♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pretty little liars

In jos 
AutorMesaj
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

Pretty little liars Empty
MesajSubiect: Pretty little liars   Pretty little liars I_icon_minitimeLun Ian 16, 2012 7:47 am

Rosewood este un oras micut, linistit si curat astfel incat nu te-ai gandi niciodata ca detine asa multe secrete. Unele dintre cele mai urate secrete apartin celor mai frumoase fete din oras: Aria, Spencer, Hanna si Emily, patru prietene ale caror secrete sunt pe cale sa fie dezvaluite. Cu un an in urma, Alison, sefa grupului, dispare si fetele au jurat ca nu vor spune niciodata ce s-a intamplat in acea noapte. Misterul ce inconjoara discparitia lui Alison reapare iar fetele incep sa primeasca mesaje de la o persoana care se semneaza cu “A” amenintandu-le ca le va da in vileag secretele, secrete stiute numai de Alison.

Eu ador serialul <3
De aceea am facut şi cateva avatare cu PLL
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
 
Pretty little liars
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Filme şi Seriale x :: Seriale-
Mergi direct la: