna iubirea si mi-ai incalzit sufletul cu alinarile tale si cu dragostea ta . Iti multumesc pentru asta si te iubesc din tot sufletul . Acum mi-am dat seama ca tu , mi-ai fost intotdeauna aproape .
Te iubesc foarte mult !
Cu drag
prietenul tau , Sasuke

End flashback


....................................................................................................

Cam atat pt azi sper ca va placut . Astept commuri , critici si pareri .
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 10:29 am

UUuuu!!! Incep sa se faca scantei >Deci e un capitol foarte fain ~sunt multe chestii din acest chapter ce ma fac sa strig in gura mare : ASTEPT NEXTU` !!!!!! Deci de criticat lasam criticii caci de aceai esxista , desi nu cred ca sunt multe de criticat. Ador scrisoare ce i`a lasat`o Sasuke la Sakura cu faza ca pleca din oras si ca o iubeste .Atat de frumos ummmm O intrebare am sa`ti pun : Cand pui urmatoru` capitol ????
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 10:34 am

Ms de comm Anca , next-ul , hmm , cred ca vine maine , dar nu stiu la ce ora .Ca am putina treaba[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 12:06 pm

Asa mai merge.
Ai descriere, actiunea nu mai sare asa de repede si aspectul e frumos.
Tine-o tot asa! wink
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 12:49 pm

Arigatou pt comm Shizuka , ma bucur ca va place .
Next-ul am mai spus vine maine
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 9:42 am

Sorry Sorry , dar nextul vine maine , ca azi am fost in vizita la bunica-mea [saracuta ummmm ]
Il pun maine cand vin de la "munca" [blestemata aia de scoala ucide ]
adica pe la 14 si ceva
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 10:17 am

sunt putin cam trista ca nu vine azi nextu` da` sigur pot intelege ^_^ Daca poti sa`l pui maine .... >:D<
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 11:20 am

Intr-un fel sau altul , am reusit sa scriu capitolul 3 .

Sper sa va placa


Capitolul 3

O noapte alba pentru Sakura [part I]


Imi amintesc ca , in ziua aceea , am plans toata noaptea de tristete .
Toata lumea mea se prabusise odata cu plecarea lui . Imi venea sa urlu de durere din cauza asta . Totusi , inca un joculet nu strica .Ma intorc spre dormitor , iar acolo il zaresc pe Sasuke .

- Stiam ca ma vei recunoaste , Sakura !
- Ma rog ! Sa stii ca nu mai sunt aceeasi fata prostuta pe care ai intalnit-o acum cativa ani !

Nu-mi spune nimic , ci doar se indreapta spre mine , aruncandu-ma pe pat . Se apropie de fata mea si-mi spune :

- Esti uimita sa vezi cum am ajuns , nu-i asa ?
- Da , te-ai schimbat ! Dintr-un baiat dulce , ai devenit un idiot increzut si rece . ii spun eu cu raceala in voce .


Inca ma pierdeam in ochii sai negri ca cel mai intunecat abis . Recunosc s-a schimbat , dar doar la atitudine , dar la infatisare este tot acelasi baiat . Dintr-un moment de neatentie , acesta isi lipira buzele de ale mele , lasandu-l sa-mi simta buzele mele moi si dulci ca bomboanele . Cand isi dezlipira buzele de ale mele , imi spune niste uvinte pe care nu credeam ca le voi auzi .

- Sakura , stii de ce te-am rapit tocmai pe tine ?
- Nu .
- Cand am aflat ca voi pleca , mi-am jurat ca ma voi intoarce si te voi lua cu mine ! In fiecare noaptea ma gandeam la tine , visam ca te voi lua cu mine , sa fim impreuna si visul mi s-a implinit .

Cand am auzit asta , m-a uimit total . Se gandea la mine ? Oare ma iubea ? Sa cred ? Sau sa nu cred ? Chiar nu stiu ce raspuns sa dau la intrebare .

" Sigur incearca sa te ademeneasca . " imi zise ego-ul meu .

' Poate , dar simt ca spune adevarul ."

" De ce esti asa credula ? " "Semeni cu mama ta . "

Nu mi-am mai bagat in seama vocea interioara si m-am intors la realitate .

- Si de unde sa stiu ca nu incerci sa ma ademenesti intr-o cursa ?

- Pentru ca stiu ca tu inca ma mai iubesti .

- De ce crezi asta ? spun eu toata rosie la fata .

- Pentru ca si eu te iubesc .

Chiar asta a spus ? Cuvantul ala "te iubesc" , e un cuvant magic . Odata ce este pus in aplicare , nu mai poate fii rupt .

- Sasuke . Eu am nevoie de fapte , nu de cuvinte .

Incepe sa-mi zambeasca pervers , uitandu-se in ochii mei , intrebandu-ma daca vreau . I-o intorc spunandu-i ca da . Cred ca voi avea parte de o noapte alba .

A inceput sa ma sarute , iar eu ma intrebam in gand .

Daca el se joaca , de ce sa nu ma joc si eu ? M-am urcat de-asupra lui , si am inceput sa-l sarut cu foc pe buzele lui moi si rosi ca sangele . I-am dat jos camasa pe care o purta , dezvaluindu-i muschii pe care ii avea .
"Wow , cred ca face multe exercitii la sala , daca are asa un corp atragator ."

Sentimentul acesta ..... cred ca ma voi indragostit a doua oara de acelasi baiat

Trebuie sa recunosc , s-a schimbat mult . A devenit un barbat foarte atragator , dar , eu nu-l l-am iubit pentru muschii sai sau pentru aspectul sau , ci pentru ca-l iubeam cu adevarat .
Am continuat sa ne sarutam , pana cand , Sasuke a inceput sa-mi sarute pielea fina a gatului . Incepuse ca jocul sa fie interesant . Mi-a dat incetisor rochia jos , ramanand in lenjerie . A tot coborat cu buzele pe corpul meu , neincetand sa ma sarute .
Dintr-o miscare , i-am dat blugii pe care-i purta jos , ramanand in boxeri .

Ma urc deasupra lui si ............................................................................





Sper ca va placut . Next-ul vine maine .



ByeBye[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 5:44 am

of vrei sa ma tii in suspans...Te-ai oprit la chestia cea mai cea laugh smecher
Imi place mult capitolu` asta care dezvaluieste sentimentele Sakurei &Sasuke >> ramane de vazut daca Sasuke e intradevar sincer ^_^ Te astept maine cu nextu ` fuu
Saionara!!! cius
Sus In jos
Ellz . Muah
Membru nou
Membru nou
Ellz . Muah


Rac Sobolan
Reputatie : : 1
Mesaje : 13
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Pe Jupiter:) Cu Smiley, l`am invitat la mine acasa, ca a zis ca nu`i mai place Marte:)

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 11:06 pm

Love Love Love Love !!!


Draga mea, ideea e pur si simplu.. wow [ca muschii lui Sasuke]

So, deci, in concluzie si prin urmare abia astept continuarea blushin`
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 3:22 am

ms de comm rugaminte ma bucur ca-ti place .
Next-ul , pai..hmm , nu stiu cand vine , dar na , voi incerca sa-l aduc in curand .
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitimeDum Ian 29, 2012 11:39 am

Acest fic este inchis!
Motiv: Nu ai mai postat continuarea din Noiembrie.
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Continut sponsorizat





Indragostita de seful Yakuza Empty
MesajSubiect: Re: Indragostita de seful Yakuza   Indragostita de seful Yakuza I_icon_minitime

Sus In jos
 
Indragostita de seful Yakuza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yakuza' boss in love +18
» Yakuza' boss in love II - On my own +18

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan ficuri in desfasurare . :: Naruto fics-
Mergi direct la: