♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Phantom of opera

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 3:13 am

Buna buna, am mai venit cu un fic. Sper sa va placa ^^

Atunci cand traiesti inveti. Dar daca traiesti printre cei fara viata? O eleva normal, la un liceu normal, intr-un oras si o tara normal. Nu stai, cred ca am gresit ceva. A gata, fata nu era normal. La prima vedere parea o adolescent banala, cu o familie, poate un animal de casa si mediocre la invatatura. Dar, ea nu era asa. Avea un trecut sumbru, nu avea parinti doar o femeie cu suflet mare pe care o considera matusa. Era destul de buna la invatatura, dar excela la arte. Iubea sac ante la pian sis a deseneze lucruri intunecate. Numele ei era Myiu Phantomhive, o adolescent de 15 ani, parul saten ochii caprui ca scoarta copacului, inalta si destul de prietenoasa. Se trage din popor roman dar traieste in Tokyo.
Era o zi banala de luni, daca ar fi stiut ce o asteapta ar fi vrut sa nu se trezeasca dimineata. In jur de ora 12:55, cand fata isi aminti ca isi uita geanta in sala de arte. Se grabi si o lua intrand in prima baie. Se uita in oglinda si iesi.
Ies din baie si vad un batranel, ce cauta aici? Observ ca ceilalti nu il bagau in seama, el li se adresa acestia mergeau mai departe. Nesimtiti! Fug pana la el si il intreb ce cauta aici. Acesta se uita la mine cu blandete multumindu-mi. Ridic o spranceana, in clipa urmatoare vad cum batranul se schimba. Pielea cadea de pe oase, ramanand doar un schelet cu piele de colo colo. Incep sa strig atragand privirea celorlalti. Alerg pana in cancelarie si ii instiintez pe profesori acestia uitandu-se la mine holbandu-se. In camera intra pocitania scotand un zgomot groaznic. Incep sa ma ambalez iar profesorii sar si ma tin strans. Vad cum unul dintre ei suna la un numar si cheama ajutoare. Mai nu sunt nebuna! Scheletul se tot apropia de mine. In camera intrara doi oameni imbracati in alb cu o targa. Unul dintre ei imi injectara un calmant in brat, si in clipa urmatoare adorm.
Peste 2 ore
Oare unde sunt? Cine sunt? A gata mi-am amintit. Imaginile horror se derulau in fata mea trezindu-ma. Eram intr-o camera destul de cocheta, fara geamuri?
-Intr-un final te-ai trezit? Imi intorc capul in dreapta si vad o fata cam de 13 ani? Blonda, ochii rosii, imbracata intr-o rochie pompoasa.O intreb unde suntem iar ea imi raspunse” cum nu sti? Aaaa stai ca tu dormeai, mda esti la Casa Lyle”Casa Lyle? Ce e asta?
-Pai e un fel de spital pentru copii cu mici probleme. Raman socata si ma gandesc ce naiba caut eu aici. Matusa mea Oni intra pe usa eu sarindu-I in brate. Cat ma bucur sa o vad. Dupa o lunga converatie cu sefa casei si cu Tusa, mi sa explicat ca voi fi internata aici sa vedem care-I treaba cu mine. Am discutat cu un psihiatru care imi dadu un verdict socant”schizofrenie” Deci nu se poate! Ieri eram normal si acum pauza.
Merg in camera cu capul in pamant, blondina era intinsa pe pat, vazandu-ma se ridica si ma asalta cu intrebari.
-Cum te numesti? Eu sunt Mina Tepes, am 12 ani, am fost internata de jumate de an pentru simplul fapt ca imi place sangele de om si imi atacam colegii.
Simplul fapt? Straniu, sper sa nu ma atace sip e mine.
-Eu sunt Myiu Phantomhive, am 15 ani, si se pare ca sufar de schizofrenie, cu alte cuvinte vad fantome.
-Fantome? Ce misto! Cat e ora? Vai vom intarsia la masa vino cu mine. Mina ma lua de mana si ma duse intr-o sala mare cu o multime de scaune.
-Bun hai sa iti fac cunostinta cu ceilalti. O vezi pe fata aia cu parul brunet? Ea e Mimi Yokuku, e de varsta cu tine si inca nu mi-a zis de ce e internata aici, stiu doar ca mama ei e in rang mare aici. Brunetul cu par prins in coada e Ren, are 17 ani, cel mai scund cu par saten e Toru, are 16 ani. Nimeni nu zice de ce sufera, pare ca le e rusine. Nu inteleg de ce dar oricum. Mina era foarte vorbareata. Cred ca ma voi intelege bine cu ea.


Mina
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Mimi
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Toru
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Ren
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



Myiu
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 5:11 am

Sunt prima!
Un fic si la fel de frumos ca si restul facute de tine fuu
Ce idee interesanta,fantome,ce imi plac mie fantomele,iubesc fantomele!!
Astept urmatorul capitol.
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 11:38 am

Scizofrenie.... mama mia!
Iei un fic cu fantome.... de cand nu am mai vazut un fic cu fantome!
E super... ce fata smechiera e Mina... bea sange! :>:
Dabia astept sa vad nextul!
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 12:41 am

Umbrele, sunetele, cele mai mici miscari te pot duce cu gandul la cele mai oribile lucruri, uneori chiar la nebunie. Ce poti sa faci cand esti diagnosticat cu o boala mintala, pe care cu greu poti sa o suporti? Ce faci cand dai de o societate plina de mistere, unde nimeni nu stie nimic, doar zambete false, priviri pline de ura, cuvinte aruncate in vant, minciuna? Asa sunt toti angajatii acestei comunitati "Lyle". La exterior un loc vesel plin de dragoste si foarte cochet, pe cand in interior scarba si fite. Oare ce va face Myiu mai departe? A trecut deja o saptamana de cand a fost diagnosticata cu "schizofrenie" si e din ce in ce mai rau. Aude voci in toata casa, doctorii meru zambesc si ii zic ca se va face bine, ceilalti copii sunt din ce in ce mai secretosi. Daca va mai continua mult asa, o va lua razna.

O alta dimineata infundata cu medicamente, un alt mic dejun delicios completat de alte zeci de medicamente. Daca vomit cred ca doar pilule vor iesi. Ies afara cu Mimi, se pare ca vrea sa imi zica ceva. Aceasta se apropie de mine si imi lua cu doua degete barbia uitandu-se in ochii mei caprui cu o scarba suprema.
-Asculta aici papusica, inteleg ca esti noua si vrei sa te integrezi, oricum imi esti urata de cand ti-am vazut zambetu, in fine am sa iti dau un avertisment, nu incerca sa mi furi pe Toru si Mina ca e vai de capul tau. Cu niste nervi incinsi la maxim ii smucesc mana aproape rupaandu-io acesta scotand un scancet.
-Asculta tu javra! Nu ti i-am luat eu, ei au venit la mine, pun pariu ca sunt o prezenta mai placuta decat tine. Asa ca fi atenta, daca te mai legi de mine ma voi asigura ca podoaba capului tau va fi tarat in cele mai negre inferne si taiat pana la chelime, ai inteles?
-Poate arati tu un zambet, dar esti un diavol intruchipat! Da-mi drumul, ma doare!
Ii multmesc pentru compliment si ii zic ca mi sa mai spus de mii de ori, ii dau un picior in fund aceasta cazand pe burta mancand de pe jos nisipul. Ma intorc in camera media, acolo Ren statea linistit si citea o carte. Cand ma vazu inchise cartea apropiindu-se de mine. Cand ajunse in dreptul meu intinse mana, crezand ca vrea sa imi faca ceva inchid ochii si imi pun mainile la fata. Peste cateva secunde deschid ochii si il vad cum se indreapta din nou spre canapea cu o doza de Red's in mana. Ma uit in dreapa, mda era un mini-frigider acolo. Ce bleaga sunt. Il intreb ce citeste acesta raspunzandu-mi sec "o carte".
Imi dau ochii peste cap si dau cu nasul de Toru. Intr-un sfarsit o persoana normala, cred. Acesta ma invita la un joc de carti pe banca din curte. Accept si merg in spatele lui. Incep sa il intreb despre el fiindca nu am vorbit in saptamana asta nimic concret doar neata si noapte buna, in general stateam in camera mea si dormeam sau ii ascultam povestile neincetate a le dragutei de Mina.
Toru incepu sa imi povesteasca despre pasiunile lui zicandu-i si eu la urma pasiunile mele. Ma intreba de ce sunt aici iar eu tac.
-Aaaa, stai nu vrei sa zici? Lasa ca tot aflu eu. Imi facu cu ochiul smecher si continua repriza. Nu voiam sa mai stie cineva si asa toti sunt secretosi. El imi povestise cum ca el si Ren sunt frati vitregi. Bun pentru ca nu semana deloc la nimic. El e asa vesel, dulce, simpatic. Ren e asa inchis, sumbru uneori si foarte sec. De obicei sunt atrasa de astfel de tipi si totusi nu vreau o idila intr-un loc ca acesta.
Era ora cinei, toti ne-am strans la masa, asistentele erau in camera conceputa lor se uitau la nu stiu ce film. Mina se ridica in mijlocul mesei si urla ca ii place sa bea sange si de aia se afla aici. Ceilalti nu zisera nimic, pun pariu ca stiau si ei. Mimi se ridica si ea si zise ca nu ar trebuii sa fie aici, pentru ca nu are nimic. Toti se uitau la mine asteptand sa ma ridic dar Mina o facu inaintea mea.
-Vreti sa stiti de ce e Myiu aici? Ea vede-----FANTOMEE!!
Ren vroia sa inghita si se ineca la jumatatea drumului, Toru se uita la mine cu ochii cat farfuriile, Mimi incepu sa rada isteric, iar Mina scoase limba.
-Tu chiar vezi fantome? Esti chizofrena dea aia asai? Mimi nu se mai putea abtine din ras incepu chiar sa sughita. Ma uit urat la ea si imi fac semn in par. Aceasta tacu subit mutandu-si privirea.
Dupa masa ne-am asezat toti pe canapea sa vedem un film. O comedie foarte naspa plina de actiune si chestii peste 16 ani. Dupa film merg in camera mea si ma duc direct in tara viselor.
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 1:18 am

Pana la uram ceilalti de ce boala sufera?
Acuma ca au aflat de schizofrenie, ar trebui sa spuna si ei boala lor.Asa e cinstit! Frumos capitol! fuu Astept urmatorul.
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 1:41 am

O sa vezi ca nu sunt neaparat boli :)))))
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 6:42 am

Imi mi-ar place sa o stiu pe Mimi chiala... arfi asa de haios! laugh
Si Mina care bea sange.... ar fi marfa sa pice una.... e asa de amuzanta1
Imi place mult de Mina!
Dabia astept nextul!
Pa pa! cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMar Noi 01, 2011 10:23 am

Mi-am dat seama de unde ti-a venit ideea aceasta pentru acest fic."Casa Lyle" "Sanatoriul Lyle" din cartea Fortele Raului Absolut de Kelley Armstrong, nu-i asa? Eu sunt la primul volum, de abia l-am inceput....Cred ca de aici ti-a venit ideea deoarece seamana cu povestea cartii ficu tau + ca ai mai adaugat si cateva idei de la tine si a iesit frumos.
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMar Noi 01, 2011 11:57 am

Dada ai perfecta dreptate sti chiar m-am gandit sa scriu dar am uitat ca de unde m-am inspirat xD si eu am citit primele 2 dar a treia nu o gasesc nicaieri :((((
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMier Noi 02, 2011 6:47 am

Mie mi-a imprumutat o colega prima carte si cand o termin mi-o da si pe a doua si pe a treia, iti voi spune eu finalul daca nu o gasesti wink
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 12:03 pm

Un inger cazut, multe pene se lasau duse de vantul rece de toamna. O fata cu parul saten privea micile pene de un alb pur si totusi atat de bland. Se uita la ele apoi privea cerul negricios. Dorea sa fuga, sa gaseasca un nou taram unde sa nu mai fie singura. Vantul se inteti si o ploaie incepu sa ii mangaie chipul angelic, lasand stropii transparenti sa se prelinga pe corpul gol al tinerei. Aceasta cazu in genunchi scotand scantece de durere prinzandu-si spatele ud. Din pielea subtire si catifelata iesira 2 aripi mari, angelice care rand pe rand isi zburleau penele lasand doar scheletul. Un val de sange ii inunda fetei spatele, murdarind-o de impuritatea lumii. Voci fara trupuri ii umlura capul facand-o sa planga. Din ochii tinerei ieseau lacrimi de sange, acestea scursandu-se pana la buric lasand o dara lunga rosiatica. Se prabusi cu totul la pamant, ploaia oprindu-se incet. Un inger cazut si totusi-

-MYIU-CHAN!! Un strigat infernal distruse visul in care ma aflam. O vad pe Mina stand pe patul alaturat. Purta o rochie voluptoasa de a ei, medievala chiar. Imi pun perna pe cap si incep sa recit cu voce tare visul de asnoapte. Mina ma intreba la sfarsit ce urma iar eu uitandu-ma urat la ea zicand ca m-a trezit inainte de final. Aceasta ofta lung ridicandu-se de pe pat si indreptandu-se spre usa, zicand ca ar trebuii sa ma trezesc ca e tarziu. Toata ziua m-am gandit la visul acela, nu stiam ce semnifica, dar stiam ca are vreo legatura cu ce se intampla. Ma pun din nou in pat sa vad daca pot sa visez, dar nu puteam. Voiam sa stiu continuarea. In camera se infiltra Ren punandu-se pe patul Minei. Il intreb ce cauta aici iar el imi zise ca ma cauta Toru. Ma ridic din pat trecand pe langa el, acesta prinzandu-ma usor de mana zicacnd sa am grija. Sa am grija, grija de ce?
Cand ies din camera o vad pe asistenta Lalila. In momentul urmator o durere uriasa de cap imi inunda corpul iar spatele imi lua foc. Incep sa tip, vazandu-l prin plansete pe Ren asezat langa mine si zicand ceva, nu il intelegeam, er o durere de nedescris. In clipa urmatoare lesin.
Un inger cazut si totusi arata ca un demon. Suflete ale oamenilor se stransera langa fiinta firava cerandu-i ajutorul, dar ea nu se misca. Adormise, intr-un somn vesnic. Nu nu era vesnic. Scheletul se introduse din nou in spatele fiintei cazute pe iarba verde si uda. Aceasta isi deschise ochii uitandu-se la cerul de toamna. Era un cer albastru, pur si senin.
Deschid ochii incet si il vad din nou pe Ren langa mine privindu-ma bland, cu ochii lui negrii ca si pana corbului. Niste ochi superbi, atat de blanzi. Vai mai bine termin. Il intreb ce sa intamplat acesta nu zise nimic. Il mai intreb odata acesta zise sa ma uit in oglinda. Ma ridic din pat simtindu-mi corpul greu tragandu-ma in spate. Ma uit in oglinda si imi pun mana la gura pentru a inabusi un urlet de teroare. Cad in genunchi si atunci constientizez ca fata din vis eram eu. Camasa de pe mine era rupta in spate lasand un schelet de aripi sa iasa nestingherit si gol.
O lacrima curse incet pe obrazul rosu. Ren se apropie de mine, eu indreptandu-ma cu fata la el. Acesta imi prinse mana ce imi acoperea fata tragand-o, imi sterse lacrima si ma saruta pe buzele ce tremurau. In clipa urmatoare scheletul disparu inapoi in corp lasand doua gauri in spate.
Tanarul imi desfacu camasa lasandu-ma intr-un sutien negru simplu si imbracandu-ma cu o bluzita verde. Printre siruri de lacrimi il intreb ce e cu mine acesta raspunzandu-mi sec " esti un inger" eu incremenind. Il intreb cum adica, pana acum eram normala, nici nu fregventam biserica doar cam o data la cateva luni. Acesta zise ca din clipa in care m-a vazut si-a dat seama ce sunt. Il intreb cum iar el imi raspunse ca ma mirosit. Prin privirea mea il intreb cum adica. Acesta dandu-se in spate si scotand din buzunar o mana paroasa, cu gheare lungi si imi zise "sunt un varcolac". Incremenesc iarasi nestiind ce naiba se intampla.
Cad in genunchi incepand sa plang si sa imi dau palme sa ma trezesc. Nu era adevarat nu putea. Ce am ajuns? Il intreb ce a fost cu sarutul, brunetul explicandu-mi ca doar asa pot sa introduc aripile, printr-un sarut de varcolac. ma intind pe pat intrebandu-l de asistenta, tanarul dand din cap si trecandu-si un deget sub gat, m-am prins din prima ce sa intamplat. Imi ridic privirea si oftez lung. Durerea se intoarse din nou dar era mai puternica ca data trecuta. Acesta veni spre mine si ma intoarse pe burta. Spatele fierbea din nou scotand scheletul, dar de data asta avea cate o pana pe fiecare parte. Acesta isi apropie fata de a mea sarutandu-ma din nou, durerea se opri.
Peste 5 minute:
-Ce o sa se intample mai departe cu mine, asa va fi mereu?
-Tata mi-a povestit ca, un inger pana cand se dezvolta va suporta cateva dureri pana cand vor iesi toate penele, dupa aia va putea sa scoata si sa le bage inapoi cand vrea, pana atunci varcolacul care ti-a dat primul sarut e in slujba ta. Imi ridic privirea spre cer atingandu-mi buzele. Sarutul sau era catifelat, nu la ce te asteptai de la un varcolac.
-Ceilalti unde sunt?
-Se uita la film le-am zis ca ma ajuti la teme si sa nu ne deranjeze. Oftez usurata si il rog sa nu mai afle nimeni acesta aproband.
Cred ca va urma o experienta lunga plina de provocari.


Piesa ficului:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 12:57 am

Dau edit cand ca intorc ca trebe' sa imi invat TwT
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeSam Noi 19, 2011 1:14 pm

Deci , trec si eu pe aici sa vad ce se intampla .
Deci , pana aici imi place foarte foarte moolt .
Te priepi .
Astept next , Myiu .

ByeBye cius
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeDum Noi 20, 2011 2:59 am

cius Frumos! Inger, varcolac... super fic Myiu dabea astept nextul sa il pui repede ca de nu voi arunca cu cismele si in tine! angel
Deci aces fic e inspirat dintr-o carte? Imi poti spune cum se numeste as vrea sa o inprumut de la biblioteca!
Super melodie!
Nextul, nextul, nextul... repede!
cius
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 7:02 am

Ea e inger, iar el varcolac...ce tare!Mai tare ca in carte ea fiind o necromata acolo.Ma bucur ca Myiu va ramane cu Ren, e ca in carte, in cele din urma Derek ramane cu Chloe fuu
Astept sa vad prin cate aventuri si primejdii vor trece.Astept urmatorul!
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitimeDum Ian 29, 2012 11:52 am

Inchis!~
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Continut sponsorizat





Phantom of opera Empty
MesajSubiect: Re: Phantom of opera   Phantom of opera I_icon_minitime

Sus In jos
 
Phantom of opera
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan ficuri in desfasurare . :: Originale :: Personaje originale-
Mergi direct la: