♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 In club, Reira

In jos 
AutorMesaj
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

In club, Reira Empty
MesajSubiect: In club, Reira   In club, Reira I_icon_minitimeVin Mar 23, 2012 9:36 am

Reira Mizanaki :

Stateam la bar, desenand in toata acea galagie ! Nu era nimeni care sa-mi ceara ajutorul asa ca profitam de asta din plin ... Ma inspira tot, de la oamenii ce dansau frenetic pe ringul cristalin de dans, pana la DJ-ul ce mixa hit dupa hit ca si cum pentru asta a fost creat . Insa, la un moment dat m-am oprit din instinct si m-am uitat in jurul meu . Parca simtisem o rasuflare calda in ceafa mea , sau parca ma urmarea cineva .Totusi nu am bagat de seama si am continuat sa scriu, de data asta si mai repede fiindca ideile curgeau ca un izvor plin de adrenalina, ca o apa ce ar spinteca totul in calea ei pentru a ajunge a destinatia promisa, la marea calma si linistita .
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
 
In club, Reira
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mizanaki Reira

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan RPG x-
Mergi direct la: