♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cereri critici

In jos 
AutorMesaj
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Cereri critici Empty
MesajSubiect: Cereri critici   Cereri critici I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 1:58 pm

Stiti oameni buni, avem un astfel de loc unde puteti cere critici. Sa nu va asteptati sa primiti critici foarte folositoare daca nici macar nu le cereti. Si am vazut ca mai sunt cazuri in care criticii si-au facut treaba fara sa le die solicitat.
Nu ii voi certa fiindca nu e vina lor. O parte din vina am sie eu fiindca eu v-am spus ca nu va-ti facut la inceput treaba. Imi cer scuze. Acum sper sa fiti informati membrilor unde va puneti cererile.
Myiu Phantomhive
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
 
Cereri critici
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Comisia de critici .
» Comisia de critici!
» Comisia de critici.
» Cerere critici la fan ficuri .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Nemultumiri x-
Mergi direct la: