♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 K-ON! :>:>

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

K-ON! :>:> Empty
MesajSubiect: K-ON! :>:>   K-ON! :>:> I_icon_minitimeSam Dec 17, 2011 9:10 am

Hirasawa Yui, o fată tânără, lipsită de griji care intră la liceu este atrasa instantaneu atunci când vede posterul publicitar "Light Music Club". Fiind entuziasmata pe moment , se alatura clubului. Cu toate acestea , exista o singura problema , Yui nu stie sa cante la niciun instrument.
Cand aceasta se arata la sala de muzica pentru a explica, ceilalti membrii : Ritsu , Tsumugi si Mio o intampina cu caldura.
Desi ele sunt dezamagite de Yui , incearca in continuare sa o convinga sa ramana pentru a impiedica desfiintarea clubului. Dupa ce Yui canta un scurt fragment inventat pe moment , trupa se alege cu un nou membru si chitarist.
Yui incepe sa invete sa cante la chitara cu ajutorul noilor sale prietene . Cu festivalul ce se apropie si cu Yui care se incurca cu practica ei , vor fi Light Music Club in stare sa se prezinte la timp pentru intaiul lor debut ?

~~Mie mi-a placut mult , iar grafica mi s-a parut foarte draguta. Uneori chiar ma regaseam in Yui ^^

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

K-ON! :>:> Empty
MesajSubiect: Re: K-ON! :>:>   K-ON! :>:> I_icon_minitimeLun Dec 19, 2011 12:12 pm

PAre interesant poate in vacanta o sa am timp sa`l urmaresc!
Anm atatea de vizionat ca nush de unde sa incep!laugh
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
 
K-ON! :>:>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Prezentări anime x-
Mergi direct la: