♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Opaa , am murit de ras

In jos 
+3
luna
Dєүυ ♥
Br0cKyY
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 10:44 am

Mama era croitoreasa , iar eu aveam pe atunci vreo 3 sau 2 ani , nu mai stiu pt ca putem vb si merge .

Mama ii cosea la o doamna o rochie sau nu mai stiu ce , iar eu , ca un prichindel , i-am luat pantofii doamnei aleia , m-am dus cu ei in baie si i-am bagat in vana . Da faza ii ca , era plina cu apa .

Cand o term. cu treburile lor , nu-si mai gasea pantofii . Si cand merge mama la baie , nu-si credea ochilor ca eu i-am bagat la aia papucii in vana .[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu stiu daca voua vi se pare hazliu , dar eu am murit de ras cand mi-o spus mama .[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeSam Noi 05, 2011 12:19 pm

Sunt multe intamplari traznite pe care le face-am cand eram mici, iar acuma cand ni le spun parintii, nu ne vine sa le credem.Cel putin eu cand eram mica face-am multe pozne laugh
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 5:10 am

E interesant... saraca doamna... a plecat cu pantofi loarca... chiestia asta nu o face oricine.

Trebuie sa fi creativ si "dragalas" ca sa o faci![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeDum Noi 06, 2011 10:16 am

Vai multumesc de complimente blushin`
Chiar ma gandesc , daca doamna aceea nu a vrut sa-mi dea una peste cap , de se ma invat minte laugh , ce sa-i faci , sunt un dracusor impielitat mandrie laugh

sa va mai spun o intamplare amuzanta , din vara asta .

Deci , cu inceputul .
Am iesit in fata blocului , unde ma asteptau prietenii mei , iar , o doamna a venit cu nepoata-sa la mine la bloc , deoarece , nici nu stiu de ce venea femeia aia cu nepoata-sa la mine la bloc .
Nepoata-sa avea vreo 4 ani , 3 , si era asa de neastamparata laugh .
Si faza interesanta
M-am pus pe banca alaturi de un prieten de-al meu , iar fetita aceea se apropie de amicu meu si-i zice asa :
" Da-mi o gurita " laugh
Cand am auzit ce-a spus fetita aia , era sa mor acolo de ras .
La fel si amicul meu . laugh

Frumoase vremuri laugh
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMar Noi 15, 2011 12:07 pm

In vana cu apa i`am pus pantofii mamei cei cu toc inalt pe motiv ca`i curat cand in mana eu tineam o foarfeca, aveam altceva de gand....
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMar Noi 15, 2011 11:57 pm

Mai demult , acu un an , aveam sport , iar fetele si cu mine trebuia sa ne schimbam .
Fiecare isi dadea cate ceva jos de pe ea , pana cand aveam doar lenjeria pe noi laugh
Mi-am luat pantaloni de trening , iar din spatele usii , cine credeti ca era ? Baietii .
Se uitau la noi si spuneau "IUU" , bineinteles ca eu nu i-am auzit ,doar fetele , care s-au rusinat , da-poi eu , caere n-aveam sutien pe mine xD dar dupa ce-am intrat in sala , baieti au spus asa : "Vai , ce forme aveti fetelor ! " o zis-o smecheru din clasa , iar cand am auzit , i-am dat una intre picioare [nu prea tare , doar putin xD xD

Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeDum Noi 20, 2011 9:41 am

Cate traznai poate face un copil xD Atunci is` vremurile cele mai frumoase cand nimeni nu te judeca si cand nimeni nu te cearta pt. ceea ce faci pentru ca esti doar un copil > dar dupaia` cresti si parca viata devine putin mai amara

Mai pisu`chan ~ bne i`ai facut la femeia aia , ori avea papucii oribili si tu ai invatat`o ce e moda , ori erau jegosi si i`ai facut un favor >> eu zic ca ai facut o fapta buna xD
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:13 am

EEEe asa da DEnii!
Asa`mi place my little pervert!!:))
La bustul gool!
DE obicei eu dau buzna la baieti da merge si asa!!=)))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 1:18 pm

Perversa de Perversa , da i-am dat una la colegul meu "scump" de so tina minte toata viata mandrie
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 1:23 pm

La bloc [acu 2 ani ]

Ma jucam in fata blocului cu prietenii mei , pana cand baba de la parter urla la noi sa mergem .
mergem noi la un alt blo , unde vin niste baietii ai naibii de dragutzi , pacat ca acu au vreo 19 ani ummmm
Un prieten le-a spus daca vor sa le comenteze la o baba
Si ei bucurosi , merg increzatori , iar cand vad geamu zice unu
"- Du-te , ca asta-i nebun , nu ma duc la aia "

i in mintea mea , "Vai doamne , uite-l pe domnul cap de gainusa " xD
Da mai si injuram , din cauza idioatei aleia de baba imputite ucide

Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 1:28 pm

xD xD xD da` stiu faza cu baba de la parter > cred ca in fiecare colt al lumii exista baba asta de la parter care nu te lasa sa stai in fata blocului si arunca cu apa fiarta pe bietii copii si ii inspaimana > si mie mi s`a intamplat of > proasta nu ne lasa sa stam pe banca pentru ca nu eram de la scara aia si o turnat apa fiarta nebuna rugaminte xD xD
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 1:59 pm

Practic eu stau la tara tot la etaj, insa baba nu lipseste!
Tanti Nutii` e nebuna! Cand eram micutsa si ma jucam cu Madda si Ann` si faceam galagie pe drum unde ne jucam noi! Si acuma ii nebuna! SI se ia mereu in fiecare vara ca acolo am pus "OWN" pee o banca unde stam si palavragim. laugh
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 6:51 am

dell >> chair o cheama tanti Nuti` xD
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 11:31 am

Foarte ciudat tantii Nuti e vre`un nume dat de la SAtana ca sa ne enerveze pe noi. Cred ca peste tot in lume exista o tanti Nutii` care sa enerveze locatarii!laugh
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 12:15 pm

Pe baba de la parter , no cheama tanti nutii ci Porumb Niculina xD , da-o in ..... mei xD
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 1:42 pm

Porumb..ar fi fost culmea sa o cheme fasole![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Cici TFK
Membru nou
Membru nou
Cici TFK


Capricorn Caine
Reputatie : : 0
Mesaje : 14
Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 29
Localizare : In coltul intunecat al casei! XD

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMar Noi 29, 2011 2:14 pm

Doamne eu am o baba nebuna in bloc o cheama Marioara!:))
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 10:04 am

Pfuai ,Dell ,, daca o chema fasole , jur ca-mi venea sa mor de ras .

Marioara ? rimeaza cu mamaliga xD
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 11:05 am

Sa va mai spun una , dintra 7-a .

Aveam prima ora Istorie , iar in locul profului , a venit o doamna si ne-a spus ca profu nu a putut veni azi pt. ca a avut de rezolvat nu stiu ce . Ne-o zis sa stam cuminti , ca va mai veni pe la noi sa vada daca suntem ingerashi . Am inceput sa desenam , sa vorbim in soapta[din auza unei fete , care ne sria pe hartiuta daca vorbeam . P.S fosta mea dusmana[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ]

In fata mea , statea nebunu clasei . Iar el o zis asa , ca o fost cu niste colegi si lo sunat pe un baiat din clasa pe nume Bogdan [frumuselu meu[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ] iar Raul [nebunu clasei] si-o facut vocea unei colege pe nume Anita si cand io rasp. la tel. o spus asa .

" - Alo , Bogdan , sunt Anita si vroiam sa-ti spun ca te iubesc foarte mult , vrei sa fi imprun cu mine ? "

Bogdan: "-Nu ca esti urata ."

Anita:"-Da-s mai frumoasa decat Denisa.N , asa-i ? [fosta dusmana]

Bogdan: "-Putin"

Cand o aflat Anita , gata era sa-l stranga de gat .

Sa va mai zic o faza tare , pe care o petrecut-o Raul

Deci , o luat telefonu. , o mers in camera lui , o inchis usa ca sa nu-l auda taica-sau .

L-o sunat pe nr. ascuns si cand taica-sau ii raspunde :

Alo ?

Raul : - Buna ziua sunt doamna de la urent . Ati uitat sa va platiti factura .

Tatal sau :- Pe ce data ? spuse alarmat .

Raul : Stati ca vin sa va arat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si iese din camera . Cand mi-a spus-o , am murit de ras .

Nu ma pricep sa expli ,dar sper c-ati inteles ceva
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 11:20 am

Deci fata e nestiuna faza cu vestiarul a fost beton, baiti au avut ce vedea, numai Amazoance! xD Ai facut o fapta buna dandui un sut la bobite xD
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 12:10 pm

bobite ?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mortal .

Da poi nu ? II mai

tre la ala forme , ca-i dau eu forme la ....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 3:38 pm

Forme sexoase!

Comici colegi ai! La mine juma` is fete ba chiar mai bine!=]]]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 3:45 am

Asa-i ca-s comici . Porecla care ne-a pus-o profa de romana ii "Societatea comuna a stresatilor"[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:44 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ce tare!!Cred ca si eu as fi murit de ras cand as fi auzit asta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 4:10 am

Va mai zic una , in clasa a V-a , cand o venit un coleg nou din Spania

Deci , intra profa de romana , si cand il vede pe baiat , intreaba ;

profa : Cine-i colegul nou ?

Clasa : Bogdane , zii cum te cheama ! urlam toti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bogdan : Ce ? Cum ?

In mintea mea : Vai , mai , da copilu asta-i turc sau se face ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu : Prezinta-te ma [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bogdan : AAA , ok .

Profa : Cum te numesti ?

Bogdan : Bogdan Liviu Pop .

Profa : Pop Bogdan ?

Bogdan : Da [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .

Profa : Asa , iti urez Bun Venit in "Societatea Comuna a Stresatilor " ! spuse si incepe sa rada

Inca una , vara asta trecuta la varumio .

Deci , am fost la bunica-mea in vizita , la varumio acasa , din motivul ca o fost operata la fiara , cred [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Varumio mi-o spus sa mergem pe calculator . Normal c-am ascultat , ca de nu ma prindea cu fortza , {mai mare ca mine , cum sa refuz [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ]

Si , mergem la calculator , si intra el pe mess , sa vada daca-i cineva .

Eu in mintea mea il "complimentam " asa de frumos . De ce mo mai pus sa sa vin cu el la calc. sa vad cu cine vorbeste pe mess ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si , vorbeste cu-n coleg de-al sau , apoi ii trimite nu stiu ce emoticoane de-alea mari , si niste vidoclipuri , si gaseste un joc .

Era interesant , pana la un moment dat . Deci , se joaca , si trebuie cu mouse-ul sa merga printr-un labirint , care se micise . Iar pe cand sa termine nivelul 3 , pe calculator ne apare o fata de clown , facand " HAHAHHAAAAAA" asa malefic , ras malefic .

Deci cand am vazut ce mutra imi apare in fata , ne-am dat amandoi in spate de frica [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Era sa pic de pe scaun [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .

Sa-l fi vazut pe varumio , ce fata avea , bine si eu am avut o fata de zici c-am fost scoasa din mormant de la morti cand am vazut clownu ala malefic[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .



Inca una , la ora de sport .

Ies din vestiar , iar in fata mea apare fostu iubit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , vine in fata mea si zice

Isi prinde tricou si-l ridica , deci , cand am vazut ce pectorali are , mi-a venit sa pic jos . Zice

- Yuuhuu , Deni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu : Ba copile , tu esti prost sau asa te-a facut maica-ta ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . " Ce tot vorbesc , arata prea bine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Dupa ce m-am intors cu spatele , de nervi nah , dupa un minut ma pun pe banca . langa fete . Fara sa stiu , ii vad pe Bogdy si Raul R[size=12]ăul facand amandoi "roata tiganului" sau nu stiu cum i se mai zice . Bai , deci daca nu era sa-mi de-a cu picioru drept in gura , aproape era sa fac infarct [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Da lasa , ca io rezolvat baba Deni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cu cate un picior la "mandrie" si cu o palma peste fata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [de la mine si de la Gianina , cea mai buna prietena]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Opaa , am murit de ras Empty
MesajSubiect: Re: Opaa , am murit de ras   Opaa , am murit de ras I_icon_minitime

Sus In jos
 
Opaa , am murit de ras
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Intamplari amuzante din viata voastra x-
Mergi direct la: