♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fara filere!!!!!!

In jos 
AutorMesaj
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Fara filere!!!!!! Empty
MesajSubiect: Fara filere!!!!!!   Fara filere!!!!!! I_icon_minitimeSam Dec 10, 2011 11:03 pm

Tocmai am vazut ca din 5 ianuarie 2012 va fi primul episod, dupa o lunga perioada de timp, care nu va fi filer din....NARUTO SHIPPUUDEN!!!! smecher I'm so fuckin' HAPPY!!!!! ^_^

Am asteptat asta 5 luni....si in sfarsit mi s-a inteplinit dorinta!!!!! blushin`

Naruto Shippuden Episode 243: Landing! Paradise Island? – January 5, 2012

Abia astept sa vad niste episoade ca lumea, nu niste filere lipsite de sens!!!

Doar unele erau dragute(foarte putine), dar nici acelea nu se comparau cu episoadele originale!

Din aceasta cauza nu m-am mai uitat la nici un filer cu Naruto de vreo 2 luni asteptand episoadele asa cum sunt redate in manga wink

Hip Hip Uraaaaaaaaaa!!!!! pentru Naruto Shippuuden... xD
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
 
Fara filere!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fara Da sau Nu.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: