♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spune-ne despre tine <3

In jos 
+7
Br0cKyY
AncaSmile
Dєүυ ♥
Kt.Kat
♀ ℓuciƒєєя ♀
Electra :3
Myiu Phantomhive
11 participanți
AutorMesaj
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 11:24 am

Bun dragilor, am zis sa deschid un topic in aceasta sectiune ca sa ne cunoastem mai bine. Nu stiu foarte multe despre voi asa ca sa dam drumul trecutului prezentului si poate si a viitorului. Eu voi incepe cu cateva poze recente :)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Si sa incepem povestea lui Myiu de viata :).
M-am nascut in Baia Mare/ Maramures, in 18/10/1996 , sunt zodia balanta. Inca de mica mi-au placut artele cum ar fi muzica si desenul. Ador sa ascult muzica rock si japoneza, ese unica muzica care ma linisteste [mda am adormit pe rock dinala metal, straniu :))))] iar desenul imi place din clasa I. Multi oameni mi-au zis ca sunt talentata si chesti chesti. Eu nu fac desene sa ma dau mare cu ce pot, eu le fac pentru mine. Sunt putini oamenii carora le arat schitele si benzile mele desenate. :). Urasc sa fiu ordonata, nu v-as recomanda sa imi vedeti dulapul cu haine. Urasc pitiponceala [desi si eu sunt uneori putin piti da nu se pune :)))] URASC manelele [ desi le mai cant uneori care le stiu desi le displac]. Sunt in clasa a-IX-a la liceul Mihai Eminescu de la mine din oras. Un liceu foarte bun unde daca nu intram cu proiectul S.C.A.N nu as fi intrat nici la pensie. SCAN este un program intitulat "Salvati copii de abandon si neintegrare" mda dupa cum se aude, este vorba despre situatia financiara, unde la mine cam lasa de dorit. Mama mea a murit cand am avut varsta de 6 anisori, chiar inainte sa intru in clasa I, tatal meu a avut o multime de prietene sa zic asa care locuiau cu noi o lunga perioada de timp dupa care le scoteam din minti si plecau. TIPIC :))). Tatal meu e pensionat pe caz de boala. Am un frate mai mare care e student in ultimul an, are 23 de ani. Am umblat prin spitale de mica fiindca am fost diacnosticata cu "deviatie de cai urinare" mda pe scurt omul are niste tuburi-eu am mai multe de cat e normal-fac foarte repede infectie urinara si cand eram mica nu era luna in care sa nu vomit de 2-3 ori. Mda nasol. Am fost operata de apendicita. Doctorii au crezut ca am ceva cu coloana dar defapt aveam otita. As putea zice ca am putin reumatism, sunt anemicaa si asa mai departe. Am avut o copilarie hai sa zic desul de fericita. Sunt sensibila, dar trec repede peste orice. Anul acesta vreau sa invat cat mai bine posibil, iar cea mai mica nota a mea este 6 si sper sa ramana aia :))). N-am avut niciodata un prieten sa zic oficial. Doar imi placea de un tip si lui de mine si ne-a durat cam 5 zile. Nu m-am sarutat niciodata si ma mandresc cu asta :))). >:) Bai atatea pot sa tot spun. Imi place sa citesc carti fantasy, sa scriu povesti pe acelasi gen, sa scriu tot felu de chestii despre viata si altele din propria experienta. Urasc sa lecturez poezii si povesti date de la scoala de nustiu cine scrise =))). Pfai nah eu zic ca e destul daca imi mai vine ceva voi mai zice cu alta ocazie.
Acum e randul vostru, da-ti frau libertatii si scrieti aici!
Aaa sa nu uit ador animeurile dar inca nu am un raspun logic de ce imi plac, si as vrea sa devin ori un tobosar faimos sau un creator anime :P
Myiu Phantomhive.
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 4:13 pm

Deci m`am gandit sa arat laturile mai putin cunoscut ale bufonului vostru! ^^ Avertizare nu e chiar cea mai interesanta poveste! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] So..
Numele meu complet [de buletin] este Postelnicu Delia-Adriana, nascuta pe data de 15/12/1996 in zodia sagetatorului. Sunt nascuta intr`un orasel mic din Vrancea,Adjud, iar momentan locuiesc itr`un sat mic de langa aceasta. Sunt eleva la Liceul Teoretic Emil Botta, profil filologie, clasa a9-a F, clasa tacanitilor. Cu alte cuvinte sun taranca. Pe cand eram pustioaica era o rautate si jumatate si foarte stricacioasa si curioosa. Si cuma sunt dracu in persoana. PE cand eram mica eram tunsa ca un baiat , iar tata ma numea "Biatu` tatii" sau Ciocanitoarea Woody. Sunt o fire curioasa si destul de lenesa. Nu mi`a placut niciodata munca si nici nu imi va placea. Insa asta`i viata, nu`i mereu roz si ma bucur deoarece nu prea agreez aceasta culoare. Mereu am mers pe linia norocului in viata si cred ca asa va fi. Sunt o fire, calma, intelegatoare insa ma enervez usor si raspund la provocari rapid chiar si la cele stupide,acesta e unul din multele mele defecte. Sunt genul de persoana careia ii place sa "pangareasca" internetul pana la ore tarzii cand ma enervez si ma culc. VIsul meu a fost dintodeauna sa ajung o prezentatoare de stiri si sa`i dovedesc tatei ca sunt o femeie de succes. O alta dorinta a mea , una fictiva, a fost intodeauna sa imi creasca aripi si sa plec de pe pamant! Singura boala de care sufar este Somnul acut si Lenea cronica! Imi place ordinea si disciplina insa dac aruncati o ocheada in camera mea veti descoperi pana si America sau India. Legat de starea relatie hmm..aici am sa citez facebook`ul: It`s complicated ! Nu prea imi place sa vorbesc despre relatiile mele deoarece acuma este o incalceala totala, dar asta e alta poveste. Culorile mele favorite sunt :mov, verde galben si negru. Urasc genul de persoane incearca sa ascunda ceva de mine. Eu oricum aflu ca am uurechi peste tot! Materia mea favorita este Engleza si cea mai oribila este Matematica. Profesoara mea ma uraste si eu la fel. Inca un lucru important: Imi plac anime`urile, favoritul meu fiind InuYasha! Imi mai place sa desenez insa nu prea le am cu asa ceva. Ar fi o sumedenie de lucruri e zis, insa eu nu`s pre fascinanta. Sunt doar o fata simpla care isi trage radacinile din familii de oameni "diferiti". Daca ati vrea sa ma intrebati ceva sunt dispusa la orice! ^^ Chiar la orice! Si sa incheiem cu cateva fotografii! ^^
Aceasta este mai aiurea deoarece am facut baie:)):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Zaharina Xd in Joi Dec 08, 2011 2:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 12:05 am

Helau. Am zis sa spun si eu cateva lucruri despre mine. :] Numele meu adevarat este Pop Diana Serena [ fara glume va rog eu cu lacrimi in ochii =.=" ] si m-am nascut pe data de 23/10/1999 , in unele cazuri se spune ca sunt scorpion , in altele balanta . laugh M-am nascut si am domiciliul in jud. Mures , Targu Mures . De mica mi-a placut sa-mi enervez parintii si sa glumesc cu prietenii mei , dar in unele cazuri ii mai pacaleam sau speriam , si de aceea sunt strigata prin clasa " Devilă" . Unele colege stiiu ca imi plac anime-urile si nick-ul meu de pe forum , si imi mai spun cateodata si " Shibăă " laugh. Inca de la gradinita mi-a placut sa desenez, doamna educatoare spunand ca e impresionata de mine. Din clasa a doua am inceput sa scriu schite , maica mea speriindu-se de ce gasea prin caietele mele . laugh Ceea ce urasc cel mai tare sunt prieteni falsi . Nu dau explicati , acei oameni mi se par a fii fara scrupule , fara coloana vertebrala . :| Nu-mi plac nici manelele " suna telefoanele , ca dracii " :-@ iti dau eu dracii in telefon . Sunt o fire sentimentalista , puternica , daca se baga cineva in fata mea , il strivesc , si tin foarte mult la prieteni si familia mea. ;x
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 12:28 am

Nu ştiu, încep şi eu. Şiiii acţiune. XD

So... Numele meu întreg este Ţinc Maria Cristina (şi nu e "T" e "Ţ"). : ))
M-am născut într-o luni, în luna octombrie (anotimpul meu preferat), pe data de 2.
Sunt balană - calmă, prietenoasă, cu o inimă de aur şi mare (da rău de tot), energică, copilăroasă, fericită, niciodată plictisită, cu zâmbetul pe buze şi gata să ajute pe oricine la ananghie (m-aş arunca şi în fântănă pentru cineva care are nevoie de ajutor). Sunt şi bleagă, credulă, dezordonată (la şifonier mai mult) şi altele, dar nu le ştiu pe toate sau nu am cuvinte cum să explic. XD
M-am născut în Craiova, un oraş frumos şi minunat, pe care îl ador foarte tare. Normal ar fi trebuit să fiu olteancă dar eu sunt jumate olteancă jumate ardeleancă, cum aşa, foarte simplu: tati este din vadu Crişului, prin bihor dar sus de tot prin V-N.
Mami şi ea la rândul ei este jumate olteancă jumate ardeleancă - că tatăl ei tot bihorean a fost. XD Iar eu sunt 4 în 1. xD
De mică am fost băieţoasă şi încă sunt, nu am stare şi mereu vreau să aflu câte ceva nou. Mulţi îmi spun că fiind aşa de băieţoasă este un defect, dar eu îl iau ca un atu... decât să fiu sclifosită şi lipsită de putere în faţa lumii, prefer aşa. Însă aşa sunt acceptaţi-mă.
Eu fac multe lucruri, foarte, dar foarte multe. Pasiunea mea este să: desenez, cânt, dansez, scriu şi altele.
De desenat desenez de când eram mică, am început prin clasa a V-a stilul anime şi în total am experienţă în stilul ăsta de 7 ani, dar chiar şi aşa tot mai am de învăţat.
Când şi zi şi noapte, am voce şi mă bucur de asta, căci pot să încânt lumea cu melodii şi să văd zâmbetele tuturor pe faţă.
Un dar pe care mi l-a dat mie Dumnezeu şi pentru care îi mulţumesc foarte tare este: că pot face lumea să râdă, să fie fericită indiferent de situaţie. Când văd pe toţi cu zâmbetul pe buze inima mi se umple de bucurie. (ciudată ştiu, dar ăsta este purul adevăr)
Nu există zi în care eu să nu râd în hohote (pănă dau cu capul de ceva), sunt o fire veselă şi sincer nu m-am simţit în viaţa mea plictisită (greu de crezut), doar obosită, dar plictisită nu.
Sunt şi o mică bestie, sunt nebunatică rău şi fac şi eu prostii (dar nu grave).
Sar pentru prietenii mei oricând, dacă ştiu că ei nu sunt în regulă, nici eu nu sunt.
Cam atât, întrebări dacă aveţi, nu ezitaţi să puneţi. xD

AaaaDOR ANIME.

Acum închei cu pozele. Nu vă speriaţi. XD

Aici aveam părul lung.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Aici îl am scurt, dar nu se prea observă.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 1:38 am

Sa ma prezint mai pe larg.
Ma numesc Gabor Lorena Andreea, nu imi place numele Lorena, nu stiu la ce s-au gandit parintii mei cand mi-au pus acest nume.M-am nascut in Reghin judetul Mures.Ne-am mutat in Bistrita in urma cu cativa ani, apoi parintii mei au plecat in Tg.Mures, pentru serviciul lui tata(el fiind jandarm),eu impreuna cu sora mea care face gimnastica am la Bistrita, dar nu a trecut o luna si ceva si s-au mutat inapoi cand tata a fost concediat.Dupa acea reforma impusa de guvern, nu stiu unde a gresit tata cand a pierdut serviciul, dar asta e!E mai bine asa cum e acuma.In prezent locuim in Bistrita, cel mai urat si plictisitor oras, plin de mocani si de fite.Urasc pur si simplu acest oras!

Culoarea mea preferata este rosu si iubesc animalele, in special pisicile! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pe clasa a 7-a, cred ca era martie, am aflat de un site pe care ma pot uita la The Vampire Diaries.Din curiozitate sau habar nu am de ce, m-am gandit sa caut anime-ul Naruto, cand eram mica ma uitam la el, dar brusc s-a intrerupt, pana anul trecut cand am inceput sa ma uit din nou.Ma uitam pe zi la vreo 30 de episoade, eram complet vrajita de acel anime.Prima mea dragoste [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .De atunci ma uit la anime si sunt o mare fana.Pana atunci nu ascultam nici k-pop sau j-pop, ascultam doar formatii de rock, cum ar fi Linkin Park, Evanescence sau Skillet.Eram complet pararela de acea lume a acelor genuri.Pana cand accidental am dat pe un post de muzica si cantau B2ST melodia Shock....am cauta pe net si am dat de trupa BIGBANG,2NE1 si FT Island.Asa am devenit fan K-pop.
Fan j-rock am devenit un pic mai tarziu, gand am gasit trupa MUCC, apoi la scoala o colega avea un poster cu o trupa de J-rock, mi-a spus ca mie imi plac ciudatii si muzica lor, asa ca mi l-a dat mie.La scoala sunt considerata o ciudata pentru ca ma uit la "desene" si ascult melodii pe alta limba decat pe romana sau pe engleza.Pe poster erau The GazettE.Primul meu cuvant "Tare!".Asa am devenit si fan J-rock.

Ce imi mai place sa fac....Sa citesc carti, nu orice carti, carti ANORMALE.Cu vampiri, varcolaci, vrajitoare etc.Si imi place sa si scriu.Nu am stiut niciodata ca am talentul de a scrie, pana cand am inceput sa caut povesti de groaza pe net pentru am mai ocupa din timp.Am citit si citit poveste si am inceput sa le povestesc colegelor mele acele poveste si altele inventate de mine.Nu exista o ora sau o pauza in care nu ma pune-au sa le spun una, ele fiind fane inraite ale povestilor de groaza.Intr-o zi profa de romana ne-a spus sa scriem o compunere despre o padure sau un loc.Cum povestile de groaza mi s-au urcat la cap am scris o compunere "Padurea Umbrelor" .Profa a ramas surprinsa si m-a intrebat daca vreau sa particip la un concurc.Am participat cu acea compunere si am castiga locul trei si primii mei bani, 75 de lei si trei carti bonus.Tare!Acum parintii ma incurajeaza sa scriu din ce in ce mai mult si m-am apucat de o carte.
Cand am aflat ca am castigat, eram la bunica, ne pregateam de inmormantarea lui bunicu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , Dumnezeu sa-l odihneasca, [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .Bunicu suferea cu inima, a trecut prin multe operatii, iar cand am aflat ca a murit a fost un soc pentru toti.Cu greu a trecut mama mea peste asta si la fel si matusile mele, iar de bunica sa nu mai spun, ii este frica sa stea singura si ii este foarte rau.Uneori am impresia ca a innebunit.

Asta e viata, cu multe surprize placute si neplacute....

Imi mai place sa cant, toata viata mama mi-a spus ca am vocea groasa ca a lui tata, iar eu am crezut asta.Am inceput sa cant de la 13 ani, sora mea mi-a spus ca am voce frumoasa...ma rog.Pot canta orice de la rock pana la muzica de opera, pot sa imi fac cum vreu vocea, groasa, subtire, o pot modela cum vreu.Desi inca nu m-am gandit sa fac o cariera din asta.Pe viitor as vrea sa fac facultatea in Londra si sa devin laborant in medicina legala, dar cred ca asta ramane un vis.Planul B este sa fac facultatea de limba japoneza si sa ma mut in Japonia, tot un vis.Planul C este sa devin o mare cantareata si compozitoare, inca un vis.Astea sunt toate visuri, dar macar unul il voi face realitate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 5:40 am

smecher mai mai ce dezvluiri xD

Eu ma numesc Dumitru-Blaj Claudia Anca ,si sunt nascuta in 6 ianuarie 1997.. uff tare lung nume mai am .PS: urasc Claudia :| , considerati si voi ca nu l`am scris. M`am nascut in jud. Hunedoara ,orasul Hunedoara > acolo mai prin vestu` tarii . De mica am fost mai putin devil , deaoarece radeam incotinu`` si imi placea sa stau de mica pe`afara cu copilashii mei de prieteni laugh . In prezent sunt eleva pe cls. aIX a la liceul national Iancu de Hunedara, in 9F , in clasa de stiinte ale naturii . Sa stiti ca vreau sa ma fac doctor > asa ca peste 12 ani dati un calll daca aveti nevoie :)) >Urasc fetele cu fite si imi vine sa le arunc cu un borcan in cap :) .Urasc oamenii care zic ca fac una si pana la urma ori nu mai fac nimic ori alceva :| Mai nou urasc baietii > sper sa imi treaca in curand smecher Imi iubesc colegii de clasa pt. ca sunt foarte amabili si avem chestii in comun > din pacate nu anime :(> Imi place mult k-music si j-rock , le ascult cand sunt mega happy sauu mega sad sau cand sunt neutra :)) Imi plac si alte formetii de pop,dance , urban etc. +Paramore si Evanescence. Imi plac vampirii da` eu inca nu m`am uitat la The vampire diares <nici nu ma voi uita . M-am uitat doar la Twilight Saga , care a fost foarte dragut !!! Imi plac anime ! si normal . Sunt o fire deschisa , intelegatoare ,dar iau orice in ras si unii poate ma considera neserioasa , cand eu de fapt is . Sunt foarte dezordonata si nu imi place sa imi pun hainele in dulap >consider cai pierdere de vreme . Bine ca le impatura mama si eu zdup cu ele in dulap .Nu`mi prea place sa` mi fac patu` :)) > mi`l fac cand vin de la scoala ca dinmineata n`am nici un chef ....Intr`o zi trebuie sa ies macar o ora din casa ca alfel ma axfixiez :)))
Imi place de toti de pe forum si cred ca toti sunteti niste persoane speciale cu personalitati diferite > de aceea trebuie sa ii multumesc la Shiba ca a infiintat forumu` asta si ca am putut deveni prieteni .

Cam atat despre mne > v`as pune si poze da` ma dispera ca nu`mi merge > poate daca reusesc o sa pun la sectiunea poze useri >:D<
Saionara cius
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 5:51 am

CE de userite interesante avem ia sa afla si despre restul!

DEci vreau sa aflu celelalte laturi ale fetitelor mele mari!:))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 11:30 am

Hey ya , sa spun si eu ate eva despre moi[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Deci sa incepem .

Numele meu este Ghiurutan Denisa Adriana . Sunt nascuta pe data de 25 , luna a 8 , in anu 96' . M-am nascut intr-un micutz orasel , numit Zalau jud. Salaj .

Sunt in zodia fecioara .

Am multe parti rele , sa va spun cateva : rautacioasa , bagareata , uneori indiferenta , mofturoasa , ier foarte greu . Lucrurile astea se intampla uneori .

Partile bune : Harnica , modesta , descurcareata , amuzanta , sunt multe , dar nu le tin evidenta .

Sunt la liceu , in cls. a IX-a . Nu pot sa spun ca-mi place , dar nici ca-mi displace . In acest sem. mi-am gasit jum.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , cred ca-i stiti numele , pt. ca l-am folosit la rubrica "Intamplari amuzante din viata voastra ". Il cheama Bogdy [prescurtat]

Culoarea mea pref. este negru , mov si albastru .

Animalul meu pref. este cainele si pisica .

Filmul pref. Titanic

Serialul pref. "Iubiri Secrete"

Cantaret favorit T.O.P , BoA , G-DRAGON , Flo Rida , Grasu XXL [ciudat stiu]

Ce sa mai spun ? In marea majoritate a timpului , imi petrec timpul pe internet, pe tel. pe mess , dar stau pe celalalt ID {denisa_gh ]

Cam atat .



BYEBYE
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeLun Dec 05, 2011 11:28 am

Ok sa ma prezint eu aici....
Pai numele meu este Circiumareasa Daniela Florentina si m-am nascut in Bucuresti, urasc acest oras... asa sunt pe jumatate taranca deoarece mama sa nascut in Toporu judetul Giurgiu iar acest loc i-a unit pe parinti mei fuu In fiecare vara ma duc la tara si fac baita in lac, are 1.30 adancimea si stau pana la 2-3 dimineata la poarta cu doua fete si sapte baieti, la tara. De mica am o problema cu cititul, anume nu mot citi cu voce tare in fata cuiva sau sa spun o problema la mate fara balbaieli, mi sa spus ca sar putea sa am dixlexie foarte naspa. Sunt grasuta am ochi albastri-verzui si blonda, de curad am cateva suvite roscate, facute cu noantatorul, nu ma intrebati cum m-a lasat mama. Uneori sunt pedepsita din cauza uno incidente nefericite, spartul vazelor, aruncatul matei pe geam, daca ma enerveaza ca se da la papagal, trebuie sa actionez, norocul ei ca stau la parter. xD
Sunt o fire mai retrasa, nu prea imi place sa fiu deschisa si din cauza asta colegi imi spun ca sunt de piatra, sunt o fire autoritara la scoala, ei nu stiu ca sunt sarita depe fix pentru ca nu le arat. Mama lucreaza la mobila iar tata pasnic si sormea la MCD. Sunt cea mai mica din familie si cea mai "deosebita" Nu pot spune ca viata mea e roz, niciodata nu a fost, mie frica de ace xD penal. Sunt cea mai mica din familie tata are 47, mama 45 iar sormea 23 wink si toti trei sunt tauri. De cand mi-a murit bunica acum 5 ani, nu mai am incredere in mine si mi-e frica de moarte, chiar daca toti ajungem in patul de veci tot mi-e frica, ea era cea care imi dadea incredere fear e dar trebuie sa trecem peste. Visul meu mereu a fost sa ajung actrita si sa cutreer lumea, m-am pupat cu primul baiat anul trecut intr-un mod penal, ne jucam "La cati metri te-ai inecat" iar eu eram cea care trebuia sa ghiceasca si sa fie pupata penal.... Sunt intr-o relatie cu un baiat pe nume Cristi defapt asa ii spun eu, numele lui este Radulescu Cristian si este in clasa a IX are ochi verzi si parul saten, este la Marin Preda, ne-am cunoscut acum un an dar suntem inpreuna de cateva saptamani, relatia noastra nu e chiar stabila deoare ce este inconjurat numai de fufe....
Sunt o fire fericita si nu arat cand sunt trista sau cand am probleme... as vrea sa pun cateva poze dar nu pot, toate sunt de peste 2MB.
Cam atat despre mine.... cius
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeMier Dec 07, 2011 9:12 am

Ti-a murit bunica ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si mie mi-a murit Stra bunica , si si mie mi-e frica de moarte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Esti intr-o relatie ? BRAVOO [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ma bucur pentru tine , [eu m-am despartit de domnisoru Bogdy [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , nesimtitu , mo facut sa sufar [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , i-am crapat capu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ]



Si io vreu sa fac baita in lac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , sa ma iei si pe mine odata cu tine la lac [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [fie-ti mila][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 2:48 pm

De bunica..hmm..nu mai am bunica de cativa ani buni, insa de moarte nu mi`e frica , daca e am sa mor rapid.

Eiii` ca tot zice lumea de relatii..Uite Denisa si mie`mi place de cineva anume si el pe mine, problema e ca e cam golan si cam destrabalat insa nu`i proast la scoala, mai sa fie[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ceva mai "new". Mi cam frica sa sufar de aia!

Lasa ca`s baieti in toata lumea ai timp![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] App stai chill vii la mine am un rau aicea suficient de inalt e mai ceva cand mergi la mare! Merg in fiecare vara!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Elyy
Membru
Membru
Elyy


Fecioara Dragon
Reputatie : : 0
Mesaje : 68
Data de inscriere : 09/12/2011
Varsta : 23

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeVin Dec 09, 2011 6:28 am

Ma numesc Simona,am 11 ani.Sunt din Curtea de arges.Sunt o megfan al Yaoi si al Shojo.Eu a devenit fan al Visual kei si al K-Pop,Eu imi place toate anime in afara de Naruto,Nana si unele anime.Eu ascult cel mult Arashi, An Cafe si multe trupe.Imi place cel mult melodia Move Your Body de la Arashi.Nu prea ascult Manele si Club nu sunt pentru mine una a devenit KPop si J-Rock.Imi place cel mult si Melodia Tonight de la Big Bang,Imi place Trupa An Cafe cu Miku,Bou sau Kanon
Anime Favourite sunt InuYasha,Trigun si multe alte animeuri
Sus In jos
Iuli-chan
Membru
Membru
Iuli-chan


Varsator Dragon
Reputatie : : 0
Mesaje : 58
Data de inscriere : 21/11/2011
Varsta : 24
Localizare : Zalau

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeMier Dec 14, 2011 4:59 am

Numele meu in intregime este Alexe Iulia , dupa cum stiti sunt din Zalău ,

Am 11 ani . Fac Doişpe in 2012 , adică in Februarie .

Am o soră de 18 , cu care nu ma inteleg mai deloc , sau DELOC . Mai este putin si ne omoram una pe alta . O cheama Alexe Paula , intotdeuna o enervez cantandu-i "Paula-i vacutza , ce nu face doar MWUU[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] " "ea face puding , puding cu pete , bun de savurat si de cumparat[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Vanilie cioco , cioco vanilie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu spun ca-i cat o vacutza , dar nah , are vreo 63kg [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

. Sa revenim la prezentarea mea .

Am 39 de kg[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , parul imi este brunet cu suvite negre , iar ochii imi sunt caprui .

Imi placea mult sa ies afara , in iarna asta sigur ies , dar mai bine ma duc la bunica decat sa stau la bloc .Deoarece , nu vreau sa-mi stric vederea intalnindu-i pe FOSTIi PRIETENI . Tatal meu spunea ca mai bine nu-mi petrec timpul cu retardatii aia [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [asa o spus tati]

Si uite ca m-am lamurit cu prietenii la bloc . Ca sunt idioti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi place scoala , dar am momente cand imi vine s-o arunc in aer .

Am note bune , dar la mate nu prea , cred ca media va iesi 8 . Cel mai mult imi place Franceza , cred ca asta-i singura materie la care media va iesi 10[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

/

Ma bat foarte mult cu Domnu Dan alias Deni .

O singura data ne-am batut d, si in ziua aia n-am mai vorbit . Stiu va intrebati cum de m-am batut cu Deni . Ea are 15 ani si eu doar 11 . Pai sa va spun , simplu .

Cand mergem la bunica , eu sunt Pop
ă pe telecomandă[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si intotdeuna pun pe ce doresc Muschii mei , enervand-o pe donsoara Deni sau Domnu Dan[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chiar daca ne scoate-m ochii una la alta , nu exista sa nu ne impacam intr-o ora .

In fiecare duminica , impreuna cu mama , mergem la bunica . uneori vine si deni , uneori ramanem doar eu cu mama .

Si jucam carti vreo 5 ore , de la 12:30 pana la 17:10 . Dar ma enerveaza ca bunicu triseaza la carti[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce nesimtire .

Pai cam atat.

Va pwp

Papa[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitimeMier Dec 14, 2011 6:25 am

Hai ca am aterizat si eu p'aci.
Numele intreg ? well , e destul de complicat [ taica'miu e turc deci cred ca se intelege*laughs* - btw , mama nu e cu basmalute sau alte chestii puse pe cap , rudele din Turcia nu sunt religioase deloc ^^ ] Prefer sa mi se spuna Mery si urasc ca numele sa imi fie pocit >.<
Am magnifica varsta de 12 ani. As fi vrut un frate mai mare . Am primit niste animale de companie. Cele 3 pisici pe care le-am avut au sfarsit calcate de masina [ in ultima perioada faceau ca toti dracii - motiv pentru care le-am dus la curte , la bunica'mea ] Acum am mai ramas cu papagalii ^^
Sunt balanta [ pe 30 septembrie ] si sunt chiar mandra de zodia mea. Se spune ca balantele sunt singurele persoane ce iti pot spune '' vreau sa iti dau un pumn in fata da' sa iasa cu sange'' ca si cand ar fredona '' pe langa plopii fara sot ''
Sunt anti-talent la sport si nici nu imi place o.o Din cand in cand mai scriu sau desenez , asta cand ma loveste inspiratia si am chef. De cele mai multe ori imi mai incerc norocul in Photoshop cu semnaturi&avatare.
Ascult metal , k-pop , j-rock si uneori dubstep. Am ajuns la concluzia ca prietenii mei virtuali sunt the best [ cu exceptia catorva cei-mai-buni-prieteni din real life ]
Uhm , cred ca as scrie mai mult , dar mi-e sa nu va plictisesc :)) Acum niste poze ^^ nu platesc spitalizare [ hai,hai ca exageram si eu =)) stiu ca nu sunt frumoasa dar nici asa naspa nu cred ca sunt. ]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
Continut sponsorizat





Spune-ne despre tine <3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-ne despre tine <3   Spune-ne despre tine <3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Spune-ne despre tine <3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parerea voastra despre forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: