♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fortele Raului Absolut

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Fortele Raului Absolut Empty
MesajSubiect: Fortele Raului Absolut   Fortele Raului Absolut I_icon_minitimeSam Noi 19, 2011 1:28 am

Este o trilogie fascinanta scrisa de Kelley Armstrong.

Descriere:

Chloe Saunders este o adolescentă cu o viaţă relativ normală. Dar se pomeneşte într-o situaţie cu totul ciudată pentru că, brusc, începe să vadă oameni morţi.Pentru a fi tratată, ea este internată în Sanatoriul Lyle, un loc special pentru adolescenţi cu tulburări psihice. Pe timpul şederii ei acolo, Chloe descoperă că adevărul este altul. Ea este perfect sănătoasă, iar sanatoriul este populat de semidemoni, şamani, magicieni, vârcolaci şi alte fiinţe ale răului.

Cartea contine trei volume "Invocarea" "Revelatia" si "Rafuiala".Eu le-am citit pe primele doua si in prezent il citesc pe al treilea.Sunt foarte bune, pline de actiune, fantome si o mica idila. fuu
Vi le recomand!
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Fortele Raului Absolut Empty
MesajSubiect: Re: Fortele Raului Absolut   Fortele Raului Absolut I_icon_minitimeSam Noi 19, 2011 10:44 am

Deci ati citit niste carti atat de interesante .!! Mi ciuda pe voi ummmm Trebuie sa ma apuc si eu .,
MS de recomandare Sizuka
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Fortele Raului Absolut Empty
MesajSubiect: Re: Fortele Raului Absolut   Fortele Raului Absolut I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:30 am

DEci interesante carti!
Titlul e captivant iar din descrierea ta de mai sus imi dai impresia unei carti captivante!!
PE scurt: Ii mistoo!:)))))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Fortele Raului Absolut Empty
MesajSubiect: Re: Fortele Raului Absolut   Fortele Raului Absolut I_icon_minitime

Sus In jos
 
Fortele Raului Absolut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Cărţi x-
Mergi direct la: