♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Helaaaau . :x

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Helaaaau . :x Empty
MesajSubiect: Helaaaau . :x   Helaaaau . :x I_icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 5:18 am

Buna lume !! Sunt eu , Shiba a.k.a. cea mai dusa persoana din lume B-) , bineinteles dupa Traian Basescu . T.T Ce mai faceti ? :o3 Foarte bine sper . Asa e , am abandonat o perioada forumul pentru ca am avut ff. mult de invatat , lupt pentru mediile mele , waw , si ca sa vezi , nu am 4 la mate sau alte materii importane , ca am la muzica . T.T *isi da ochii peste cap* Dar acum nu voi sta sa-mi spun povestea vietii , va cunosc pe multi dintre voi si ma inteleg bine . :D Daca membri noi vor sa-mi buna intrebari sunt deschisa . :)

Pa`pa . !! in love
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Helaaaau . :x Empty
MesajSubiect: Re: Helaaaau . :x   Helaaaau . :x I_icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 10:51 am

Eu nu am intrebari, dar... Stii ce pustie a fost pe aici in ultima vreme?! Sincer chiar ma intrebam unde a disparut toata lumea, daca v-au rapit extraterestrii sau daca ati fost inghititi de o gaura neagra si trimisi in alta dimensiune... =)))) Ce ma bucur sa te-ai intors Shiba!! Mi-a fost dor de tine!! fuu
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Helaaaau . :x Empty
MesajSubiect: Re: Helaaaau . :x   Helaaaau . :x I_icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 10:53 am

Aww draga mea Anzo-chan ;x , auzi , pe mine nu ma pot rapi extraterestrii cand sunt una de a lor . : laugh ;x
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Helaaaau . :x Empty
MesajSubiect: Re: Helaaaau . :x   Helaaaau . :x I_icon_minitimeJoi Mar 22, 2012 11:55 am

Baii Shubuuutz miic ;x Ce faci?
DEci cred ca toti am fost rapiti de stupizenia asta de scola....Mai ales eu, dar vestea buna: Nu mai am 4 la mate! Hell yeaaaaah!
Eu te stiu pe tine si inca cum fructu`ti gura mentei tuuu ;x Deci o disparut lumea ii ocupata! WE NEED SUMMER! NOOOOW! In fine am avut eu sa zicem grija cat am putut sper numa sa nu ma bati amu`!
Ciuuus ;x Nyaan! >:D<
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Helaaaau . :x Empty
MesajSubiect: Re: Helaaaau . :x   Helaaaau . :x I_icon_minitimeVin Mar 23, 2012 9:06 am

Shiba Shiba Shiba !!!!
Pfff, mi-a fost dor de tine ... si mi-a fost dor de totii membrii forumului, desi cu unii am mai vorbit :D
Well, da, a fost pustiu forumul , dar sunt sigura ca de acum va fi ca inainte !!!! ;)
Ma bucur muuult ca te-ai intors :) ...
Abia astept sa avem fun asa cum aveam inainte * ras malefic * !!!!!! :))

Emylicous ^-^ :)))) Hai ca va si puup !!! =]]
[ Je ador rozul de pe forum !!! Hell yeah !!! PINK !!!! :)))) ]
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Continut sponsorizat





Helaaaau . :x Empty
MesajSubiect: Re: Helaaaau . :x   Helaaaau . :x I_icon_minitime

Sus In jos
 
Helaaaau . :x
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: