♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Niște bancuri :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
~~Rina~~
Membru nou
Membru nou
~~Rina~~


Leu Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 13
Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 24
Localizare : Somewhere

Niște bancuri :) Empty
MesajSubiect: Niște bancuri :)   Niște bancuri :) I_icon_minitimeLun Ian 09, 2012 1:27 pm

Directorul de vânzări, directorul de marketing și directorul general se întorc cu toții de la o consfătuire. Pe drum, într-un parc, găsesc un lampaș vrăjit. Îl freacă și iată că apare un spirit, care le zice:
- Vă mulțumesc că m-ați eliberat! Că mulțumire, voi îndeplini câte o dorință pentru fiecare dintre voi! Directorul de vânzări:
- Eu primul! Eu primul!
Și spune dorința lui:
- Vreau să fiu în Bahamas pe un vapor foarte rapid și fără nicio grijă.
Și pufffffff, a dispărut.
- Acuma eu! Strigă directorul de marketing. Vreau să fiu în Caraibe împreună cu fetele cele mai frumoase din lume, lângă un izvor din care să curgă cocktail-uri exotice la nesfârșit.
Si pufffffff, a dispărut și el.
- Și dvs.? zice spiritul către șeful lor.
- Aș dori ca ăștia doi să fie cu o oră înapoi în birourile lor.

Morala: Lasă întotdeauna șeful să vorbească primul!



Micul Thomas, cel mai bun elev din clasa o intreaba pe invatatoare daca poate sa-i vorbeasca dupa ore.Ea accepta.

-Ce vrei sa-mi zici Thomas?
-Cred ca sunt prea inteligent ca sa raman in clasa asta,ma plictisesc!As vrea sa trec direct la Liceu.
Directorul scolii este informat si il intreaba pe Thomas daca vrea sa treaca niste teste.
Thomas accepta fara sa ezite si testarea incepe.
-Sa vedem Thomas:3x4?
-12
-- si 6x6?
-36,domnule director.
-Capitala Japoniei?
-Tokio!
Testul continua inca o jumatate de ora,Thomas nu face nici o greseala!
La sfarsitul testului,domnul director este multumit dar profesoara intreaba daca poate sa-i puna si ea cateva intrebari..Amandoi accepta.Profa incepe:
-Thomas,vaca are 4 si eu am 2 ce este?
-Picioarele,doamna.
-Corect,ce gasim in pantaloni tai si nu gasim in ai mei?Directorul se mira de intrebare...
-Buzunare,doamna
-Bine Thomas,unde au femeile parul cel mai cret?Directorul se pregateste sa intervina chiar cand Thomas raspunde:
-In Africa ,doamna!raspunde copilul fara sa ezite.
-Ce este moale dar cu mainile unei femei devine tare?Directorul deschide ochii mari dar inainte sa vorbeasca,Thomas raspunde:
-Oja pt unghii,doamna.
-Ce au femeile si barbatii in mijlocul picioarelor?
-Genunchi,doamna!
-Bine si ce are o femeie maritata mai larg decat una celibatara?Directorului nu-i vine sa creada ce aude.
-Patul,doamna!
-Care parte a corpului meu este cel mai des umeda?
-Limba dumneavoastra,doamna!
-Ce cuvant care incepe cu litera C..... inseamna ceva care poate sa fie umed sau sec si pe care barbatii
adora sa-l priveasca?
-Cerul!spune Thomas
Directorul sufla usurat,transpirat decide sa opreasca testul si spune:
-Nu o sa te trimit la liceu; o sa te trimit direct la Universitate!Chiar si eu as fi picat acest test.....

Morala: Cu inaintarea in varsta devenim perversi!

Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Niște bancuri :) Empty
MesajSubiect: Re: Niște bancuri :)   Niște bancuri :) I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:50 am

Auleii=))))) Sincer nu mi`a venit sa cred ce intrebari ii pune invatatoarea copilului! SA`mi puna si mie intrebari de astea la biologie ca iau 10 fara doar si poate si cea mai atre faza, dupa mine, a fost: ''Ce este moale dar cu mainile unei femei devine tare?Directorul deschide ochii mari dar inainte sa vorbeasca,Thomas raspunde:
-Oja pt unghii,doamna. ''

Doamnee fereste bravo mai pune ca e foarte interesant!:))))

Te rog eu mult m`am spart:))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
 
Niște bancuri :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Divertisment x-
Mergi direct la: