♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O nemulţumire

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 2:14 pm

Am şi eu o nemulţumire, cu toate că sunt nou pe forum.

Nu prea sunt de acord cu aşteptatul a 7 zile până la a putea pune un link într-un thread ca membru nou.



Ultima editare efectuata de catre AndyGix in Joi Ian 12, 2012 1:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:06 pm

Buna, sincer prima intrebare ma lasat cu intrebari. Ce vrei sa spui?
Iar la 2 aceasta pare a fi o sugestie, deci ar fi bine sa o pui in topicul pentru sugestii
Daca ma vei putea lamurii cu prima neclaritate :d poate pot sa ajut
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:35 pm

Sa explic, orice forum de gen are o optiune de a da voie membriilor sa posteze linkuri din pirima zii.
Dar daca acea optiune nu este selectata un membru nou nu poate posta un link sau o imagine timp de 7 zile.
Un mod, sau admin nu poate vedea acest lucru deoarece lui ii se atribuie optiunea de a posta oricand doreste aceste lucruri.
Trebuie sa cauti in panoul de control aceasta optiune nu mai sunt asa sigura unde este dar o vei gasi tu, cred ca era pe la general-->> configurare.. However.
Sper ca ti-am explicat pe inteles^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:47 pm

Aaaa despre asta era vorba uf ce grea de cap sunt #:-s si eu m-am confruntat cu astfel de probleme pe alte forumuri. Eu nu pot sa modific chestia asta fiindca nu pot administra forumul. Ii voi zice Shibei sa remedieze.
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:55 pm

Bune, aici cred ca esti obosita deci se iarta:
"Eu nu pot sa modific chestia asta fiindca nu pot administra forumul."
Sa inteleg ca nu esti admina si nu poti. Oke^^
Eu am explicat cum sta treaba^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 1:39 am

Mulţumesc. Am modificat postul şi voi muta partea cu fotografia la rubrica de sugestii.
Sus In jos
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 7:07 am

Fiind început tot de mine, îmi permit să continui aici. Este foarte bine că s-au calmat culorile şi sunt mai putine acum, însă sunt două lucruri care ar trebui schimbate.

1. Imaginile mici de la topicuri, penntru că e greu să îţi dai seama care are ceva nou în el şi care nu. Mă refer la cele cu RF scris pe ele.

2. Culoarea scrisului de la quote/citat a fost făcută acum neagră şi citatele nu se mai pot citi decât dacă acea bucată de text este selectată. Spre exemplu, întraţi unde m-am prezentat şi veţi observa acolo - post-urile în care am raspuns la întrebări. Culoarea să fie vizibilă, dar diferită de cea a scrisului normal, sau încadrată într-un chenar de o culoare diferită de cea a background-ului.
Sus In jos
Dee
Membru senior
Membru senior
Dee


Varsator Capra
Reputatie : : 4
Mesaje : 204
Data de inscriere : 17/10/2011
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 7:14 am

Am doar o intrebare. Cine este geniul ce a pus aceasta culoare la scris si rosul asta tipator, de-a dreptul tiganesc pe forum? Pagina de start e prea mare, pozele de la rublici sunt prea mari si ar fi mai multe chesti de spus, dar cu acest rosu-tiganesc si chicios, ma dor ochii. By the way, poza de la banner, cum arata, zici ca Madara e uke sau este f*ck de cineva. Schimba-ti-o ca mai sunt si minori aici.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 1:39 pm

Uite Dee, tu ai spus:
"Cine este geniul ce a pus aceasta culoare la scris si rosul asta tipator"
nu mi-a prea placut cum ai etichetrat persoana respectiva. Recunosc nici mie nu mi-a prea placut dar puteai sa o lasi umpic mai moale. Nu am nimic cu tine, doar ca chestia asta mi-a sarit in ochi deci fara suparare :D
Oricum fulgii astia de nea ma calca pe nervi. Deci mai bine inchei ca altfel ma dezlantui pe saraca tastatura =]]]
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 2:01 pm



Dee , eu sunt geniul care a facut asta. :)
Am incercat sa redau o tema clasica Akatsuki .
Un singur lucru am de zis : Multumesc ca imi apreciati munca . Acele complimente si pareri de maai sus chiar m.au facut sa ma simt ""extraordinar""
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





O nemulţumire Empty
MesajSubiect: Re: O nemulţumire   O nemulţumire I_icon_minitime

Sus In jos
 
O nemulţumire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Nemultumiri x-
Mergi direct la: