♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O farsa mica

In jos 
AutorMesaj
Invader Lamu
Membru nou
Membru nou
Invader Lamu


Reputatie : : 0
Mesaje : 9
Data de inscriere : 10/01/2012

O farsa mica  Empty
MesajSubiect: O farsa mica    O farsa mica  I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 12:52 pm

Lum

Tocmai sosisem la academie. Nu apucasem inca sa cunosc pe nimeni. Asa ca era tocmai bun momentu pentru o farsa, profitand de puterile mele paranormale si de tehnologia mea superiaora. Dupa ce desfac bagajele si aranjez lucrurile prin casa, iau pistolul cu raza de micsorare si ma autoimpusc micsorandu-ma pana la dimensiunea unui deget apoi fac o baie in calimara cu cerneala verde. Acum ca eram mica si verde, folosindu-ma de puterea mea, zbor pana la o usa vecina si intru pe sub ea zburand iar prin aer pana dau nas in nas cu o fata.
Sus In jos
 
O farsa mica
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lume Mica .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan RPG x-
Mergi direct la: