♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Porecle ! ^___^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

Porecle ! ^___^ Empty
MesajSubiect: Porecle ! ^___^   Porecle ! ^___^ I_icon_minitimeLun Dec 12, 2011 7:56 am

Ati avut sau aveti vreo porecla ? ^^ Sunt sigura ca da . Ei bine , care sunt acestea si de ce vi s-a spus asa o.o ?

first of all - Mery - pentru ca numele meu e mai lung ^^ si asa mi se spune de cand eram de'o schioapa.
Merisor & Mar - date de unii dintre cei mai buni prieteni ai mei ^^ alinturi laugh
Fluffy - O prietena m-a poreclit asa culmea...la nervi o.o
Laffee- Aceeasi prietena , in loc de Fluffy i-a iesit Laffy/Laffee
Ciufulici - asa imi zice daddy virtual si cateva persoane in real life din cauza faptului ca am parul ondulat spre cret si mai mereu ciufulit.
Nery - porecla data ' din greseala ' de un prieten bun laugh
si cred ca lista mai continua dar nu vreau sa va plictisesc ^^

buh bye cius
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Porecle ! ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: Porecle ! ^___^   Porecle ! ^___^ I_icon_minitimeLun Dec 12, 2011 11:32 am

Hmm porecle poi am avut cateva la viata mea:
1. cea mai uzuala--? deLL: poi sa va zic povestea..deci era mama odata ragusita si eu faceam curat in bucatarie si nu reusea sa strige si avea nevoie de ajutorul meu! Incercand sa strige Delia i`a iesit deLL asa ca ed atunci asa ma striga prin casa! laugh
2. Aditza--> cea mai noua: alta poveste sexoasa, so..asta e de la inceputul clasei a9-a. colga mea de banca ma stie cam tampita si a aflat ca ma cheama Adriana care nu`mi placer deloc! Adriana-->Adrian-->Adi-->si cum nu putea sa`mi zica Adi imi ce zice Aditza, ba deci mor daca ma striga cineva asa!! laugh ucide
3. The Zahar pudra sau Zaharina: poi astea mi le`a dat prietena mea denisa ca ea imi zice prajituricaa si eu pisiic la un timp i`am zis im loc de prajitura ca`s zahar si de atunci ma striga The Zahar Pudra...sau Zaharel imi zice prietena mea Camii!laugh
Cine stie..laugh Ce idei au unii!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Porecle ! ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: Porecle ! ^___^   Porecle ! ^___^ I_icon_minitimeLun Dec 12, 2011 12:05 pm

Eu nu am asa de multe....

1.Deea:Toti colegii imi spun asa.
2.Adelina:mama imi spune asa,desi nu are nici o legatura cu numele meu hmm
3.Anzo:doar pe forum sau pe alte site-uri am porecla asta
4.Deiuschi:O porecla pusa de o colega laugh e haioasa...imi spun asa numai cand fac o prostie.

Sus In jos
Continut sponsorizat





Porecle ! ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: Porecle ! ^___^   Porecle ! ^___^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Porecle ! ^___^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: