♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gravitation

In jos 
AutorMesaj
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

Gravitation Empty
MesajSubiect: Gravitation   Gravitation I_icon_minitimeLun Feb 13, 2012 9:59 am

Descriere:
Shuichi Shindou își dorește să cânte într-o trupă de succes și muncește intens pentru a își face un nume în industria muzicii. Într-o noapte însă, se întâlnește cu un bărbat misterios, Yuki, ce îi critică versurile. Yuki este un faimos romancier de care Shuichi ajunge să se îndrăgostească și încearcă din greu să îi cucerească inima.
__________________
Pareri personale:Gravitation este primul meu anime shonen-ai , ca la majoritatea.
Este frumos,superb,adorabil,minunat *_* Zilele astea l-am revazut pentru a 4 a oara si tot nu m-am plictisit. Prima data tin minte ca il urmaream pe Animax, dar eram mica si nu stiam ca e boy x boy [nici nu dadeam atentie saruturilor si oricum nu urmaream episoadele calumea ]
Yuki a fost genial. Imi venea sa imbratisez laptopul la cat de hot si awesome e.
Shuichi are o mutra asa cuteh si in acelasi timp silly. Am murit de ras la cam toate fazele
Grafica a fost buna avand in vedere ca anime-ul e din 2000 ^ ^
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
 
Gravitation
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Prezentări anime x-
Mergi direct la: