♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Viata mea = Mori de ras >.>

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 10:54 am

Heeeeeeei . :]
M-am gandit sa creez si eu o asemeni rubrica , deoarece am o multime de povesti amuzante din viata mea pe care as dor sa mi le impartasesc. Pe cuvantu' meu , nu exista zii in care sa nu rad. P.S.: Nu's responsabila pentru tulburari nervoase cauzate de la prea mult ras . fear laugh Enjoy !

Deci , sa incepem cu cea mai recenta.
Marti , cu o zii inainte de teza la mate , aveam dirigintie insa dirigu' n'a venit ca avea ora de sport si ne-a zis sa fim cuminti . angel
Eu fiind sefa clasei , m-am dus la catedra si am inceput sa mananc o banana . Colegu meu de banca , Mircea , dar a zis ca noi colegii sa-i zicem Miruna [ va spun eu in alta poveste laugh ] s-a ridicat in picioare si a zis :
- Sere , uuu , tu esti profa ' rea , da buuuuuuuna :$-):
In momentu' acela arunc cu coaja de banana in el si il nimeresc in fata . Dupa aia incepem sa aruncam prin toata clasa coaja de banana , care se facea tot mai maronie . laugh O_O Intr-un final intra o profa' la noi in clasa si eu repede deschid geamu' si arunc coaja afara pe unde am apucat . Cand o intrebat profa ce se intampla aici , eu am zis ca nimic , insa cand am aruncat cu banana am aruncat intr-un barbat de vreo 2o si ceva de ani care a zis " Dute-n p***a mea !! " Wow , exact ce vroiam sa-i spun profei . O__O
Poae nu-i amuzant , dar eu am murit de ras . laugh
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:35 pm

Banana SUzana!=]]]]

Era odata o melodie!!!=]]]]

Poc-Poac cu banana!

Alta treaba nu are "sefa clasei" decat sa arunce si "Miruna" incearca miscari cu tine sau cum vine asta?=]]]]]]]]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:41 pm

Tare faza!Bataie cu banane!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
La noi se bat cu cornuri si cu mere, dar pana acum niciodata cu coji de banane [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeSam Dec 17, 2011 5:11 am

DEci vrea sa`mi zici povestea cu Miruna!!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeSam Dec 17, 2011 5:54 am

O noua intamplare ... Defapt sunt doua . laugh
Mai intai , va povestesc cum colegul meu de banca Mircea vrea sa-l strigam de acum Miruna .

Eram in ora de fizica , intra profa in clasa si incepe sa predea lectia despre un nustiu care fizician sters si tot spunea ca de cand era tanar visul lui era acela de a deveni un fizician de exceptie , apoi il intreb eu pe Mircea in soapta :
- Psst , Mircea tu vrei sa te faci tractorist cand cresti mare laugh ?
Si zice el cu voce tare de auzi si profa :
- Nu tu Seree !! Eu vreau sa ma fac printesa !! rugaminte

Si de atunci i-am pus porecla Miruna . laugh


Asa , o intamplare de la testu de mate. Aveam test din fractii , eu macar stiam cate ceva de un 7-8 da Mirce- pardon Miruna laugh , pff , mai nimic . Eu i-am zis ca il las sa copieze , da desteptu` mi`a copiat si numele . Predam lucrarile apoi cand ajunge profa la lucrarea mea si a lui Miruna [ laugh ] Miruna da sa tipe :
- Domna` profesoara , adevarata Pop Diana Serena sunt eu !! Eu am facut acel test . mandrie

Pfoai , deci am fost clonata . =)))))
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeSam Dec 17, 2011 5:59 am

Bai Miruna, asa ma faci de ras!!=]]]
BAte`l Serre!!=]]]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitimeDum Apr 22, 2012 5:03 am

Omg , deci alta intamplare . Tot cu Miruna T.T Eram in ora de mate iar Mircea avea un chef nebun sa lucreze, da ii era foame in acelasi timp . Se gandea , ce putea face . Intr-un final s`o gandit sa infiga un corn in creion si o inceput sa scrie . Cand era foame mai musca si el din corn laugh El e o supereroare laugh
Acu` , alta faza :> Cu mine de data asta . Era 1 aprilie , aveam sport . Toate fetele erau in vestiar . Eu cu o colega de a mea am mers in baie , si ea a zis :
- Tuu Serre , hai sa le speriem !!
Ea a luat o esarfa , mi`o legat`o de cap zici ca eram baba , o lua ochelari cu lentila transparenta sa para ca port ochelari , si , accesoriu cel mai cel . Peria de toaleta laugh Cand a intrat ea o inceput sa urle ca o zis ca o intrat o baba psihopata in sala , si cat colo intru eu . apai cand m`o vazut astea nu stiau ce sa faca , ori sa tipe ori sa rada laugh Penal !!
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Viata mea = Mori de ras >.> Empty
MesajSubiect: Re: Viata mea = Mori de ras >.>   Viata mea = Mori de ras >.> I_icon_minitime

Sus In jos
 
Viata mea = Mori de ras >.>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Viata la 16 ani si creaturile noptii [+16]
» Alege... lupta sau mori [yaoi +18]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Intamplari amuzante din viata voastra x-
Mergi direct la: