♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Girls secrets

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Girls secrets Empty
MesajSubiect: Girls secrets   Girls secrets I_icon_minitimeVin Ian 27, 2012 9:25 am

Girls secrets

Capitolul 1


Ma uit la fata pe care o cunosc de 7 anii. O fata blonda, inteligenta si mereu cu capul pe umerii. Mereu am tinut la aceea fata, cand eram cu ea inima imi zbura si capul imi era in norii, nu stiam cum sa ma comport in preajma ei si mereu ajungeam sa fiu rautacioasa. Nu vroiam sa fiu asa dar inima mea nu se mai oprea din batut si nu staim ce sa fac. Ea nu ma jignit nicodata si nu se comporta la fel de urat cu mine. Era o fire blanda si buna. In scurt timp am devenit prietene apropiate si ne intelegeam bine.Fiind in aceeasi clasa am ajuns sa fim colege de banca si chiar dormeam una la alta. Am invatat sa ma comport frumos cu ea si tot odata incercam sa imi ascund sentimentele in interiorul inimii mele. Era cam ciudat si ingrijorator ca o fata sa placa alta fata. Asa ca am pastrat acest secret.

Parintii mei erau mai mereu plecati in America la lucru, mama lucra ca medic iar tata ca politicean. Intr-o zi au venit in vizita la mine, era ceva neasteptat vroiau sa imi faca o surpriza.
-- Iubita mea, ai implinit 17 ani, vrem ca de data asta sa vii cu noi acolo.
-- Dar.. Mama aici am prieteni.. Am persoane dagi mie, si acolo nu voi stii pe nimeni nu vreau sa plec.. Mama..
-- Astrid, nu acceptam un refuz! Imi spuse tata uitandu-se cu ochii mari la mine.
-- Bine, am sa vin cu voi.. Ii spun cu parere de rau.
Inteleg ca parintii mei erau mai mereu plecatii si ma voiau langa ei. Si eu vroiam sa fie langa mine dar vroiam sa fiu si langa Beatrice.
Nu am mai spus nimic si m-am dus la mine in camera trntind usa. Dupa scurt timp venise mama incercand sa ma linisteasca.
-- Ary.. Te vom lua din anul viitor la noi, iti mai dam timp de a sta cu prietenii tai aici si de ati lua laevedere. Dar de venit cu noi vei venii.
-- Am inteles mama.. Stai calma caci nu ma opun..
Dupa ce mama plecase din camera mea m-am aruncat cu capul in perina si lacrimi imi curgeau udand perina incet.
Mama, daca ai stii ca am o persoana pe care o iubesc mai mult decat ochii din cap ce ai face.? Oare m-ai lasa aici? M-ai lasa sa imi traiesc viata?
Imi iubeam enorm parintii, ei au facut multe sacrificii pentu mine si tineam enorm la ei dar in acelasi timp aveam o peroana speciala mie, pe care o iubeam cu adevarat. Dar nu cred ca acel sentiment e reciproc.

***

Scoala urma sa inceapa ia eu eram in ultimul an de liceu. Vaa se terminase repede si zilele mele aici se scurgeau incetul cu incetul. Mergand in curtea liceului cu pasi maruntii si cu privirea in jos ma gandeam din ce in ce mai mult la clipa intalnirii iubirii mele secrete.
Beatrice, oare ce ai face daca ai afla ca te iubesc?
-- Ary~!
O voce cunoscuta se auzea din spatele meu. Ma intorc unpic speriata si o vad.. Era ea, era imbracata intr-o rochita albastra si avea paul esprins lasand parul sa il sufle in toate directiile.
Era ca un inger, in ochii mei mereu stralucea. In ochii mei ea luceafarul, ceea mai frumoasa dintre stele si ceea care lumina cel mai tare.
-- Ah, Beatirice, ii spun eu schitand un zambet fals si incercand sa ascund din nou totul.
-- S-a intamplat ceva? Pari putin mai abatuta.
-- Ah nu nimic nu te ingrijora. Ii spun luand-o de mana si indreptandu-ne spre sala de clasa.
Ne asezam in ultima banca si asteptam sosirea profesorului in timp ce ne povesteam peripetiile din vacanta de vara.


-- Va rog sa luti loc si sa faceti liniste! Spuse o voce groasa care era a dirigintelui nostru. Ea un om bine facut in varts de 30 de anii. Era profesorul nostru de matematica si tot odata dirigintele. Timp de 3 anii am avut de a face cu el. Era un om cumsecade
si bine dispus mai mereu. Facea glume la ore si ne intelegeam bine cu el.
A inceput sa faca prezenta cu catalogul in mana. Eu eram ultima din catalog si nu asteptam sosirea numelui meu cu placere dar in final acesta venii.
-- Varga Astrid!
-- Aici!
-- Oh, Astrid, am inteles ca anul acesta va fii ultimul in taara nu?
-- Da, dumnule..
-- Pleci imediat ce termini liceul.?
-- Da..
-- In ce oras pleci?
-- In california, domnule..
Parca intrebariile astea nu se mai terminau.. Beatrice se uita la mine cu niste ochii mari..
Dupa ce se terminase si aceasta ora plina de intrebari la care nu vroiam sa raspund umase inca o tua de la colegii mei tristi caci voi pleca..
Cand am scaapt si de ei m-am dus sa vobesc cu Beatrice.
-- Bea..
-- Deci.. Acesta este ultimul an impreuna? Ma intrerupse ea stand cu spatele la mine.
-- Asa se pare..
-- Atunci va trebui sa ne distram! se intoarse ea cu un zambet calduros pe fata.
Inima mea se rupea in doua cand am vazut-o da i-am zambit si eu dand aprobator din cap..

Dece a trebuit sa fii tu fata? De ce nu m-am nascut baiat? Poate asa puteam fii impreuna..


Edit: Am uitat sa spun: "capitol necorectat"


Ultima editare efectuata de catre słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ in Sam Ian 28, 2012 4:56 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Girls secrets Empty
MesajSubiect: Re: Girls secrets   Girls secrets I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 12:21 am

słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ a scris:

Girls secrets

Capitolul 1


Ma uit la fata pe care o cunosc de sapte anii Un singur i. . O fata blonda, inteligenta si mereu cu capul pe umerii. Mereu am tinut la aceea fata, cand eram cu ea inima imi zbura si capul imi era in norii, nu stiam cum sa ma comport in preajma ei si mereu ajungeam sa fiu rautacioasa. Nu vroiam sa fiu asa,dar inima mea nu se mai oprea din batut si nu stiam ce sa fac. Ea nu ma jignit nicodata si nu se comporta la fel de urat cu mine. Era o fire blanda si buna. In scurt timp am devenit prietene apropiate si ne intelegeam bine.Fiind in aceeasi clasa am ajuns sa fim colege de banca si chiar dormeam una la alta. Am invatat sa ma comport frumos cu ea si tot o Space. data incercam sa imi ascund sentimentele in interiorul inimii mele. Era cam ciudat si ingrijorator ca o fata sa placa alta fata. Asa ca am pastrat acest secret.

Parintii mei erau mai mereu plecati in America la lucru, mama lucra ca medic, iar tata ca politicean. Intr-o zi au venit in vizita la mine, era ceva neasteptat vroiau sa imi faca o surpriza.
-- Iubita mea, ai implinit saptesprezece ani, vrem ca de data asta sa vii cu noi acolo.
-- Dar.. Mama aici am prieteni.. Am persoane dragi mie, si acolo nu voi stii pe nimeni nu vreau sa plec.. Mama..
-- Astrid, nu acceptam un refuz! Imi spuse tata uitandu-se cu ochii mari la mine.
-- Bine, am sa vin cu voi.. Ii spun cu parere de rau.
Inteleg ca parintii mei erau mai mereu plecatii Un singur i. si ma voiau langa ei. Si eu vroiam sa fie langa mine,dar vroiam sa fiu si langa Beatrice.
Nu am mai spus nimic si m-am dus la mine in camera trantind usa. Dupa scurt timp venise mama incercand sa ma linisteasca.
-- Ary.. Te vom lua din anul viitor la noi, iti mai dam timp de a sta cu prietenii tai aici si de ati lua la revedere. Dar de venit cu noi vei venii.
-- Am inteles mama.. Stai calma caci nu ma opun..
Dupa ce mama plecase din camera mea m-am aruncat cu capul in perna si lacrimi imi curgeau udand perna incet.
Mama, daca ai stii ca am o persoana pe care o iubesc mai mult decat ochii din cap ce ai face.? Oare m-ai lasa aici? M-ai lasa sa imi traiesc viata?
Imi iubeam enorm parintii, ei au facut multe sacrificii pentu mine si tineam enorm la ei,dar in acelasi timp aveam o peroana speciala mie, pe care o iubeam cu adevarat. Dar nu cred ca acel sentiment e reciproc.

***

Scoala urma sa inceapa,iar eu eram in ultimul an de liceu. Vara se terminase repede si zilele mele aici se scurgeau incetul cu incetul. Mergand in curtea liceului cu pasi maruntii si cu privirea in jos ma gandeam din ce in ce mai mult la clipa intalnirii iubirii mele secrete.
Beatrice, oare ce ai face daca ai afla ca te iubesc?
-- Ary~!
O voce cunoscuta se auzea din spatele meu. Ma intorc un Space. pic speriata si o vad.. Era ea, era imbracata intr-o rochita albastra si avea parul prins lasand parul sa il sufle in toate directiile.
Era ca un inger, in ochii mei mereu stralucea. In ochii mei ea era luceafarul, ceea mai frumoasa dintre stele si ceea care lumina cel mai tare.
-- Ah, Beatirice, ii spun eu schitand un zambet fals si incercand sa ascund din nou totul.
-- S-a intamplat ceva? Pari putin mai abatuta.
-- Ah nu nimic nu te ingrijora. Ii spun luand-o de mana si indreptandu-ne spre sala de clasa.
Ne asezam in ultima banca si asteptam sosirea profesorului in timp ce ne povesteam peripetiile din vacanta de vara.


-- Va rog sa luti loc si sa faceti liniste! Spuse o voce groasa care era a dirigintelui nostru. Era un om bine facut in varts de treizeci de anii Un singur i. . Era profesorul nostru de matematica si tot odata dirigintele. Timp de trei anii Un singur i. am avut de a face cu el. Era un om cumsecade
si bine dispus mai mereu. Facea glume la ore si ne intelegeam bine cu el.
A inceput sa faca prezenta cu catalogul in mana. Eu eram ultima din catalog si nu asteptam sosirea numelui meu cu placere,dar in final acesta venii.
-- Varga Astrid!
-- Aici!
-- Oh, Astrid, am inteles ca anul acesta va fii ultimul in tara nu?
-- Da, dumnule..
-- Pleci imediat ce termini liceul.?
-- Da..
-- In ce oras pleci?
-- In California, domnule..
Parca intrebariile astea nu se mai terminau.. Beatrice se uita la mine cu niste ochii mari..
Dupa ce se terminase si aceasta ora plina de intrebari la care nu vroiam sa raspund urmase inca o tura de la colegii mei tristi caci voi pleca..
Cand am scapt si de ei m-am dus sa vobesc cu Beatrice.
-- Bea..
-- Deci.. Acesta este ultimul an impreuna? Ma intrerupse ea stand cu spatele la mine.
-- Asa se pare..
-- Atunci va trebui sa ne distram! Se intoarse ea cu un zambet calduros pe fata.
Inima mea se rupea in doua cand am vazut-o da i-am zambit si eu dand aprobator din cap..

De ce a trebuit sa fii tu fata? De ce nu m-am nascut baiat? Poate asa puteam fii impreuna..


1.Aspectul: Draga mea aspectul este minunat! Bravo!

2.Alineatul si Space: Ai pus alineate cand se termina o idee si ai pus space dupa liniuta de dialog. Bine lucrat!

3.Ortografia: Mananci litere. Am observat ca in cateva parti lipseste "r". Cifrele se scriu cu litere. Virgulele le pui unde trebuie, dar intotdeauna inainte de "dar" si "iar" se pune virgula. La unele cuvinte mai adaugi un "i", desi nu este nevoie. Aici ar trebui sa mai lucrezi si sa fi atenta.

3.Descrierea si naratiunea: Ai descriere buna si naratiune la fel de buna. Nu am ce comenta. Aici te descurci bine!

4.Actiunea: Nu este repezita si nu sari de la o idee la alta.

5.Ideea: Este o idee buna.Abia astept sa vad cum o dezvolti!

In concluzie...Fii atenta sa nu mai mananci litere si sa pui repede continuarea caci vreau sa o citesc! ^^
Sus In jos
Dee
Membru senior
Membru senior
Dee


Varsator Capra
Reputatie : : 4
Mesaje : 204
Data de inscriere : 17/10/2011
Varsta : 32
Localizare : Akatsuki group

Girls secrets Empty
MesajSubiect: Re: Girls secrets   Girls secrets I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 6:02 am

Chit ca numai sunt critic, tot o sa comentez ficul, fiindca comentul Titanniei nu a punctat multe lipsuri de aici. Inainte sa incep sa scriu, sa defintez culoarea asta.

słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ a scris:

Girls secrets

Capitolul 1


Ma uit la fata pe care o cunosc de 7sapte aniiani. O fata blonda, inteligenta si mereu cu capul pe umerii. Mereu am tinut la aceea fata, cand eram cu ea inima imi zbura si capul imi era in norii,punct si litera mare nu stiam cum sa ma comport in preajma ei si mereu ajungeam sa fiu rautacioasa. Nu vroiam sa fiu asavirgula dar inima mea nu se mai oprea din batut si nu staim ce sa fac. Ea nu mam-a jignit nicodata si nu se comporta la fel de urat cu mine. Era o fire blanda si buna. In scurt timp am devenit prietene apropiate si ne intelegeam bine.spaceFiind in aceeasi clasavirgula am ajuns sa fim colege de banca si chiar dormeam una la alta. Am invatat sa ma comport frumos cu ea si tot odata incercam sa imi ascund sentimentele in interiorul inimii mele. Era cam ciudat si ingrijorator ca o fata sa placa alta fata. Asa ca am pastrat acest secret.trecerile dintr-o idee in alta e prea brusca si cam taie elanul.

Parintii mei erau mai mereu plecati in America la lucru, mama lucra ca medicvirgula iar tata ca politicean. Intr-o zi au venit in vizita la mine, era ceva neasteptat vroiau sa imi faca o surpriza.=>propozitia subliniata nu are ce cauta aici.
--o singura liniuta Iubita mea, ai implinit 17saptispe ani, vrem ca de data asta sa vii cu noi acolo., virgula si interlocutorul.
--o singura liniuta Dar.. Mama aici am prieteni.. Am persoane dagi mie,fara vrigula si acolo nu voi stii pe nimenipunct nu vreau sa plec.. Mama..
--o singura liniuta Astrid, nu acceptam un refuz!Poate tipa, fiindca semnul exclamari se foloseste si in alte circumstante si nu la a spune, Imi spuse tatavirgula uitandu-se cu ochii mari la mine.
--o singura liniuta de dialog Bine, am sa vin cu voi..virgula si nu au ce cauta acolo acele puncte de suspensie, lipera mica Ii spun cu parere de rau.
Inteleg ca parintii mei erau mai mereu plecatii si ma voiau langa ei. Si eu vroiam sa fie langa minevirgula dar vroiam sa fiu si langa Beatrice.
Nu am mai spus nimic si m-am dus la mine in camera trntindtrantind usa. Dupa scurt timp venise mama incercand sa ma linisteasca.
--o liniuta Ary.. Te vom lua din anul viitor la noi, iti mai dam timp de a sta cu prietenii tai aici si de ati lua laevederela revedere, despartit. Dar de venit cu noi vei veniiveni.
--o liniuta Am inteles mama.. Stai calma caci nu ma opun..pauza interlocutor
Dupa ce mama plecase din camera meavirgula m-am aruncat cu capul in perina si lacrimi imi curgeau udand perina incet.
Mama, daca ai stii ca am o persoana pe care o iubesc mai mult decat ochii din cap ce ai face.? Oare m-ai lasa aici? M-ai lasa sa imi traiesc viata?
Imi iubeam enorm parintii, ei au facut multe sacrificii pentu mine si tineam enorm la eivirgula dar in acelasi timp aveam o peroana speciala mie, pe care o iubeam cu adevarat. Dar nu cred ca acel sentiment e reciproc.

***

Scoala urma sa inceapavirgula iaiar eu eram in ultimul an de liceu. Vaanu inteleg ce ai vrut sa spui aici se terminase repede si zilele mele aici se scurgeau incetul cu incetul. Mergand in curtea liceului cu pasi maruntii si cu privirea in josvirgula ma gandeam din ce in ce mai mult la clipa intalnirii iubirii mele secrete.
Beatrice, oare ce ai face daca ai afla ca te iubesc?
-- Ary~!
O voce cunoscuta se auzea din spatele meu. Ma intorc unpic speriata si o vad.. Era ea,punct si litera mare era imbracata intr-o rochita albastra si avea paul esprinsdesprins lasand parul sa il sufle in toate directiile. ai incurcat pe aici lucrurile.
Era ca un inger, in ochii mei mereu stralucea. In ochii mei ea luceafarul, ceea mai frumoasa dintre stele si ceea care lumina cel mai tare.
-- Ah, Beatirice, ii spun eu schitand un zambet fals si incercand sa ascund din nou totul.
-- S-a intamplat ceva? Pari putin mai abatuta.
-- Ah nu nimic nu te ingrijora. Ii spun luand-o de mana si indreptandu-ne spre sala de clasa.
Ne asezam in ultima banca si asteptam sosirea profesorului in timp ce ne povesteam peripetiile din vacanta de vara.


-- Va rog sa luti loc si sa faceti liniste! Spuse o voce groasa care era a dirigintelui nostru. Ea un om bine facut in varts de 30 de anii. Era profesorul nostru de matematica si tot odata dirigintele. Timp de 3 anii am avut de a face cu el. Era un om cumsecade
si bine dispus mai mereu. Facea glume la ore si ne intelegeam bine cu el.
A inceput sa faca prezenta cu catalogul in mana. Eu eram ultima din catalog si nu asteptam sosirea numelui meu cu placere dar in final acesta venii.
-- Varga Astrid!
-- Aici!
-- Oh, Astrid, am inteles ca anul acesta va fii ultimul in taara nu?
-- Da, dumnule..
-- Pleci imediat ce termini liceul.?
-- Da..
-- In ce oras pleci?
-- In california, domnule..
Parca intrebariile astea nu se mai terminau.. Beatrice se uita la mine cu niste ochii mari..
Dupa ce se terminase si aceasta ora plina de intrebari la care nu vroiam sa raspund umase inca o tua de la colegii mei tristi caci voi pleca..
Cand am scaapt si de ei m-am dus sa vobesc cu Beatrice.
-- Bea..
-- Deci.. Acesta este ultimul an impreuna? Ma intrerupse ea stand cu spatele la mine.
-- Asa se pare..
-- Atunci va trebui sa ne distram! se intoarse ea cu un zambet calduros pe fata.
Inima mea se rupea in doua cand am vazut-o da i-am zambit si eu dand aprobator din cap..

Dece a trebuit sa fii tu fata? De ce nu m-am nascut baiat? Poate asa puteam fii impreuna..



N-am corectat tot, ca dadeam de acelasi greseli, iar si iar.
1. Culoarea care ai pus-o la text a trebuit sa o desfintez, ca ma dor ochii.
2. Numeralele se scriu in litere si nu in cifre.
3. Trecerea prea brusca de la propozitie la alta. Tot ce este subliniat, sa sti ca e trecerea aia.
4. Semnele de punctoatie puse anapoda.
5. O singura liniuta de dialog, nu o mie >.<
6. Dialogul este sec si pus sa fie pus.
7. Interlocutori sunt disparuti. Nu stiu cine cu cine vorbeste.
8. Descrierea e cam varza si naratiunea e la fel.
9. Actiunea se petrece cam repede.
10. Repeti cuvinte si nu este bine.
11. Adaugi "i" si nu e bine.
12. Asezarea ar fi ok, daca nu ar fi fost acea culoare tipatoare sa-mi irite ochi.
13. Daca e sa ma iau de idee, as spune ca pe aceasta tema, am intalnit mii si mii de ficuri, dar nu ma leg de ideea ficului sau ideea in sine.

Spor, astept nextul.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Girls secrets Empty
MesajSubiect: Re: Girls secrets   Girls secrets I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 8:06 am

@Dee, nu cred ca am cerut critica dura nicaieri. Stiu ca nu scriu cine stie ce ficuri bune dar ideea este una destul de reala. Nu am zis ca e originala. Poate ai mai intalnit-o dar asta nu e treaba mea.
Ti-o spun direct si sincer, daca vei continua sa critic in halul asta vei taia tot elanul autorului [nu neaparat mie, caci eu nu pun asa de muls tuflet]
Nu ma astept sa spui: "vai ce opera frumoasa! te descurci de minune" sau sa te lingusesti aiurea ca alti care spun doar "super next"
Un critic ar trebui sa evidentieze si partiile bune si cele rele in mod egal pentru a nu parea ca spui " ficul tau este de toata jena, nu merita continuat"
In fine, merci oricum de critica si daca te deranjeaza asa de mult ficul am sa il las balta. Caci tu asta imi spui.
Eu nu ma iau de modul tau de a critica, ci din contra imi spun parerea, daca te-am suparat imi pare rau. Merci ca mi-ai spus parerea ta.

Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Girls secrets Empty
MesajSubiect: Re: Girls secrets   Girls secrets I_icon_minitimeDum Ian 29, 2012 5:41 am

Kawaaai Tim e yuri!! Uhuhu! "La eu place Yuri! DEci da mi`a placut ce ai scris! Deci @ eu este foarte entuziasmata si eu vrea next"!

laugh Si acum am cateva de spus fiecaruia dintre voi!
1. @Titania: Draga Andre` e bun ca ti`ai facut timp s`o ajuti pe Timeea! Insa descriere ei nu este chiar cea mai buna! Ce`ar fi sa o inveti cum s`o faca? :;;): Ceeea ce ai facut e bine insa incearca sa le spui pe sleau, nu cred ca se vor supara pentru o critica, in fond asta e treaba ta! Concluzie: Critica putin mai dur! wink
2. @Dee: Draga Manuela, nu`mi amintesc ca tu sa ai voi e sa critici, asta e treaba Andreei si noi hataram ce face ea cum critica si ce criica. O voi ajuta eu la trebusoara asta! Cu toate ca ai facut bine, te rugam sa nu mai faci asta NICIODATA! Ea nu a cerut critica incat sa`i sara ochii din cap!laugh
3. @słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ: Scumpa mea, mie una mi`a placut povestea insa mai ai de lucrat la descriere si dialog. E putin cam mult, cred ca ar fi mai bine s`o transformi in naratiune! Ia in seama ce a zis @Dee chiar daca ai gresit a zis bine!

Concluzia finala: Tim` mie`mi place povestea si vreau next si cand scrii apasa pe tasta R cu putere sa o pedepsesti!laugh O zi buna va doresc! :):
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Girls secrets Empty
MesajSubiect: Re: Girls secrets   Girls secrets I_icon_minitime

Sus In jos
 
Girls secrets
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hello girls and boys

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan ficuri in desfasurare . :: Originale :: Yaoi/Yuri-
Mergi direct la: