♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Tampeni si alte tampeni....

In jos 
AutorMesaj
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil

Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 21
Localizare : Soul Society

MesajSubiect: Tampeni si alte tampeni....   Joi Dec 01, 2011 12:26 pm

Sa incep cu una care s-a intamplat in urma cu o luna.....

Stiti vorba aceea "Eu cand vreau sa fluier,fluier"?....Ei bine eu va zic:Eu cand vreu sa cant, cant!
Sa incepem cu inceputul....Eram in pauza mare si dupa pauza aveam istorie cu noul nostru prof.Unii colegi prin clasa, alti pe coridor, uni pe afara...Eu state-am in banca cu castile la urechi, cu volumul la maxim si ascultam melodia T.O.P turn it up.In timp ce ascultam scriam ceva, nu stiu ce, ceva, mi-a venit inspiratia pe nesimtite asa ca i-am dat frau liber.
Cu castile in urechi nu auzeam nimic si cu botul in foaie nu vedeam nimic...Cand ma apuc sa cant melodia cu voce tare, ea fiind pe coreeana. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Imi deschid ochi si observ ca profu e in clasa si toti ce uita la mine....Stai asa!Cand au intrat astia in clasa si cand a venit profu?Asta a fost primul lucru la care m-am gandit.Toti au inceput ca rada si profu mi-a spus:
-Nu ne canti si noua lectia pentru astazi?
Eu:-Nu domn profesor, daca vreti vi-o spun, dar de cantat in nici un caz.Au inceput sa rada din nou, iar eu m-am simtit cat o furnica...cel putin nu m-a ascultat, desi lectia o stiam...Dar nu am avut dreptate?Cum sa-i cant lectia cand i-o pot recita ca pe o poezie?...Am inceput sa rad si eu dupa ce profu a plecat, a fost o faza tare....Desi eu nu m-am simtit prea tare.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]dar dupa am ras cu pofta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului

Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Data de inscriere : 04/10/2011
Localizare : Narnia?

MesajSubiect: Re: Tampeni si alte tampeni....   Joi Dec 01, 2011 12:55 pm

ALta proatie...

DEci cand is suparata ,ca acuma, vin aici!=]]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Excalibur, Excalibur
From United Kingdom
I'm looking for her
I'm going to California
Excalibur, Excalibur, Excalibur!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

BAKA BAKA BAKA !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twinkle-tears.tumblr.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil

Scorpion Bivol
Data de inscriere : 11/07/2011
Localizare : Soul Society

MesajSubiect: Re: Tampeni si alte tampeni....   Mar Dec 06, 2011 7:39 am

Intr-o zi la noi la scoala au venit doi politisti care trebuiau sa ne prezinte ceva legat de violenta in scoli....Toate clasele de gimnaziu s-au adunat in sala festiva inclusiv clasa mea,noi am fost ce mai "cuminti".Aveam ora de fizica si am scapat de test,dar nu si de profa care ne urmarea fiecare miscare...Profa e mai batrana...Unul din colegii mei vorbea nencetat si ii deranja pe restul,cand profa spune:
-Taci si asculta bulangiule! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Cand am auzit era sa mor de ras! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]O profa sa spuna asa cuvinte?!Atunci noi elevi ce mai invatam? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului

Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Data de inscriere : 04/10/2011
Localizare : Narnia?

MesajSubiect: Re: Tampeni si alte tampeni....   Mar Dec 06, 2011 10:52 am

Imi aminteste de ce ne`a zis si nolua aia de fizica..:))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Excalibur, Excalibur
From United Kingdom
I'm looking for her
I'm going to California
Excalibur, Excalibur, Excalibur!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

BAKA BAKA BAKA !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twinkle-tears.tumblr.com
luna
Membru fidel
Membru fidel

Scorpion Bivol
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Tampeni si alte tampeni....   Mar Dec 06, 2011 11:23 am

Deci chiesti de genul asta se intampla oricui dar totusi sa canti o melodie in coreana e unpic mai rar sunt curioasa oare cum se auzea cantata de tine sau cantatul lectiei, asta ar fi un lucru penal imi aduce aminte de profa de geo e anul trecut cu iestul si japoniezi si chiiniezi ei asa spunea accentua i la orice cuvant iar cu balele scuipa de la 5 m departare! xD
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.luna-forum.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tampeni si alte tampeni....   

Sus In jos

Tampeni si alte tampeni....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pulovere si alte creatii tricotate (vesta, bolero) VI
» Ne pregatim pentru scoala! - lista de obiecte necesare
» Alte deserturi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Intamplari amuzante din viata voastra x-
Mergi direct la: