♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lume Mica .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lαdy Ryσushi !
Membru nou
Membru nou
Lαdy Ryσushi !


Berbec Tigru
Reputatie : : 0
Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Aici :)

Lume Mica . Empty
MesajSubiect: Lume Mica .   Lume Mica . I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 7:31 am

Pentru ca nu s-a inteles o descriere , voi pune alta .

Hellău , aici o fata mică intr-o lume mica . Un orasel simpluu si Mic . Nu-i Ceva maree .. E foarte simplăă . Nu cred că ai auzit de ea . Incearcaa sa raman la statutul ei de "Fata simplaa " . Incăă viseaza la o lume ca in mintea eii bolnavă . Incearca sa nu arate ce este cu adevărat . Rămane in Lumea Ei ciudatăă . Nu vrea sa sperie pe nimeni . E cat se poate de tăcută . Are treispresece ani de cand e pe Lumea Asta . Incearca cu orice preţ să-şi urmeze viselee . Are un nume foarte iesit din comun . I se pare banal . Numele-i Rebecca-Georgiana . Nici-o potrivire
între cele două nume . Ea o sa spună mereu Ca Va suferi cat va trăi , şi spune adevărul .

Intr-o Lume Mica .. Nu poţi cere mai mult .
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Lume Mica . Empty
MesajSubiect: Re: Lume Mica .   Lume Mica . I_icon_minitimeLun Oct 10, 2011 8:38 am

Salut si un venit aici la Anime-Power[sper ca nu am gresit numele deoarece adresa ma cam deruteaza], draga Rebecca! Dca nu ma insel. cred ca te cunosc...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] In fine, nu conteaza..Ma bucur ca am mai adaugat inca un nou priten, aici!! Distractie placut..:D
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Lαdy Ryσushi !
Membru nou
Membru nou
Lαdy Ryσushi !


Berbec Tigru
Reputatie : : 0
Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Aici :)

Lume Mica . Empty
MesajSubiect: Re: Lume Mica .   Lume Mica . I_icon_minitimeLun Oct 10, 2011 9:19 am

Dell : Hei :D . Sunt veche aici mai :)) . Numai ca nu am avut descrierile bune :)) .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lume Mica . Empty
MesajSubiect: Re: Lume Mica .   Lume Mica . I_icon_minitime

Sus In jos
 
Lume Mica .
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O farsa mica
» Ohayo everyone si lume ^.^
» Ohayo lume :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: