♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sa fim mandri de noi !!

In jos 
+2
Br0cKyY
♀ ℓuciƒєєя ♀
6 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:28 am

Vai , tocmai am aruncat o privire in clasamentul forumurilor anime si observ ca mai mereu suntem pe locurile fruntase de la 1 la 4 !!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

PRIVITI AICI !!

La numarul de subiecte suntem pe locul 2
La numarul de mesaje suntem pe locul 4
La numarul de utilizatori suntem pe locul 1 !! in love
La numarul de puncte suntem pe locul 3

Pai , avand in vedere ca forumul este doar de 6 luni asta chiar este o REALIZARE !! In jumatate de an am reusit sa ocupam pozitii fruntase in clasamente !! Haideti sa ne dam silinta sa fim pe locul unu' !!

Felicitari tuturor membrilor !! Va multumesc ca m-at ajutat sa ajungem la astfel de performante !! SA FIM MANDRI DE NOI !! in love
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Re: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 1:40 am

WOW asta chiar este o realizare :X
Eu ce sa spun chiar SUNT MANDRA DE CE A AJUNS ACEST FORUM IN 6 LUNI :D
Totul este datorat scumpei mele Shiba :X , ca a creat aceasta lume magnifica :D
Unde am reusit sa cunoastem alte persoane minunate :D
Acest forum este ca o alta lume , lume multe , distractie in fiecare zi , membri noi :D , veselie :X .
BRAVO !!!!
Cel mai TARE FORUM !!! fuu
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Re: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 4:25 am

Uraaaa suntem cei mai smecherosi!!!

Ce mandra ma simt ca fac parte din comunitatea asta!! Si sper ca si in continuare sa fim tot asa smecheri![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper sa devenim tot mai buni sa nu uitati sa ziceti prieteniloor!

So BRAVO NOU si lui Shiba si Myiu care au infiint forumul.! Apropo si multumesc ca mi`a dat Dumnezeu posibilitatea sa le cunosc pe ele 2 si pe voi restul!

URAAAA!!!

Va iubesc capritele mele![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Si pe voi logiic![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Invader Lamu
Membru nou
Membru nou
Invader Lamu


Reputatie : : 0
Mesaje : 9
Data de inscriere : 10/01/2012

Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Re: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 5:21 am

Oau! Bravo! :)
Sus In jos
sakura chan
Membru nou
Membru nou
sakura chan


Fecioara Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 13
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Somewhere in Japan

Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Re: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:37 am

Felicitari Membrilor, Adminei si Moderatorilo pentru ca au facut o treaba excelenta. Bravo vou meritati sa fiti cei mai mari in clasament. cius
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Re: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:01 pm

SUntem cei mai buni. RESPECT!
Si deLL nu eu si Shiba am infiintat forumul. Ea sa straduit cu si trudit cu el. Eu doar am ajutat :D deci nu am nici macar 50% din merit. Poate doar 25%. Oricum SUNTEM prea BUNI~
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Continut sponsorizat





Sa fim mandri de noi !! Empty
MesajSubiect: Re: Sa fim mandri de noi !!   Sa fim mandri de noi !! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sa fim mandri de noi !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Realizari ale forumului x-
Mergi direct la: