♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Our Big Big Family !!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeMier Feb 15, 2012 4:06 pm

Salut copii, sau sa zic dracusori? V`a fost dor de mine? Railor nu `va fost, eii de mai vorbesc eu cu voi![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] xDD In orice caz mi`a venit o idee sa o bagam la noi "acasa". Vreau sa ne creem familia noastra si ne vom alege noi un nume bestial de familie! Acuma sa incep cu capetele casei:

Shiba--> Ca admin, ea este primarul orasului "Devil Childrens". Ea oficializeaza cununii, divoturi, acte pentru copii vostrii etc !![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Myiu--> Moderator principal, ea va fi profesoara orasului. Pentru orice sfaturi de viata la ea veniti. Un fel ed consilier !![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

deLL(Eu)--> Eu sunt preotul orasului. Eu va cunun, eu va fac frati, va aduc tati si faceti actele al Shiba. Eu ca popa a orasului sunt aici ca sa va ajut cu de`toate. Numa` personalele nu ca ma bate Mii ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

deLL Popa Orasului[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] => Cum suna asta?

Incep chiar eu xDD

Mama: -

Matusi: Shiba[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [principal]

Surori: Myiu[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [principal], Anca, Andy

Frati: -

Nepoate/Nepoti: - Emm`, Andre`

Fiice/Fii: -

Asa acuma cine vrea sa fie sora sau frate cu cineva sa faca o "cerere" la Shiba, cere`ti consiliere de la Myiu si veniti sa va leg eu popa cu Domnul A-Tot-Puternicul !!

Asa deci intreb eu prima? Care vrea sa`mi fie frate/sora?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Sugaя MтƒK in Dum Feb 19, 2012 3:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeVin Feb 17, 2012 2:10 am

Ma arunc eu ca un fratior, acolo :D

Observ ca nu ai pus tata:P

Urmez eu, banuiesc :)

Mama: -

Tata: -

Sibling: -

Nepoate/nepoti: -

Fii/Fiice: -

Sunt cam singuratec pe lumea asta, dupa cate pare ::)
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 18, 2012 4:39 am

Ok Andy, eu popa deLL il fac pe AndySix, pardon Gix fratiorul meu si toate cele. Asadar bine ai venit in familie! Amin[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! Acuma fa o cruce mare![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aaa da si bro inca nu avem baieti destui sa`mi fac un "dad", adica sa ne facem![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 18, 2012 6:48 am

DeLL, eu iti pot fi o scumpica nepotica [ si cumintica ca un ingeras cateodata ]si pot fi si fiica lui Andy !!!! Ce smecherieeee !!!! laugh

Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 18, 2012 9:48 am

Si eu vreau sa fiu nepoata ta deLL, doar Emy este sora mea mai mare. ^^
Sus In jos
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 18, 2012 10:51 am

Fairy, aprob! DeLL...am facut o crushe din tavan pana in beci, special pentru tine :)
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeDum Feb 19, 2012 3:35 am

Ce bro are fete eu nu am?..grr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !! Eii eu macar m`am ales cu nepoate sa facem slujba.

Prin puterea care mi`a fost investita, eu deLL popa le fac pe Emm` si Andre` fiicele lui Andy si amin asa, ACUMA TRCEM PESTE PAGINA ASTA..ETC..! Asa acuma poti sa le iei acasa si sa le pui sa`mi faca tema la mate![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Amin!!

Fetelor faceti o cruce mare si tu taticule![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Asa pupati biblia si puneti bani la donatii!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 25, 2012 3:12 am

Pfff :P Deci surioara ce mai face smecher Ai ramas acceasi si ma bucur multttt As vrea sa stiu cine e Titania , Fairy si Andy :-?? nu`i stiu hmm Poate Fairy e Shizuka si Titania e Pisu`chan dar cum nu stiu sigurr :P

deci smecher Eu am o mamica aceea fiind Shibz :P si o suri Dell .Atat :P:P Era si Pisu `chan pe undeva dar nu mai stiu daca mai e pe forum .. ca v`ati schimbat numele ... :((((

PS: Dell pls cand poti sa bagi ID asta :< anki_and_snowy >Pe cel vechi nu mai intru ca mi`a spart cnv parola :(((
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 25, 2012 6:18 am

Poiii dear sa`ti explica:
Titatia-.Shizuka-chan, Deyu pentru fani si Andre pentru mine!
Fairy-->Ila-chan!
Si Andy poi vezi tu el e noul nostru frate! xDD Nu`i asa bro? smecher AA da si cand o cauti pe Shiba ea ii Lucifera mea in love ! Iti dai tu seama ca e cu rosu eu cu Mov etc! laugh
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeSam Feb 25, 2012 11:21 am

Lucifer :X:X:X tin minte Acum cum se mai numesc iubirile mele :X:X:X: Dar nu mai tin minte un lucru Ila`chan este Pisu`chan ? :-?? Lasa ca o sa aflu eu ... Eu alfu tot :)))))))))))))
Sus In jos
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeMar Feb 28, 2012 10:43 pm

Nup Anca , Ila - chan e Emy ^-^ Adica eu !!!! :)))

Siii ce smecher !!! Hiiii sys ... acum avem tatic [ Andy ] si matusica [ Dell ] !!! Ne mai trebuie o mamica loool Cine se ofera ?!
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeMier Feb 29, 2012 4:17 am

Ce usor e sa faci copii aici :p
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeMier Feb 29, 2012 9:43 am

Da, e usor sa ai copii, dar cine e mamica noastra?? rugaminte
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 11:04 am

Exact broo aici `nai nevoie de o noapte intreaga sa ii proiectezi si sa ii mai astepti si 9 luni ii ai gata facuti! Avantaj! smecher rolling
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitimeDum Mar 04, 2012 4:06 am

laugh lool ... Nah, ca vreau si eu un copil !!! :))) [ si inca am nevoie de o mamica :)) ] Cine se ofera ?? [ e a doua cerere de familie lansata de mine :D , urmatoarea data o sa fac si o reclama ^-^ ]
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Continut sponsorizat





Our Big Big Family !! Empty
MesajSubiect: Re: Our Big Big Family !!   Our Big Big Family !! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Our Big Big Family !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: