♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intra si citeste

In jos 
AutorMesaj
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Intra si citeste Empty
MesajSubiect: Intra si citeste   Intra si citeste I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:07 pm

Deci doamnelor si domnilor, voi incepe eu in acest topiccu un scurt nici nu stiu cum sa il numesc.
Forumul acesta a urcat foarte sus, in doar 6 luni am ajuns aici. Ii multumesc Shibei care a facut o treaba formidabila, saracuta de ea. Chiar daca am avut neintelegeri totusi, priviti unde am ajuns. Sper ca pe viitor sa fim pe locul 1 mereu. Hai sa dam tot ce e mai bun din noi si sa facem ca acest forum sa merite dus mai departe!
Le multumesc userilor care au dat o mana de ajutor si care mereu au fost activi, eu in aceasta perioada nu prea am activat, m-am imbolnavit foarte rau [ inca sunt bolnava] am o tuse care ma desfigureaza cu totu. Dar cu ocazia aceasta imi cer scuze. Am avut si niste probleme mai sentimentaliste :)) dar alea sunt gunoaie. Bun gata cu m,ine ca imi pierd ideea, unde eram? A da le multumesc celor care au activat, si sper ca membrii noi sa ajunca si ei unde au ajuns ceilalti.
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
 
Intra si citeste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Despre forum x-
Mergi direct la: