♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Iubire-n trei.[+16]

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMier Aug 24, 2011 11:33 am

Am alta idei.Sper sa va placa. :right:


Capitolul 1.

Pe un pervaz al geamului sta o fata si priveste incontinu cerul,era fascinata de ce se intampla afara.Acea fata are parul ca florile de cires,ochii ce cele mai pretioase zmaralde,iar tenul era perfect,albu ca spuma laptelui,usor bronzata.Corpul il avea de invidiat,era bine conturat. Avea un chip angelic,de nedescris.Cand te uitai la ea iti venea sa o mananci.Acea fata se numeste Sakura Haruno,in varsta de 19 ani,studenta la drept,isi dorea sa devina avocat.
Sakura.
Era o zi intunecata,pe cer aparea fulgere si traznete,eu eram pe pervazul geamului, adimiram acel "spectacol" dat de mama natura.Era fascinant,toate acele culori combinate. Picaturile de apa se izbesc fara mila de geam,eu stateam si ma uitam la ele,cum alunecau in jos,cum cadeau strop cu strop. Ador ploaia,poate ca imi pace sa stau in ea.
Astazi trebuia sa ma duc la liceu,nu este departe de mine,dar totusi trebuie sa merg. Nu imi venea sa plec pe ploaia asta, vroiam sa stau non stop sa ma uit pe geam, dar nu se poate datoria de studenta ma cheama.Mai si lucrez ca vanzatoare la magazin,trebuie sa am si bani mei. Nu trebuie sa ma axez numai pe bani parintilor.Mama mea este profesoara in alt oras,iar tata este afacerist.Amandoi stau in Seto,un oas frumos,am fost acolo in vacanta de vara.Eu stau singura intr-o casa nu prea mare dar nici prea mica,nu vreu sa creada colegi mei ca sunt eu vreo "diva",vreau sa traiesc modest,nu vreau sa am casa ce o are tata.
Ma dau jos dupa pervaz si incep sa ma pregatesc,imi fac un dus scurt,las picaurile de apa sa imi invadeze corpul,dandu-mi senzatia de reimprospare,simteam cum ma inviorez si sunt adusa la norma,o fata energica.Asta eram,nu aveam fite dar eram energica,nu stateam locului o clipa. Imi placea sa traiesc viata la maxim,sa merg in cluburi cu prietenii mei,sa il vad pe Sasuke cum sa da pe langa mine.
De multe baiatul ala Sasuke sa dedea la mine,si de atatea ori eu il respingeam,il plac putin dar nu suficient,o parte din mine im zice sa nu il bag in seama iar cealalta sa il bag,parca eram pe alegere.
In fine sa revenim.Ma imbrac cu colanti negri,un tricou roz si balerin roz,afara era frig iar in casa mureai de cald.Asa ca am ales ceva in care sa nu dardai de frig, nici ceva care sa imi fie cald.Nu ma machez decat daca am nevoie,iar acum simt ca vreau sa fiu naturala.
Imi iau cheile de la masina si de la casa,telefonul,geanta si am "tulit-o".Nu vam spus tata mi-a facut cadou masina,era gri dar superba de frumoasa.
Asa pap putin si ies pe usa,afara era furtuna nu ploaie,urc repede in masina si destinatia facultatea.Am ajuns si la facultate,cobor din masina si fug pana in clasa,profesorul nu intrase inca. Salut celalalte fete,Hinata era o fata inalta cu un corp sculptat de salivai dupa el,ochi ii avea de un mov deschis ce puteai vedea prin ei blandetea si timiditatea ai,parul il avea lung panla la talie de o culoare albastrui spre negru.TenTen avea un par castaniu mai inchis facut doua codite iar ochi de aceasi culoare ca parul.Temari avea parul blondut prins intr-o coada, ochi ei erau caprui atat de frumosi incat doreai sai vezi mereu.

Va pupacesc. fuu
Pa`pa cius


Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Sam Sept 10, 2011 10:45 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMier Aug 24, 2011 12:24 pm

Dreaga mea Ale >:D< vad ca te-ai pus pe fic nou blushin`
Buna treaba imi place dar ai grija cu tastatura :)))
aia imi face probleme si mie xD
Onegai next! 👧
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 3:36 am

Un nou fic.Foarte frumos! Astept nextu! rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 5:23 am

Capitolul 2.


Dupa ce salut fetele si ele pe mine,ma duc spre baieti,ii salut frumos toti se uitau la mine,parca aveam ceva pe fata.Ei bine cred ca siu de ce se uitau la mine,pentru ca eu nu rea vorbeam cu baietii.Naruto este un baiat hiperactiv,are parul ca spicele de grau,iar ochii ca cerul,asa albastri ii avea.Sasuke,un baiat cam increzut dar ma inteleg destul de bine cu el desi nu vorbesc mult cu baieti,are parul negru ca cea mai intunecata seara,ochii mai negri ca onixul. Neji este un baiat de treaba,are ochii violeti deschis,parul in are castaniu prins intr-o coada. Shikamaru este un baiat lenes dar de treaba,are ochii caprui si parul astaniu prins intr-o coada. Cam acestia sunt baieti,sunt putini adica pe ceilalti nu vi prezint ca sunt toclari rau,astia sunt mai tupeisti,mai cu viata.
Eu stateam pe banca,fetele la fel,baieti prin jurul nostru,vorbeam ce vom face astazi.Numa ca profesorul intra in clasa"val vartej" si arunca catalogul de la o posta.Incepe sa strige catalogul, este cam sarit dupa fix proful este in varsta dar merge,ne intelegem bine cu el,este amuzant si da note mari,este profesorul meu de istorie Jiraya.Un batranel cu parul albu,ravasit pe spate,prins intr-o coada,ochii ii avea caprui.
Trece si ora asta,mai era putin si adormeam pe banca,sub privirea lui Sasuke.Ma privea incontinu de cand a aprut profesorul,dar nu stiu de ce,stiu doar ca se mai dadea la mine dar nu ma privea niciodata asa de insistent.
Eu nu il bag in seama si imi vad de treaba mea,adic somnul,nu aveam nimic de facut.Stateam cu ochii inchisi,dintr-o data imi suna telefonul,il iau si vorbeam,profesorul isi vedea de poveste lui.Eu vorbeam cu Sasuke prin telefon,dar stai de unde are numarul meu?in fine povesteam noi ce povesteam pana cand s-a sunat.Profesorul isi strange lucrurile si a plecat,nu vroiam sa il mai vad pe ziua de astazi,ma saturasem de el si de istoria lui,dar numa istoie nu fceam eu la ora lui,aveam alte preocupari,'somnul de frumusete,telefonul,vorbitul prin biletele cu Temari si altetampeni ce imi treceau prin cap.
Dipa ce proful pleaca,vine Sasuke si se aseaza langa mine in banca,eu stateam cu Hinata dar aceasta a plecat la baie.Nu il observasem pe Sasuke,aveam castile in urechi,muzica data la maxim,Sasuke vorbea cu mine dar eu nu auzeam.Sasuke abia a observat ca ascult muzica si hotaraste el ca desteptul sa imi traga castile din urechii,era si melodia mea preferata,ma uitam cu dispret la el si incep sa tip la el.
-Mai desteptule,de ce mi-ai tras castile din urechi?El imi zice la ureche"sa vorbim" dupa aceste cuvinte,ma musca de ureche,lasandu-mi un semn vizibil.
Dupa orele au trecut usor,eu ma plictiseam de moarte.Sincer eu sunt cam rebela,imi place cateodata scoala dar nu in fiecare zi. Clopotelul suna,avertizeaza studenti ca este ora sa plece acasa,eu imi strang lucrurile,in fata usi ma astepta Hinata care imi raminteste ca trebuie sa ne intalnim la Sasuke in seara aceasta.Noi cei din clase suntem formati pe grupuri,fetele si baieti,dar nu toti,grupul de baieti:Sasuke,Naruto,Shikamaru,neji:Grupul de fete:eu,Hinata,Tenten,Temari.Intr-o seara cei care faceau parte din grupuri se duceu la resectivul acasa.In seara aceasta era randul lui Sasuke.
Luata in vorba cu Hinata,am ajuns la ea acasa,eram vecine,deci am ajuns si eu.Ma duc susi fac o baie fierbinte,dupa ce termin ma duc in fata dulapului,ma gandesc cu ce sa ma imbrac.Am gasit imi iau o perche de blugi gri,un tricou roz cu dlori albe cu un decolteu destul de generos si sandale roz.Camera o aveam frumoasa dupa parerea mea,aveam pereti albi cu flori ros,patul avea cearsafuri rosi ca sangele,aveam un birou pe care era asejat laptopul,o plasma mare in fata patului,un dulap marisor,un scaun,un fotoliu roz. Cam asta este camera mea.
Era ora 8:00,trebuia sa plecam spre casa lui Sasuke,in usa se aude un ciocanit,imi iau repede telefonul,cheile si geanta in care se aflau pijamalele,mai exact o rochie de noapte roz.Ma duc repede si deschid usa,afara ma astepta Hinata putin inghetata,da era cam prea frig.
Intr-un sfarsit,am ajuns la Sasuke akasa,nu statea deparete,cam la doua strazi fata de casa mea,dar treficul este insuportabil,Tokio dupa parerea mea cela mai de cosmar trafic.
Ne indreptam spre usa si ciocanim,Sasuke ne intampina politicos.Statea cu fratele sau mai mare Itachi,nu stiu cum arata pentru ca nu l-am vazut niciodata,dar ce stiu sigur este can aud numele Itachi inima o i-a razna,vreau sa il vad,vreau sa stiu de ce inima nu ma asculta cand aud numele'Itachi'.
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:07 am

Devine palpitanta povestea...Imi place ca l-ai adaugat pe Itachi-Kun fuu
Urmatorul!
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:21 am


Capitolul 3.

Intram in casa,iar eu il cautam cu privirea pe Itachi,de fecare data cand veneam la Sasuke seara el nu era prezent,parca destinul face asa,suntem de atatia ani colegi,am fost si la liceu in aceasi clasa si niciodata nu l-am vazut pe Itachi.
Ma asez usor langa ceilalti care erau deja imbracati in pijamale,eu cu Hinata ne ducem sa ne schimbam,eram in baie ma imbracam cu rochita de noapte,era cu doua palme mai sus de genunchi,ies din baie si intra Hinata.Era randul ei sa se imbrace,cand iese din baie,mai sa nu o recunosc,arata ca un inger,avea o rochita de noapte mov,la fel de scurta ca a mea,ii venea perfect.O complimentez si mergel la ceilalti,cand intram toate privirile erau atintite asupra noastra,era prima data cand am fost imbracate in rochite de noapte,in celelalte"petreceriaveam pantaoni,cum am zis toti se uitau la noi,iar baieti ne faceau complimente"va sta bine!", ne asezam langa ei si incepem sa povestim,ne uitam la un fil de groaza,dar nu ma speriam,ba chiar ma plictiseam.Sasuke,isi infasoara mana in jurul gatului meu,eu oftez si il la in pace,imi placea de el dar nu cred ca este genul meu su invers,el adora "puicutele" si aventurile de o noapte,eu nu vreau asta eu il vreau permanent,vreau sa ma protejeze,vrau sa sta lang mine,dar nu, el nu este asa.
Mai radeam de cine se speria,toti aveau cate o pereche,Naruto sa dedea la Hinata,Neji cu TenTen,Shikamaru incerca sa o cucereasca pe Temari,e find incapatanata nu il baga in seama,si cam atat.Eu inca imi caut iubirea vieti, doar in toti acesti ani nu am gasit-o,toti aveau cate un defect si nu ma atrageau.
Pana acum nu am avut niciun prieten,am cautat dar in zadar.Am avul multe cereri si pe toate le-am refuzat,intradevar sunt frumoasa,dar nu am gasit niciun baiat.Eu vreau unu tradu,indraznet,misterios,atragator,bun la suflet,dar in special ceva misterios,sa te surprinda mereu cu ceva nou.
Asa,ne uitam la film,ma plictiseam de moarte.Ma ridic dupa canapea si ma duc in bucatarie sa beau apa,Sasuke vine dupa mine,eu nu l-am observat.Intru in bucatarie,deschid frigiderul,luand de acolo sticla cu apa,usa se inchide brusc.Ma uit la faptas,era marele Sasuke,nu il bag in seama si ma duc spre dulapior, imi iau un pahar.Imi torn apa,pun mana pe pahar si il duc usor la gura,cand sa beau Sasuke imi da peste mana ,scapand paharul jos pe masa,era plin cu apa.Paharul nu s-a spart dar apa s-a imprastiat peste tot,apa era pe masa, cadea strop cu stroppe gresie udand-o. Sasuke vine spre mine, ma saruta apasat pe buze si coboara tot mai jos cu limbuta lui jucausa.Ma facea sa gem de placere,ma i-a in brate si ma urca cu fundul pe masa,el avea abdomenul in jurul picioarelor mele,mainile lui urcau pe picioare , acum mainile lui erau sub rochita,le retrage si le pune pe spate.
Incearca sa imi dea rochita jos,eu eram cu mainile in jurul gatalui lui.Ma dorea, poate il doream.Nici eu nu stiu ce ce vreau.Ma trezesc la ralitate cand Sasuke imi ridica putin rochita, cu intentia sa ma dezbrace,il imping si cobor jos dupa masa.Rochita mea era uda de la apa ce se juca pe masa.Il intreb pe Sasuke ce l-a apucat.
-Sakura sunt baiat,nu pot rezista unei fete ca tine mai ales cand esti imbracata asa.Imi sucesti mintile,te doresc!

Este cam pervers capitolul.Sper sa va placa.
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 8:10 am

Mie imi place mult si acest capitol! blushin` ,dar Itachi cand apare?

Urmatorul! rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:19 am

Anzoria a scris:
dar Itachi cand apare?
Mai este putin si apare si el.
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:43 am



Capitolul 4.

Dupa toate cuvintele astea,Sasuke pleaca la ceilalti,lasandu-ma singura in amarul meu, simteam nevoie de "placere trupeasca"Dar nu vreau cu un obsedat, vreau cu cineva care sa ma iubeasca.Eram ametita rau dupa ce s-a intamplat cu Sasuke,iau o sticla cu apa,o indrept deasupra capului,ii dau drumu,udandu-ma toata, ma simteam mai bine,gandeam mai limpede.Apa intotdeauna are un impuls bun asupra mea,adoram apa dar nu stiu de ce.Dupa ce ultimul strop imi atinge fata,imi dau cu mana la ochii,loapele imi erau grele,de la apa ce era asezata pe fata,apa era prezenta pe fiecare particica a corpului.Iau un prosop si ma sterg putin ,rochia era lipita de piele,era usor transparenta.Trecusera cateva minute de cand Sasuke parasise camera,eu eram asezata pe scaun cu fata spre geam.Nu stiu ce este cu mine,sunt fermecata de natura,de apa si de altele,am un mister.Exista o legatura cu mine si cu acestea,sunt prea atrasa de ele,dar care este misterul?
Gandurile imi sunt intrerupte de Sasuke.
-Sakura imi cer scuze pentru mai devreme,sincer.Daca esti suparata de asta iarta-ma.
Ii accept scuzele lui Sasuke,ma ridice dupa scaun indreptandu-ma spre el.Acesta vede ca am rochita uda si se ofera sa imi dea o camasa de la el.Eu accept oferta lui Sasuke,daca refuzam si stateam in rochita,aveam sa racesc si cea ce eu nu vreau.Ma duc cu el in camera,albastru predomina,avea patul cu lenjerie neagra,jaluzele albastre, fotolile le avea negre,mobila era neagra.Imi da o camasa albastra,o iau in mana si ma duc in baie sa ma schimb.Cand ies Sasuke se uita la mine si isi musca buza de jos pana cand ii curge sange.Eram gata,rochita o asez pe patul lui Sasuke si mergem la ceilalti.Hinata tot ma intreba ce am patit de sunt imbracata cu camasa lui Sasuke,eu incerc sa-i zic ca m-am udat,dar nu m-a crezut.
Camasa era cam scurta,imi venea cu putin mai jos de fund,era dragut gestul lui Sasuke.ma asej jos langa ceilalti,eram in cerc,povesteam si ne jucam jocuri pe provocari.Au fost multe provocari:naruto sa stea in cap timp de 10 minute,Hinata sa il sarute pe Naruto.TenTen sa ii de-a o palma lui Naji si tot asa.Acum era provocat Sasuke,provocarea data de catre fete.
Acea provocare era sa ma sarute,Sasuke accepta fara nici-o remuscare de ce s-a intamplat.Se apropie din ce in ce mai mult,nu vroiam sa il sarut.Inima isi dora dar creierul nu ,in interiorul meu sa dadea o lupta intre "Da si Nu", corpul incepe sa se miste fara voia mea, ma apropiam din ce in ce mai mult pana cand buzele noastre sau unit, formand un sarut tandru si pasional.
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:51 am

Foarte frumos!Astept urmatorul! rugaminte
cius
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 1:55 am


Capitolul 5.
Parca nu era acelasi baiat de mai devreme,avea personalitatea schimbata, era mai tandru, mai atent,avea aproape toate calitatile unui baiat pe care il doream. Dar sunt constienta ca nu va ramane mereu asa, se va schimba iar in ceva rau,orgoliu si indiferenta o sa puna iar mana pe el.

Este baiat vrea adrenalina, "acctiune" , "fete" si altele, nu este un baiat care se bazeaza pe o relatie indelungata, stabila. Sarutul era asa de dulce, de tandru, vroiam sa tina la nesfarsit, dar o parte din mine ii era sila, nu inteleg ce este in neregula cu mine, am inceput sa tin la el cat de cat.
Sarutul a fost unul frumos, iar mie sa imi fie sila, nu. Imi place sarutul! In cateva clipe sarutul s-a rupt, toti am fost provocati la cate ceva. Ceasul arata ora2:00, noi inca nu dormeam, Sasuke ne arata camerele noastre, avea camere destule si pentru o nunta.

Toti intrasera in camere, mai putin eu cu Sasuke, am ajuns si la camera mea, era langa a lui Sasuke, intru si privesc camera.
Avea un pat negru, lenjeria de pat o avea neagrea din casmir, doua fotoli gri din piele, dulapul era negru, avea o oglinda mare si un birou. Albastru si negru predominau camera, pereti erau albastri si putin cu negru. Se vede ca, camera asta este a lui Itachi, ii place sa se aranjeze dupa cum vad.

Ma asez pe pat, un parfum infiorator venea din lenjerie, mirosea atat de bine incat nu vroiam sa plec. Stateam si ma gandeam, pierdusem notiunea timpului. Mai uit pe geam si vad ca noaptea era asternuta peste case, era toiul noptii. Stateam in pat si incercam sa dorm, pana la urma inchid ochii usor si adorm.
Dimineata vroiam sa ma trezesc dar nu puteam, eram prinsa intr-un vis asa dulce, romantic si frumos. Eram cu printul meu, avea ochii negri ca onixul, parul negru prins intr-o coada, era asa de bun cu mine. Il visam mai tot timpul, de cand eram mica, aveam vise cu el.
Ceasul suna intruna, ma ridic din pat oftand. Ma duc la baie si fac un dus cald, ca de obicei ma invioreaza, ma simteam reimprospatata. Dupa ce termin ma imbrac cu pantaloni scurti de blugi, maieu negru mulat si sandale negre.

Ma duc in bucatarie, unde se aflau ceilalti,ii salut si ma pun pe scaun, pregatita sa mananc. Dupa ce am mancat am plecat toti la scoala, fetele sau urcat in masina mea iar baieti in masina lui Sasuke.
Mergeam cu vinteza mare si am ajuns la scoala foarte repede, ne dam jos din masini si ne indreptam spre intrare.
Multi ne invidiau, aveam o gasca unita formata din doua grupuri: baieti si fetele, eram asa uniti cand cineva avea vreo problema. Eram ca frati.

La ore vorbeam cu Sasuke prin mesaje sau prin bilete, intr-un mesaj Sasuke ma intreaba daca vreau sa ma pun cu el. Nu stiam ce sa fac, il plac putin, dar ce fac cu visele mele, le am mereu. Ma gandeam ce raspuns sa dau "da sau nu", pana la urma am zis "da" Am sa vad ce sentimente am pentru el, de iubire sau de fratie. Sa nu creada ca eu sunt una din "fetitele" lui din scoala, cu care se joaca cand vrea. Acum eram iubita celui mai vanat si frumos baiat din scoala. Eu sunt una dintre cele mai populare fete din scoala, adic gasca noastra este ce-a mai populara.
Imi placea idea ca sunt iubita lui, tin la el cat de cat. Acum ramane de vazut ce se naste din noi, iubire sau fratie.


Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Joi Sept 08, 2011 11:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 2:07 am

Foarte frumos capitolul! Abia astept sa vad cand apare baiatul din vis! fuu
vreau urmatorul! rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:08 am


Capitolul 6.

Clopotelul rasuna pe tot coridorul, in clasa intra auzul surzitor al acestuia, vestind ca este timpul sa plecam acasa. Astazi nu ne intalneam cu gasca, erau zilele noastre libere, Sambata si Duminica, astazi este vineri.
Ma indrept sper masina impreuna cu gasca, Sasuke ma tinea de mana, starnind furia fetelor ce stateau si se uitau la noi, erau geloase, imi placea sa le vad cum li se incing creierii.

Ma urc in masina impreuna cu Hinata, Sasuke se urca in masina lui. Pornim amandoi si ne luam la intrecere pana la intersectie, pana acolo strada era libera, parca era sarbatoare, este cam pustiu. Am uitat astazi este concert si poate daia. Asa cum am zis, ne intrecem cu masinile, aveam o viteza mare, Hinata ma ruga sa incetinesc, dar eu nu o ascultam. Manam ca nebuna pe strada, pun o frana brusca, ce ma face sa ating volanul cu fruntea. Frana era mare, cam de vreo 3-4 metri, se vedea ca am avut viteza mare, am si castigat. Sasuke era in spatele meu, abia acum a ajuns, era suparat ca l-am invins. Imi placea sa-l vad nervos, e destul de dragut. Ma uit la el timp de cateva minute si vad cum isi da cu mana prin parul lui negru ca pana corbului. Arata asa de bine. Sunt intrerupta de Hinata care-mi facea semn spre semafor.

Pornesc spre casa, conduceam incet. Ma durea putin fruntea, nu ma lovisem tare , dar totusi doare putin. Am ajuns, ne dam jos din masina. Hinata se duce le ea acasa, iar eu intru in casa, oarecum fericita.
Ma duc in camera, fac un dus scurt, las picaturile de apa sa imi atinga corpul. Se izbeau cu atata putere, dupa 10 minute de rasfat, ies si ma duc in camera, direct spre sifonier. Ma imbrac cu o fustita neagra cu doua palme mai sus de genunchi, un maieu albu cu un decolteu destul de generos si pantofi cu toc cui inalt.

Ies in oras cu Sasuke, am uitat sa va spun ca m-a invitat sa ne plimbam, doar noi doi fara gasca.
In usa se aud doua batai, imi iau telefonul si o gentuta neagra, eram gata. Ma duc si deschid usa, afara era Sasuke ma astepta nerabdator sa mergem la plimbare.
Ma urc in masina lui si pornim, in timp ce conducea se uita la mine si isi musca buza de jos, eu il vad si chicoteam incet. Era mai mult atent la mine decat la drum, am ajuns cu bine in parc. Ma mir ca am ajuns viie, am crezut ca mor acolo. Avea o viteza medie, dar el era atent la mine.

Mergeam incet, fara graba. Ne tineam de mana, in parc ne-am intalnit si cu doua fete de la scoala, le placea de Sasuke al meu. Se uitau urat la mine, parca cu sila si isi dadeau ochii peste cap. Nu le bag in seama si continui drumul, ma opresc in loc si il sarut pe Sasuke. Era asa un sarut dulce, iubeam sarutul lui, il adoram pur si simplu. Fetele se uitau la noi, mai sa le pice fata, facusera o mutra de te speriai.

Am un sentiment straniu, am fluturasi in stomac, ma gadila incet. Simteam un fior ce-mi strabatea tot corpul, trasaream la fiecare atingere pe care el mi-o daruia. Mangaierile lui erau lente si frumoase. Ii simteam mainile pe fiecare particica din corpul meu, nu ii pasa ca lumea se uita la noi, doar savura momentul. Intr-un final rupem sarutul si continuam sa mergem. Nu vroiam sa se termine, vroiam sa tina la nesfarsit. Vroiam sa-l simt aproape de mine, sa-i simt buzele lui fine si carnoase. Mainile ce-mi mangaiau corpul, sa-i ating parul lui negru matasos. Ca de obicei sunt trezita din vise de Sasuke.

-Sakura,astazi va veni fratele meu Itachi acasa,vom organiza o mica petrecere cu prietenii lui, vrei sa vi cu mine? Se uita la mine curios, ochii lui ma priveau insistent. Aveam privirea in pamant, el imi atinge chipul cu doua degete si mi-l ridica. Am trasarit cand i-am simtit mana lui rece pe chipul meu fierbinte. Eram putin rosie in oraji, eram rusinata si fericita ca ma duc cu el la petrecere. Vroiam sa ii evit privirea, dar nu am reusit. Ochii lui negri precum carbunele, ma priveau cu o blandete ata de ametitoare. Parca ma pierdeam in ei, intr-un abis de unde nu poti sa scapi.

Reusec sa scot un "da" putin timida si rusinoasa. Timida ca ma privea incontinu, ochii aia ai lui nu-mi dadeau pace si rusinoasa pentru ca cei din jur sa uitau la noi. Sasuke cand aude raspunsul mau, ii apare un zambet atat de dulce, incat ma facea sa ma topesc. Zambetul lui se transforma in unul pervers, nu-mi placea zambetul ala, imi displacea foarte mult.
Daca tot ma duc la petrecere vreau sa il cunosc pe acel Itachi,cel ce ma face sa visez numai cand aud numele lui.

Dupa ce ne plimbam ore insir prin parc si oras, Sasuke pleaca acasa sa il intampine pe fratele sau si sa pregateasca mica petrecere. Nu-mi placea sa-l vad ca ma lasa singura de izbeliste in oras, dar totusi trebuie sa il inteleg.

Eu mai raman in oras, trebuia sa imi iau o rochie pentru petrecere. Ajung si la magazinul meu preferat, imi caut o rochie. Dupa minute insire am gasit ceva care se potriveste, o rochie neagra ce se lega dupa gat si mulata pe corp. Acum ma uit de pantofi, am gasit uni negri cu toc cui foarte inalt.




Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Joi Sept 08, 2011 11:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:56 am

Foarte frumos capitolul!Pune repede nextu! rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeVin Aug 26, 2011 12:04 pm



Capitolul 7.

Acum aveam cu ce sa ma imbrac la petrecere, platesc si plec acasa. Odata ajunsa ma pun in pat si adorm, visele pun prada pe mine, erau asa de frumoase visele, printul ca de obicei este prezent in vis, dar cine este acest baiat? Ne simtim asa de bine impreuna, este tandru, fermecator si misterios si arata bine. Nu vroiam sa se termine.

Razele blande ale soarelui se coborara pe chipul meu blajin incercand sa-mi spuna sa ma trezesc din lumea basmelor si sa revin la realitatea, eram putin ametita.

Ma scol somnoroasa din pat si ma duc la baie, dupa ce imi fac toaleta, ma imbrac cu pantaloni scurti negri, maieu alb si sandale roze, parul il aveam strans intr-un coada. Ma duc in bucatarie si ma apc sa ii fac de mancare, peste cateva minute era gata, am papat si m-am pus sa ma uit la televizor.

Cu ochii fixi acolo am adormit, eram intr-un somn profund. Dupa 2 ore, simt ceva ce se joaca cu parul meu, imi mangaie chipul meu angelic, deschid ochii incet si il vad pe Sasuke, statea langa mine, ma mangaia si imi spunea vorbe dulci. Era asa de bun, de sincer si tandru, imi venea sa il sarut, dar ceva ma tine in loc un sentiment straniu imi strabate corpul, facandu-ma sa tresar. Imi placea sa-l am aproape de mine, sa-i simt atingerea lui si buzele lui dulci. Sa-i simt fiecare bataie a inimi, ce batea pentru mine. Sa stiu ca este bine, si ca totul este in regula.

Sasuke se aseaza confortabil langa mine, ma strangea in brate. Sateam stransa la pieptul lui, intr-o stransoare ce nu puteai scapa. Stam asa pana aproape de seara,ne uitam la un film siropos. Era timpul ca petrecerea sa inceapa, Sasuke pleaca acasa sa se schimbe si vine sa ma i-a peste o ora.

Ma duc in baie si fac un dus cald, ma imbrac cu rochita neagra , pantofi si eram gata, de macheat nu ma machez de obicei. Imi pun telefonul intr-o gentuta si astept sa vina Sasuke sa ma i-a.
Minutele treceau asa de repede, eu asteptam pe canapea, in usa se aude un ciocanit. Ma indrept spre usa, deschid usa. Era Sasuke, il iau in brat si il sarut pe buze,o senzatie de placere imi strabate corpul. Intrerup sarutul si pornim spre masina lui, trebuia sa fie si el macar o data cavaler.

Am ajuns la vila lui Sasuke, si intram. Era multii copii, uni imi erau prieteni, privirile erau atintite asupra mea si a lui Sasuke. Ne vedem de drum si mergem direct sus, acolo se afla fratele mai mare a lui Sasuke.
Holul parca nu se mai sfarsea, era mare sau poate mi se parea mie, eram nerabdatoare si curioasa in acelasi timp. Sasuke se opreste langa camera lui, exact unde am dormit eu. Ciocane la usa si intra, ma i-a de mana si ma invita in camera.

Acesta era intors cu spatele, ce puteam sa vad: era imbracat cu blugi lungi, tricou albastru si tenesi albastri, parul negru ca pana corbului era prins intr-o coada .
Sasuke ii zice ca vrea sa ii prezinte pe cineva, acesta se intoarce, ma uitam atenta la el. Semana foarte mult cu Sasuke, ochii ii avea precum carbunele, parul precum pana corbului. Ochii un abis in care te pierdeai.

Ma uitam la el atenta, eram prezenta doar cu trupul nu si cu sufletul. Ma gandeam la el, imi starneste o curiozitate de nedescris, picioarele imi treburau de la emoie. Fiori dupa fiori imi strabat corpul, facandu-ma sa tresar. Sunt trezita din visare de Sasuke care ma prezinta fratelui sau Itachi, in timpul prezentari eu ma uitam uimita la el si el se uita la mine.

-Ne-am mai intalnit pana acum? parca te cunosc de undeva, spune Itachi in timp ce indreapta mana spre mine. Eu il dezaprob si ii zic ca nu-l cunosc, asa si era nu-l cunosteam .

Dupa facem cunostinta, eram derutata rau. Ies din camera putin grabita si ma indrept spre iesire, afara nu era nici frig nici cald, era tocmai potrivit.

Ma asez pe o banca din fata casei, respir si expir aer,era un aer proaspat,atat de placut. Imi indrept privirea spre cer si privesc bolta instelata, luna era sefa, lumina asa de frumos. Parca eram pe Galaxie nu pe Terra, ma simteam mai bine. Inconstienta si totusi atenta la ce se intampla in jurul meu, vantul batea domol, miscand usor frunzele copacilor si crengile. Briza imi ajunge in par ravasind-ul putin, o suvita imi era pe chip, dar ma straduiam sa o dau.

Era asa frumos afara. Langa mine isi face prezenta Sasuke, care ma ia in brate, imi i-a chipul cu doua degete, se apropie asa de mult de mine, vroiam sa il sarut dar ceva din mine ma tinea in loc, buzele noastre sau unit intr-un sarut asa de dulce si pasional, ma simteam libera ca o libelula, care zbura cand vrea si la fel se si aseza.


Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Joi Sept 08, 2011 11:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeSam Aug 27, 2011 12:25 am

Astept cu nerabdare nextu! rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMier Aug 31, 2011 6:22 am

Capitolul 8.
Simteam ca lumea este a mea, ca nimeni si nimic nu imi poate face rau. Nimic rau nu se va intampla, nu ma va lua de langa cei pe care ii iubesc. Este cel mai pasional sarut din toate. Limba lui isi face intrare in lacasul meu umed, ne jucam si ne razboiam. Parca nimic nu mai conta decat noi doi, fara lume, fara dusmani, orgoli. Doar noi sub bolta instelata a cerului. Noi doi priviti de mi de stele, dragostea plutea in aer. ma simteam in paradis.

Peste cateva minute se termina si sarutul, a fost unul lung, pasional si tandru . Aceste caliati, ma fac sa o iau razna. Sunt trezita de mana cald a lui Sasuke. Ma i-a si ma duce in incapera unde are loc petrecerea. Dansam si tot dansam. La o distanta de cativa metri, intr-un colt statea fratele mai mare a lui Sasuke. Itachi statea si ma privea, ma sorbea din priviri. Eu ma uitam la el pe furis, parca mi se parea ca-l cunosc de o viata. Dar cand eram cu Sasuke uitam toate acestea.

Toata seara am dansat, am baut cam mult, dar sufcient cat sa gandesc bine. Il priveam insistent pe Itachi si el pe mie. Privirile noaste se intersectau, aveam privirea atintita unu asupra altuia. Pe aici pe colo, ne mai observau prieteni de-ai lui.
Dupa o seara incendiara s-a teminat petrecerea, toti pleaca acasa, eu raman pe urma la cererea lui Sasuke. Ma asez confortabil pe canapea si ii privesc pe cei doi frati. Vorbeau, eu eram cu gandul in alta parte, numai la ei nu.

Erau asa diferiti, Sasuke pervers, nervos, rautacios, iar Itachi calm, cu zambetul pe buze, era asa de dulce "Doamne ce vorbesc eu aici, eu sunt cu Sasuke, de ce visez la Itachi?"

Dupa o lunga discuti intre cei doi, Sasuke se hoatreste sa ma conduca acasa. Nu vrea sa ma lase prada vagabonzilor dupa strada, totusi tine la mine. Se vede din gesturile lui, daca vroia profita de mine pana acum.

Un drum lung avea sa vina, eram in masina cu privirea atintita pe geam. Sasuke conducea, mana o avea pe volan iar cealalta o avea pe piciorul meu. Ma mangia de jos in sus,incearca sa intre cu mana sub fusta, eu vazand i-o dau la oparte, stiu are numai perversitati in cap. Nu ii merge cu mine, pot rezista unei tentati. Eu nu sunt fufa ca celalalte, eu am respect si demnitate, nu accept sa se joace cu mine . Eram prisa in ganduri, nici nu observ ca am ajuns acasa. Iesim amandoi din masina, eram luati de mana. Am ajuns in dreptul usi, eu intru si vreau sa inchid usa, dar piciorul lui Sasuke opreste inchidera acesteia.


Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Joi Sept 08, 2011 11:18 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMier Aug 31, 2011 6:48 am

Cam scurt capitolul! ummmm Poate ai fost presata de timp.....In fine,imi place e foarte frumos blushin`

Sasuke,Sasuke de ce mereu el? :wa: De ce numai el cu Sakura? nervi

Imi place si astept urmatorul capitol rugaminte

Pe mai tarziu cius
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeJoi Sept 01, 2011 12:56 pm

Capitolu 9.


Sasuke intra si ma prinde cu mainile de talie, ma lipeste brutal de perete si incepe sa ma sarute apasat pe bunze. Mana lui umbla pe piciorul meu stang, iar cealalta ma tinea strans de talie, simteam abdomenul lui lucrat, era bine facut, te facea sa...."Doamne Sakura ce perversa esti, nu te mai gandi la prosti". Vocea me interioara nu ma lasa in pace, eu una nu o ascultam, savuram acel moment placut pe care Sasuke mi-l ofera, o seara incitanta avea sa apara.

De la sarutul pe buze, Sasuke coboara in jos pe gat, ma saruta si iar coboara. Se scufunda in sanii mei mari, rotunzi. Ma saruta pasional pe corpul meu "perfect". Mana lui urca sus, bagand-o sub rochie, ma mangaia asa de lent si de calm,imi venea sa sar pe el...dar nu am facut-o. Imi placea toate atingerile lui, imi placea sa-l sarut, dar nu eram pregatita pentru urmatorul pas. Il iubesc si cred si el ma iubeste. Sau doar se joaca cu mine si cu sentimentele ce i le port?
Mana lui umbla lent pe toate partile corpului meu, ma dorea asa de mult in cat nu se putea abtine sa nu...Hai ca iar devin perversa si nu este bine. Hormoni deja sau urcat la cap, sagele imi fierbe, eram in extaz.

Intr-un sfarsit realizez si eu ce facem, aveam ganduri perverse. Partea de sus a rochiei era data jos pana la talie, mai aveam decat sutienul. Sasuke era cu mana pe acolo incercand sa desfaca incuietoarea, nu mai are ocazia sa o faca ca eu il imping. El a ramas uimit, poate credea ca imi place si vom continua in pat, dar nu este asa. Ei bine imi placea, dar nu vreau sa ajung pana la pat, stiu ca el imi vrea doar corpul nu si sufletul, ma vrea jumate nu intreaga. sigur el imi vrea numai corpul, si din cauza asta nu ii voi da cel mai depret lucru pe care il am si anume puritatea. la ea tin cel mai mult.

-Sasuke, nu vreau si mai bine nu intrece masura. Cred ca ti-am dat de banuit ca nu vreau, dar tu nu ai inteles. Ma uit in jos rusinata de ce se intampla. Il pot simti ca devine nervos, din cauza vorbelor mele.
-Sakura nu te-am obligat, am crezut ca vrei si tu. Te-am simtit si am vrut sa devenim una si aceiasi persoana. Spune brunetul in timp ce se indreapta spre usa. Tipic lui ma lasa de izbeliste chiar atunci cand am nevoie de el, numai atunci se gandeste sa plece.

Dupa ce inchid usa, ma rezem de usa. Doua lacrimi cristaline mi se preling pe chipul meu blajin, ma simteam singura intr-o lume plina de perversi. Nu vreau sa am parte de un baiat asa pervers, vreau ca prima mea dragoste adevarata sa fie cu cineva care ma iubeste si il iubesc. M-am saturat pana peste cap de perversitatile lui si eu sunt nu zic ca nu dar nu asa ca el.

Dupa cateva minute de analizat, ma trezesc din "amorteala" si ma duc in camera mea, inchid usa. Ma pregatesc pentru culcare, imi iau richita mea de noapte neagra si ma pun in pat, cu gandul sa adorm.Asa am si facut dupa zeci de minute de "ravaseala " prin pat, nu aveam liniste sufleteasca.




Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Joi Sept 08, 2011 11:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:23 am

Scz ca nu am venit mai devreme pe aici ummmm
Foarte frumos capitolul!Astept urmatorul. rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeLun Sept 05, 2011 11:20 am

Capitolul 10.

Dimineata: Zgomot multe se aud in geam, o lumina se vede prin perdelele, un zgomot puternic asurzitor se aude, mi si mi de picaturi se lovesc de geam.

Era o furtuna, o furtuna mare. Era un vant puternic, traznetele si fulgerele nu incetau sa apara, luminau cerul cu mult culori amestecate. Era frumos dar si infricosator.

Fata inca mai dormea, parul ii era ravasit pe toata perna, o mana o avea pe jos, alta pe sus. Era cald in camera dar si zgomote ce proveneau de afara. Intrun final fata isi deschide incet ochii ei verzi ca iarba proaspata. Se ridica in sezut si analizeaza putin zgomotele.

Se ridica lenesa din pat si se indreapta spre geam, da jaluzelele la oparte si priveste fascinata ce se intampla. Ramane putin uimita, nu mai vazuse o asa furtuna niciodata. Vrea sa deschida geamul dar isi retrage mana ce facuse contactul cu geamul,ii era putin teama, desi ii placea apa , poate ca era prea mult.

Sta si se uita asa minute in sire,privea si iar privea. Vroia sa se duca afara dar nu o facea, a ramas in picioare cu mainile puse pe pervaz. Picaturile de ploaie inunda geamul, siroaie de picaturi se unesc formand unul mare, curgeau asa de repede, lovindu-se de pamant.

Era paralela, mai precis pe Luna , la ce se gandeste?Ce ii trece prin minte?Are o stare de neliniste, ceva o framnta,isi strange pumnul tare .

Itachi pov.
Stateam in pat ma gandeam la cele vazute, mai precis ma gandeam la ea, fata acea Sakura, cred ca asa o cheama. Nu stiu dar are ceva ce ma atrage, parca o cunosc de undeva, nu este posibil, nu am stat prea mult pe aici, in Tokio. Eram mai mereu plecat si nu cunosc prea multi oameni . Dar cum este posibile, ea nu s-a mutat, locuieste aici de cand s-a nascut.

Of...Am mult intrebari legate de fata asta, dar fara raspuns. Stau ce stau si ma gandesc, ce am de tot stau cu gandul la ea?Ma ridic din pat si ma duc pe balcon. Afara era furtuna, dar mie nu imi pasa, stateam sub cerul ce se parea ca plange. Nu a durat mult si eram ud tot, din cap pana-n picioare. Nu imi pasa de mine, imi pasa de ea, de fata. Fata ce mi-a furat inima, "stai ! Cum adica mi-a furat inima? Itachi este prietena fratelui tau, nu i-o poti fura. Il iubeste pe el nu pe tine, esti constient de asta?"

Nu ii dau prea mare importanta voci mele interioare, dar totusi are dreptate. Ea este prietena fratelui meu mai mic, nu i-o pot lua. Dar nu pot! Simt ca vreau s o privesc non stop, vreau sa fie alaturi de mine, la bine si la greu. Vreau sa fie a mea nu a lui Sauke, ma enerva la culme gandul ca nu o pot avea.

Ma intorc cu fata spre camera, stang pumnul si dau tare cu el in zid. Mana imi sangera nu tare, dar totusi. Ploaia imi spala rana, sangele curgea in jos, era amestecat cu apa. Apa la randul ei formeaza o culoare rosiatica, formand jos o balta de sange, adica o balta rosiatica. Imi las mana in jos si intru in casa. Pe parchet se scurge apa dupa haine, era o balta destul de marisoara.

Sasuke Pov.
Iam vazut pe cei doi cand se priveau, va intrebati la cine ma refer? Ei bine la iubita mea si dragul meu frate. In timp ce dansam cu Sakura iam vazut cum se priveau pe furis, imi venea sa o bat pe Sakura, dar nu am facut-o. Iam lasat asa, ma deranjeaza ingrozitor, ea este a mea. itachi vrea sa mi-o ea, sau asa gandesc eu? Eu cu el nu ne-am indragostit niciodata de aceiasi fata, el era mai mereu plecat, iar eu aveam tot ce imi doream. Bani, haine de firma, casa era nu mai a mea si nu in ultimul rand fetele, ele erau pe ultimul loc, dar na...Vreau distractie nu o relatie stabila. Cu Sakura ma joc numai, dar totusi o vreau numai pentru mine nu vreau sa o impart cu fratimi-o.

Poate ca este adevarat, imi place putin, dar asta nu inseamna ca nu pot sa o insel sau....Mai bine nu mai continui, poate mi se face dor de o aventura in noaptea asta. Cu toate ca vreau mai bine stau acasa in seara asta.
Conduceam ca nebunu pe strazi, nu dureaza mult si ajung in fata casei. Ma dau jos din masina si intru in casa, nu era nimeni. Dar totusi voi sta cu ochii pe Itachi.

Sakura pov.
Stateam la geam priveam acele mici culori ce apareau si dispareau, era frumos. Dau mana sa deschid geamul, dar cand sa fac asta imi aduc aminte ce s-a intamplat. L-am ranit pe Sasuke, si de ce ma simt asa vinovata. Regret ca am fost la petrecere, regret ca l-am intalnit pe Itachi. Sigur Sasuke a observat acea scanteie dintre mine si Itachi si acum vrea sa mi-o plateasca cu varf si indesat ca-l insel din priviri.





Ultima editare efectuata de catre ღAlℓஐ in Joi Sept 08, 2011 11:19 am, editata de 3 ori
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeLun Sept 05, 2011 11:17 pm

E acelasi capitol ummmm e identic cu capitolul 9,nimic nou..... of
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMar Sept 06, 2011 5:48 am

Scuze. Am repetat capitolul, in loc sa pun altul nou l-am pus pe acelasi.
Scuze inca o data. Am editat capitolul 10 si l-am pus pe cel bun.
Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMar Sept 06, 2011 8:51 pm

Asa mai merge!Un acest capital ai avansat foarte mult!Imi place la nebunie si vreau urmatorul. rugaminte
Sus In jos
ღAlℓஐ
Membru
Membru
ღAlℓஐ


Leu Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 138
Data de inscriere : 29/07/2011
Varsta : 26

Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitimeMier Sept 07, 2011 1:36 am

Capitolul 11.


Stau jos, pe podea, ma gandesc la toate acele vise. Nu vreau sa le dau importanta, dar totusi ele nu ma lasa pe mine. Ma macina cu fiecare gand, cu fiecare miscare. Ma simt incoltita in proprile mele vise, ma tulbura la fiecare gemat de durere. Vroiam sa evadez dar nu am cum, nu vreau sa le mai vad cum imi trec prin fata ochilor, toate acele clipe frumoase. Si eu ce fac? stau si trec pe langa ele. Vreau sa ma schimb, vreau sa am parte de o lume frumoasa, de petreceri si chiefuri din plin. Nu mai vreau sa fiu cine sunt acum, nu vreau sa mai sufar si sa plang din nimicuri. Am o presimtire rea, tresar la fiecare gand, la fiecare miscare. Nu am liniste de care vreau sa am parte, vreau sa traiesc linistita, dar nu se poate. De asta vreau sa ma schimb, sa fiu mai puternica se razbesc din plin. Nu vreau sa mai fiu calcata in picioare de persoanele dragi, sa vad cum isi bat joc.

Ma ridic de jos si pun mana pe telefon. O sun pe Hinata, intreband-o daca poate sa vina la mine. Aceasta imi raspunde afirmativ. Desi ploua groaznic, ea tot a acceptat. Se vede ca imi este prietena adevarata.
Ma pregateam sa o intampin pe Hinata, in cateva secunde ajunge si ea. Se vedea ca este uda din cap pana-n piciore, ii dau ceva sa se schimbe.

Dupa cateva ore.
Am reusit sa o conving pe Hinata sa mearga cu mine in Club, eram extrem de fericita. Doar noi in club fara baieti.
Ma imbrac cu o rochita neagra ce se leaga dupa gat, cu doua palme mai sus de genunchi si avea un decolteu destul de generos. Rochia imi punea in evidenta trasaturile mele. Ma gandesc cu ce sa ma incalt, ma gandesc sa-mi iau botine negre cu pietricele, asa si fac. Eu eram gata. O vad pe Hinata iesind din camera cu o rochita mov, cu bretele, putin mulata, in picioare avea botine mov. Ii statea asa de bine, parca era o zana.

O vad ca era putin rosie in obraji, era timida. Incerca sa zica ceva dar era prea timida, poate din cauza imbracamintei.
-Hinata nu ai de ce sa fi timida, esti foarte frumoas imbracata. Lasa sa ti se vada formele tale de invidiat. Daca te vede Naruto acuma cred ca ar sari pe tine. Zicand toate acestea ea se inroseste si da din cap, sustinand tot ce iam zis. Ma trage de mana sa plecam odata.

In club.
Am ajun si aici, era o coada imensa, nimanui nu-i pasa de ploaie. Noi am reusit sa intram seducand-ul pe bodyguard de la intrare. Iam dat sarcului iluzi desarte,ma gandeam ce fata a facut. Intram bucurase in club si ne indreptam spre o masa libera.
Aveam un zambet de invingatoare, toti ce stateau la coada se minunau de cum am intrat. Sa va spun si voua, eu mai indrazneata ca de obicei ma duc langa bodyguard si ii pun mana pe corpul lui lucrat. Arata ca o "bruta" asa de mare, cred ca era de doua ori cat mine. Ii pun mana pe abdomen, simteam numai patratele. Incep sa me excit!
Ma apropi de urechia lui si ii soptesc atatea cuvinte dulci, facand-ui complimente ce bine arata, este si adevarat arata bestiale, cred ca in pat este o "fiara" si ce are in pantaloni..."vai vai Sakura nu te mai gandi le prosti" ca de obicei vocea me interioara intervine. Nu ii dau importanta si continui cu vorbele dulci. Hinata nu mai putea de ras, se tinea de burta, ce-i drept si pe mine ma bufnea rasul dar ma abtineam.

Nu ma lasam de loc, cei ziceam eu erau numai minciuni, aproape toate ca cele referitoare cum arata era adevarul gol golut. Dupa ce termin ii musc lombul urechii, facand-ul sa tresare. Si uite asa am intrat in club fara am mai sta la coada. Acum sa revenim....
In club era asa frumos. Erau multe mese, bar cu toate bauturile pe care le doreai si pe care nu. Toti se distrau, tipau, fluierau si beau. baieti aveau sticle de bere, wiski si altele. Era asa de "marfa", in seara asta am sa scot ce este rau din mine si adica dorinta de a bea si a dansa, vreau sa ma "destrabalez" .


Sus In jos
http://sasusaku.forumer.ro/
Continut sponsorizat





Iubire-n trei.[+16] Empty
MesajSubiect: Re: Iubire-n trei.[+16]   Iubire-n trei.[+16] I_icon_minitime

Sus In jos
 
Iubire-n trei.[+16]
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sacrificiu si iubire +18

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan Ficuri Blocate .-
Mergi direct la: