♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 A special place for Cici`^_^

In jos 
+3
Electra :3
Dєүυ ♥
Cici TFK
7 participanți
AutorMesaj
Cici TFK
Membru nou
Membru nou
Cici TFK


Capricorn Caine
Reputatie : : 0
Mesaje : 14
Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 29
Localizare : In coltul intunecat al casei! XD

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeMar Noi 29, 2011 1:33 pm

Ho ho ho, my dears! Here`s Cici! XD
Deci salut fetitze si baietel, cam asa am observat!
Numele meu este Cecilia insa lumea ma striga Cici`! ^^
Practic am aflat de acest site din intamplare cautam un fic ceva interesant despre mafie si am dat de acest forum insa nu de fic!
Il stiu cam de o saptamana insa mai intai l`am cam tinut sub observatie, am invatat cum se foloseste, am invatat regulamentul si ii stiu pe cativa dintre membrii vostri: Zaharina Xd sa inteleg ca o cheama Delia, comica fata, Shiba x3 deci tu esti adminul imi pare bine si pe Anca Smile banuiesc ca o cheama Anca si "barbatelul vostru Darius 16a daa si pe criticul vostru Death Angel, am observat ca`i ziceti Anzo`! Curios!
Deci acum ceva despre "moi": In primul rand am aproape 17 ani[inca un pic pana in ianuarie]. Imi place sa desenez sa dansez si anime`urile. Favoritul meu este Soul Eater! Pe al doilea loc s`ar afla InuYasha, Nana si Paradise Kiss! Sunt destul de inalta am parul saten cu suvite albastre, tocmai mi le`am facut, doamne cat m`am rugat e mama, insa nu`s prea evidente. Culoare mea favorita este portocaliu! Intodeauna mi`a placut sa ma ma atasez de oameni si sa`mi fac prieteni.
Cam atat restul il veti afla pe parcurs...Intrebari?
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 6:24 am

Bun venit pe forum Cici!
Sper sa ne intelegem si sa te vad cat mai des pe aici!Da mi se spune Anzo deoarece este prescurtarea de la Anzoria.Poti sa imi spui cum vrei tu...Deea,Anzoria,Anzo....

As avea eu cateva intrebari:
1.Ce gen de muzica asculti?
2.Vei face si tu un fic?
3.Daca citesti carti,care sunt preferatele tale?
Cam atat!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
*Anzo* [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 8:28 am

Yo Girl! XD Salutte! :x

Se pare ca ne`am nimerit! ^^ I`m biggest InuYasha`s fan too`n` Soul Eater ouch! XD

Aici Delia se pare ca ne`ai invatat numele, ce dragut!!

Tot asa membrii sa ai! Ne bucuam ca ai ales Anime Power! Vad ca stii despre noi! Deci nu mai are rost sa ne prezentam! Mercii de compliment, ma bucur ca ma considderi comica. Asta era ideea! :))

Chiar nu am mau vazut pe cineva ca tine! Presimt eu ceva..:> Sper sa ne imprietenim! Am vazut ca ai inceput cu dreptul pe la subiecte! Bravoo nu vezi asa ceva in fiecare zi, cand te loghezi sa te si pui pe treaba! Asa e frumos!

So, have fun here! PS: am o matusa care se numeste Cecilia si imi place acest nume! Te puup si eu si sper sa devenim prietene!

deLL XD ^^ Peace Ya`!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 8:46 am

Heeeeeeeei . :]
Se pare că avem un niu membăr.
Soo , eu sunt Shiba , încântată de cunoștință. >;D<
Awwwe ;o3 , ce nume frumos , nu ca a meu , Diana Serene . T.T
De unde ai aflat despre forum ? Nu contează , important e că ni te-ai alăturat nouă ! Trei urări ! Hip hip , ura !! Hip , hip , ura !! Hip, hip ura !!
Știu , sunt puțin zăludă [ " puțin " fiind puțin spus laugh ] Te-am speriat cumva ? ;o3
Așa , să începem . :]
Îți place portocaliu deci ? ;o3 Mie îmi place tot curcubeul , nu fac discriminare între culori . XD
Păr șaten , idem with me . ;o3
Awwii , te atașezi repde de persoane :> , ești o lipitoare !! laugh ;o3
Questions :
1. De unde ești matale ? smecher
2. Ce tip de muzică asculți ?
3. Desenezi ? Scrii ? Ne vei onora cu vreun fic/ desen de-al tău ?

That's all ! Soo , dacă vrei da-mi add la id meu să ne împrietenim . >;d<
Id meu este : serrexd
Aștept add . ^^
Anw , îți spun de pe acum , dacă te nelămurește ceva in calitate de membru nou , nu ezita si spune-mi . :]
Pa scumpa mea !! >;d< ;x
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 10:01 am

Hey Ya Cici

Eu sunt Denisa , dar zi-mi Deni sau cum doresti tu .

aproape 17 ani ? Nu-i corect laugh
Vad ca o cunosti pe my sweety . [Shiba]

Oricum , BUN VENIT PE FORUM fuu , sper sa fim prietene rugaminte
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:40 am

Bun venit pe forum Cici ` wink > Imi place lista ta de anime > m`am uitat la toate si sunt toate foarte frumoase , numa` ca la mine pe primu` loc e Inuyasha si Nana mandrie
>> Intrebari nu mai am ce sa`ti pun daca raspunzi la cele puse de Anza si Shibz .Deci in concluzie sa te simti bne pe forum > Sper sa fim prietene si sa mai vb

Saionara !!! cius
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 4:45 am

Buna, bun venit pe forum eu sunt Luna unele persoane imi spun si Dani, deci poti alege din cele doua variante...
Ma bucur sa te cunosc Cici sper sa ne intelegem! wink
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Continut sponsorizat





A special place for Cici`^_^ Empty
MesajSubiect: Re: A special place for Cici`^_^   A special place for Cici`^_^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
A special place for Cici`^_^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce`ti place la user`ul de deasupra ? :>
» Trupe care nu va place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: