♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gasiti-ne pe facebook !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Gasiti-ne pe facebook ! Empty
MesajSubiect: Gasiti-ne pe facebook !   Gasiti-ne pe facebook ! I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 12:01 pm

ANUNT MEGA-ULTRA-SUPER-EXTRA SPECIAL !
Am nevoie de ajutorul vostru , forumisti mei dragi x
Am ajuns la un numar frumusel de mebri , sweet 37 ;x insa daca vom ajunge pana la 40 de membri voi creea o pagina pe facebook dedicata acestui forum ;x Avem nevoie de sprijinul vostru , anuntati cativa fani anime , mai avem doar 3 membri people , 3 MEMBRI , asa ca acest anunt poate fii considerat un apel social nu de la persoana la persoana , ci de la prieten la prieten , asa ca S.O.S [ nu e tzatzichi laugh]

~~~~~~~~
Signed ,
Shiba x3
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Gasiti-ne pe facebook ! Empty
MesajSubiect: Re: Gasiti-ne pe facebook !   Gasiti-ne pe facebook ! I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 3:41 am

Uraa! Facebook!--> "Faizbubub"Gasiti-ne pe facebook ! 3494493907 cum il mai numesc eu!

Decii avem noi grija sa aducem membrii! >:]

Broken the button"Like"!!! =]]]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
 
Gasiti-ne pe facebook !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Anunturi x-
Mergi direct la: