♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Topic photo

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

Topic photo Empty
MesajSubiect: Topic photo   Topic photo I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 1:42 am

Dacă tot se încearcă promovarea spiritului artistic al membrilor, de ce nu este şi un topic legat de fotografie? Este tot un mod de exprimare artistică şi s-ar putea să fim surprinşi de ce ar putea aduce în plus. Dacă se doreşte, aş putea chiar să ajut puţin cu această secţiune.

În topicul respectiv să se poată pune poze făcute de membri, discuţii pe baza lor, poze manipulate, tutoriale despre postprocesare sau manipulare and so on.
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Topic photo Empty
MesajSubiect: Re: Topic photo   Topic photo I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 1:44 am

Mmmm , hmm suna bine , chiar vroiam sa fac un topic de genu' asta . Probabil m-am luat prea tare cu treburile in cap si am uitat ._. Mneh , nu'i nimic , mi'ai amintit tu . ACCEPTAT !
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

Topic photo Empty
MesajSubiect: Re: Topic photo   Topic photo I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 1:50 am

Sărut-mâna :D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Topic photo Empty
MesajSubiect: Re: Topic photo   Topic photo I_icon_minitime

Sus In jos
 
Topic photo
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Sugesti pentru imbunatatirea forumului x-
Mergi direct la: