♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 trololololo.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

trololololo. Empty
MesajSubiect: trololololo.   trololololo. I_icon_minitimeVin Dec 16, 2011 6:28 am

Intamplarile mele magnifice ^^

Ieri-la scoala-pauza de masa .
Mergeam pe hol si discutam cu o colega cum o prietena de'a ei de vreo 16 ani crede ca proful nostru de sport turc, scund , prost e bunaciune =)) Vorbim noi ce vorbim , comentam despre cum poate sa ii placa asa ceva pana cand ma pipaie Ioana[colega mea] pe umar :
-Auzi Mery ? Uita-te putin in spate
*cand ma uit, cine era , dragul nostru profesor de sport =))))) *
ala se uita la noi , noi la el *multumesc Doamne abia s-a apucat sa invete romana*
si incep eu sa tip si sa sar in sus =))))) [ ma rog , nu a fost tipat , doar un '' waaaaaa '' ]
Am alergat de el si cand sa coboram , sa mergem la clasa ca sa scapam de el , ala dupa noi O_O laugh
Uhm. Ma intreb ce ne va face luni fear

sausauuu

Tot ieri - la geografie -
Gasesc eu o bratara pe banca , ce-i drept , era chiar ''cuuuul'' laugh
Urlu de vreo 2 ori ' ba , a cui e chestiunea asta din cauciuc ? ' nimeni nu ma baga in seama asa ca o arunc in sus si in momentul ala intra profa si ii vine bratara fix in ochi =)))))))))))) s-a uitat la noi si n-a mai zis nimic , s-a asezat la catedra o.o
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

trololololo. Empty
MesajSubiect: Re: trololololo.   trololololo. I_icon_minitimeVin Dec 16, 2011 11:15 am

Bag ai lovit`o gata sanctiunee!!=]] Nota la purtare Mario!=]]]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
 
trololololo.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Intamplari amuzante din viata voastra x-
Mergi direct la: