♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 De neuitat!

In jos 
+3
Br0cKyY
Dєүυ ♥
Kt.Kat
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

De neuitat! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 29, 2011 10:34 am

Off , eu sufar de scadere de calciu si mai am unele probleme de sanatate. :| Si nu fac sport si de aceea au inceput conflicte ca de ce nu fac, ca doar ma prefac , de-as muri .. tot ce le-am zis ar intelege intr-un sfarsit . ^^
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

De neuitat! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 29, 2011 11:57 am

DEci eu urasc sa ma cert cu lumea! Consider ca e o prostie! Mai ales cand ma cert cu mama ma simt naspa ca nu vb cu mine eu cand vin de la scoala ea ma imbratiseaza si imi trec grijle. Asa fara ea ma simt rau si nu mai pot invata sau incep sa o enervez si mai atre. Eu sunt o fire "mamoasa" adica o iubesc prea mult, iar singurele motive din care ne certam sunt notele!

PS: Seree mai vrei imbratisarea aia?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

De neuitat! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 10:52 am

Sincera sa fiu si eu ma cert cu mama, sormea si tata...
Pedeapsa mea capitala este linistea... mereu ca sa ma faca sa ma simnt prost nu mai vorbeste nici unul cu mine si au o privire ingrijoratoare de parca zici ca am facut cine stie ce...
Oricum cearta cu mama ete cea mai dureroasa pentru mine.... dar si cea cu sora mea... sora mea e mai dura cu mine decat mama, ea nu ma lasa sa fac tot ce vreau dar mama da... iar tata mi-a pus o porecla ingrijoratoare"marmota" stiti cad de aiurea se aude sa strige cineva dupa tine marmoto pe strada si in casa?
Iar eu ii spun dinozaur...
Shiba nu iti fa griji... copii de multe ori isi fac parinti sa sufere din anumite privinte... dar mama e o fiinta speciala, cea care ne iearta si ne va iubi mereu, asa ca chiar daca te certi cu ea tot te iubeste si si-ar da si viata numai ca tu sa fi fericita... asa sunt mamele, unele mai dure dar in interior firave iar altele mai intelegatoare si bune pe interior, in general mama este o fiinta iubitoare cu copii ei asa ca totul se va rezolva....

De cearta pe note nu stiu ce sa zic... nu prea ma cert din cauza notelor deoarece mama are incredere in mine ca o sa remediez situatia, inbratisarea mamei este ca atingerea unui inger parerea mea! Dar nu va faceti griji mamele sunt intelegatoare si au incedere in noi mereu...
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Continut sponsorizat





De neuitat! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
De neuitat!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: