♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hiiii...Sunt si eu aici!

In jos 
+4
AncaSmile
♀ ℓuciƒєєя ♀
Br0cKyY
Fairy
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 10:51 pm

Buna,ma numesc Emma mandrie (imi puteti spune Emy sau Em sau oricum vreti),am 14 ani si sunt din Galati! Animeul meu favorit e Naruto Shippuuden si o sa fac depresie daca nu inceteaza sa dea filere of *cough* *cough* scuze...Oricummm laugh sper sa ne intelegem foarte bine...cam atat,cred.Aaaaa si o pup doolce pe prietena mea Andreea care mi-a spus de acest site(te ubesk Deea blushin` ). Dar deja va ubesk pe toti rugaminte
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 3:20 am

Welcome to Anime Power , Emy
Eu sunt Denisa , dar zi-mi Deni .
Ma bucur sa te cunosc
peace sign
Niste intrebari .
1. Iti place Japonia ?
2 . Esti cls. a9-a sau a8-a ? [Intreb pt. ca am o prietena care 14 ani si ii cls .9-a .]
3 . Care e personajul tau favorit din Naruto Shippuden ? smecher
4. Ai vrea sa fim prietene ? smecher rugaminte
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 4:47 am

Yo !

*Helăău niu membăăăăr ! Eu sunt Shiba x3 , incantata de cunostinta *gigelz*
Bun venti pe forum !
Aww , stiu , sa le ia Pasvante de filere , e nasol , adica ar fii o faza .. cand Naruto se bate cu Sasuke ;o3 isi aduce aminte din copilarie faza cand s-a transformat in el si s-a dat la Sakura dupa care a fugit la baie , ouuu cod rosu la purtator . laugh Aww , revenim la oile noastre . ;3

*Paișpe anișori ? Multi inainte scumpa . :* Bhei , facem party aici ! Bumtsi bumtsi bumtsi ! laugh Anw , sa nu trecem la nebuneli . Cuminte Shiba , cuminte . angel

*Of course , o sa ne intelegem , toti de aici suntem de treaba , o mare si ciudata familie ;o3 .

*Uhu , si noi te iubim deja scumpii ;x laugh *giggelz* Ingerasu' forumului . ;>

* Sper ca ai dat o raita pe la regulamentul forumului , si sa fii activa . E o vorba : Respecta si vei fii respectat . !

Acum , niste intrebari ca sa mai aflu cate ceva despre tine <3 :

1. Care e animalutul tau preferat ?
2. Asculti k'pop sau j'pop ?
3. Care e culoarea ta preferata ?
4. Vrei sa fim prietene ? Normal ca vrei , hai kiss kiss. :* laugh
5. Uhm ... S-a golit casuta cu intrebari . O___O "

Anw , welcome again pe forum !
Sper sa te intelegi si cu colaboratoarea mea Myiu Phantomhive si cu restul membrilor . ;x
Again , sa fii activa si CUminte . ;x
Z`by !

P.S: Stiu ca e cam lung da' poate sunt eu prea prietenoasa . *hug*

~~~~~~~~
Signed ,
Shiba x3
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 5:26 am

bUN venit Emy! Ne bucuram ca ni te`ai alaturat si sper sa fii cat mai activa pe forum wink
Ce muzica asculti ?(asculti k-music??)
Iti plac " demonii " si vampirii ?(nu trebuie sa minti zicand ca iti plac daca tie chiar nu iti plac ^_^ nu se supara nimeni )
Ce culoare te reprezinta ?
Esti clasa a 8a sau a 9a ?
Vei scrie un fic?
Dupa Naruto care ar fi animeul ce iti place mult ?


Cam atat .... sper sa ne bucuri cu prezenta pe forum si mai vorbim xD

Saionara`` cius
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 6:18 am

Si eu te besk Emy-Chan!!Pai eu nu am ce intrebari sa iti spun pentru ca te cunosc destul de bine laugh Ma bucur ca ti-ai facut timp sa iti faci cont pe forum si bun venit!Abia astept sa facem mai multe ficuri impreuna! wink
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 9:27 am

Salut Emm bine ai venit pe forum![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 9:58 am

SweetyGirl a scris:
Welcome to Anime Power , Emy
Eu sunt Denisa , dar zi-mi Deni .
Ma bucur sa te cunosc
peace sign
Niste intrebari .
1. Iti place Japonia ?
2 . Esti cls. a9-a sau a8-a ? [Intreb pt. ca am o prietena care 14 ani si ii cls .9-a .]
3 . Care e personajul tau favorit din Naruto Shippuden ? smecher
4. Ai vrea sa fim prietene ? smecher rugaminte

oooo Deni si eu ma bucur sa te cunosc fuu

1.Oooooo DA,iubesk Japonia...adica cine nu o iubeste?! hmm
2.Sunt a opta wink abia astept sa fiu a noua!
3.Pffff ce intrebare grea....pai cam toti cei din Akatsuki(fave Itachi si Deidara) ,apoi Naruto,Gaara,Hinata,Kushina shi Minato si cred ca mai sunt.... laugh
4.Normal ca vreau sa fim prietene...normal,NORMAL laugh *cough" scuze laugh
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:05 am

Ma bucur ca te-ai logat aici![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce culoare iti place?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] defapt cred ca stiu...
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:05 am

AncaSmile a scris:
bUN venit Emy! Ne bucuram ca ni te`ai alaturat si sper sa fii cat mai activa pe forum wink
Ce muzica asculti ?(asculti k-music??)
Iti plac " demonii " si vampirii ?(nu trebuie sa minti zicand ca iti plac daca tie chiar nu iti plac ^_^ nu se supara nimeni )
Ce culoare te reprezinta ?
Esti clasa a 8a sau a 9a ?
Vei scrie un fic?
Dupa Naruto care ar fi animeul ce iti place mult ?


Cam atat .... sper sa ne bucuri cu prezenta pe forum si mai vorbim xD

Saionara`` cius

Si eu ma bucur sa fiu aici laugh multumita lui scumpa mea Deeea smecher sincer si o sper sa fiu cat mai activa posibil,dar scoala asta imi ofera atat de pootin timp si pentru mine nervi ok,sa revenim...
Iubesk demonii si vampirii si nu ma prefac,adica sunt sooper blushin` (majoritatea cartilor pe care le-am citit sunt despre vampiri si demoni laugh )
Nu stiu daca ma reprezinta vreo culoare dar sunt In Love with RED fuu ii marturisesc acesei culori dragostea mea sincera laugh si imi plac si non-culorile :D
Da,voi scrie un fic sau poate mai moolte.Literatura e un hobby de-al meu (pe langa sa fiu makeup artist laugh si altele)!
Pai imi place moolt Fairy Tail,adica e sooper funny! Razi de mori! dar imi plac de asemenea Death Note,NANA si inca cateva smecher


Ok te pupicesk bye bye
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:09 am

Shizuka-Chan a scris:
Si eu te besk Emy-Chan!!Pai eu nu am ce intrebari sa iti spun pentru ca te cunosc destul de bine laugh Ma bucur ca ti-ai facut timp sa iti faci cont pe forum si bun venit!Abia astept sa facem mai multe ficuri impreuna! wink

Normal ca ma iubesti si uh laugh adica a fost dragoste la prima vedere laugh lol

Si yo ma bucur ca in sfarsit am gasit un loc unde imi pot posta ficurile :D si da abia astept sa ne postam ficurile pe care le-am facut impreuna blushin` The Best DUO ever laugh ar trebui sa ne gasim un nume fiindca suntem ca o trupa xD


Te pupicesk!!!!! :X
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:10 am

luna a scris:
Salut Emm bine ai venit pe forum![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


mersi mersi mersi scumpicik mea fuu



Pupiceala!!!!!
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:11 am

luna a scris:
Ma bucur ca te-ai logat aici![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ce culoare iti place?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] defapt cred ca stiu...


Si eu blushin` pai sigur stii....ROSU fuu offff Rosu!!!! laugh si non-culorile :D
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:17 am

Tu esti conectata acum emm?

Tot singura pe lume sunt daca nu esti pe chat![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:22 am

♡ Shiвu Shiвα ♡ a scris:
Yo !

*Helăău niu membăăăăr ! Eu sunt Shiba x3 , incantata de cunostinta *gigelz*
Bun venti pe forum !
Aww , stiu , sa le ia Pasvante de filere , e nasol , adica ar fii o faza .. cand Naruto se bate cu Sasuke ;o3 isi aduce aminte din copilarie faza cand s-a transformat in el si s-a dat la Sakura dupa care a fugit la baie , ouuu cod rosu la purtator . laugh Aww , revenim la oile noastre . ;3

*Paișpe anișori ? Multi inainte scumpa . :* Bhei , facem party aici ! Bumtsi bumtsi bumtsi ! laugh Anw , sa nu trecem la nebuneli . Cuminte Shiba , cuminte . angel

*Of course , o sa ne intelegem , toti de aici suntem de treaba , o mare si ciudata familie ;o3 .

*Uhu , si noi te iubim deja scumpii ;x laugh *giggelz* Ingerasu' forumului . ;>

* Sper ca ai dat o raita pe la regulamentul forumului , si sa fii activa . E o vorba : Respecta si vei fii respectat . !

Acum , niste intrebari ca sa mai aflu cate ceva despre tine <3 :

1. Care e animalutul tau preferat ?
2. Asculti k'pop sau j'pop ?
3. Care e culoarea ta preferata ?
4. Vrei sa fim prietene ? Normal ca vrei , hai kiss kiss. :* laugh
5. Uhm ... S-a golit casuta cu intrebari . O___O "

Anw , welcome again pe forum !
Sper sa te intelegi si cu colaboratoarea mea Myiu Phantomhive si cu restul membrilor . ;x
Again , sa fii activa si CUminte . ;x
Z`by !

P.S: Stiu ca e cam lung da' poate sunt eu prea prietenoasa . *hug*

~~~~~~~~
Signed ,
Shiba x3


Buna scumpa mea Shiba blushin`

Da sunt moolte filere dragute rugaminte si acela cand Naruto si Sasuke s-au pupat a doua oara laugh dar acestea care sa dau acum sunt groaznice nervi le urasc de tot...ufffff laugh

Da..14 mandrie tu cati ani ai Shiba? :D pai hai la PARTY ... Agree with ya xD

Awwwww ce ma bucur ca m-ati primit in marea voastra familie rugaminte Va ubesk,ubesk tare :X ati primit "ingerasul" atat de frumos... blushin`

Si da,m-am uitat un pic pe la reguli dar daca vreodata gresesc ceva please atrage-mi atentia,si scuze daca mai pun "shi" in loc de "si" si altele dar e greu cand inveti sa scrii ca pe mess si apoi sa scrii normal laugh scuze daca o sa mai fac astfel de greseli laugh Si voi fii cat mai activa posibil.adica dupa ce o sa incep sa postez ficuri abia astept sa vad si parearea altora despre ele fuu

1.Pisica(de preferinta persana),a ta? :D
2.Ascult si-si ...
3.Rosu fuu si non-culorile.
4.Haha,Normal *Hugs and Kisses*
5. laugh

Sigur ca ma voi intelege cu toata lumea!Va pupicesk pe toti si toate :D


P.S:Nu,nu esti prea prietenoasa,si eu sunt cam la fel smecher


Pupiceala,bye bye
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 10:24 am

luna a scris:
Tu esti conectata acum emm?

Tot singura pe lume sunt daca nu esti pe chat![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dap Dany sunt ONLINE wink
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 12:19 pm

Emy salutee! =x

Eu sunt Delia, dar poti sa`mi zici deLL

Ma bucur sa te cunosc, sper sa devenim prietene!

Nu te bucura ca pleci la liceu , te asigur c`o sa`ti fie dor si de cei mai afurisiti colegi!

Intrebari?

1` Care e culoare ta preferata/

2`Care este trupa favorita?

3`Vrei sa fim prietene!

Ne mai vedem, pe la chat sau pe la subiecte!

Te pup *:*:*:* ^^ deLL-CHan
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 12:23 pm

ROSU.......culoarea mea preferata, sincer, cu-i nu-i place rosul? fuu
Emy.....abia astept sa ne unim planurile diabolice intr-un fic malefic mandrie
Sus In jos
Ellz . Muah
Membru nou
Membru nou
Ellz . Muah


Rac Sobolan
Reputatie : : 1
Mesaje : 13
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Pe Jupiter:) Cu Smiley, l`am invitat la mine acasa, ca a zis ca nu`i mai place Marte:)

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMar Noi 08, 2011 11:15 pm

Ah of

Ma simt exclusa .. Cum am putut sa intarzii atatea comentarii o.O

Anw, Bun venit Em, si eu sunt destul de noua ^^ Sper sa fim prietene . Te pupa Lime^^ :)
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 5:04 am

Si eu ma uit la fary tail >> chiar e amuzant animeu` xD Ma bucur ca citesti carti cu demoni fuu Iti spun sincer: mai bine nu dori atat de mult sa fii cls. a9a pt. ca este un an f. greu . Bine ca iti place make -up sa stiu peste cativa ani la cine sa vin blushin`
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 5:16 am

Tu abia astepti sa fii a9-a ?? Eu vreu inapoi la clasa I , ca la mine nu place a9-a DELOC ucide , mai ales ca am niste colegi atat de "Perversi" laugh si prosti .
Crede-ma nu-i placut intra 9-a of
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 5:34 am

Daca stau sa ma gandesc... cred ca voi doua ati face o echipa pe cinste uninduva planurile malefice... atata timp cand nu secerati niste oameni![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Oare cear esti daca vati combina capurile Shizuca si Emm?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Intrebarea asta imi da batai de capatana...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 6:04 am

Mie imi puteti spune ca pana acuma Anzo, Anzoria sau Deea.

Vei vedea luna ce va iesi atunci cand eu si Emy ne unim ideile.....nu iti pot promite ca nu vor exista victime laugh
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 6:22 am

A pai atunci deja mie frica...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Dabea astept sa vad ce idei aveti![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sunt insetata de lectura![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 7:37 am

LuckNess Xd a scris:
Emy salutee! =x

Eu sunt Delia, dar poti sa`mi zici deLL

Ma bucur sa te cunosc, sper sa devenim prietene!

Nu te bucura ca pleci la liceu , te asigur c`o sa`ti fie dor si de cei mai afurisiti colegi!

Intrebari?

1` Care e culoare ta preferata/

2`Care este trupa favorita?

3`Vrei sa fim prietene!

Ne mai vedem, pe la chat sau pe la subiecte!

Te pup *kiss*:* ^^ deLL-CHan


Buna DeLL,ma bucur sa te cunosc si sunt sigura ca vom fi prietene :D

Stiu ca o sa-mi fie dor de ei of de absolut toti,voi plange asha moolt la sfarsit ...nici nu vreau sa ma gandesc ummmm

1.ROSU!
2.Big Bang e fave dar imi plac de asemenea si Linkin Park ,si altii...
3.Desigur blushin`

Ok te pupicesk pa-pa
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitimeMier Noi 09, 2011 7:39 am

Shizuka-Chan a scris:
ROSU.......culoarea mea preferata, sincer, cu-i nu-i place rosul? fuu
Emy.....abia astept sa ne unim planurile diabolice intr-un fic malefic mandrie


offff ROSU blushin` *cough* scuze
Mwhahahahaha laugh lol abia astept sa uimim lumea si sa o stpanim.... WORLD DOMINATION laugh lol *ras malefic din nou* mwhahahahha
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
Continut sponsorizat





Hiiii...Sunt si eu aici! Empty
MesajSubiect: Re: Hiiii...Sunt si eu aici!   Hiiii...Sunt si eu aici! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hiiii...Sunt si eu aici!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ceau! Sunt noua aici....
» Ma bucur sa ma aflu aici
» Buna!! Noua pe aici!
» Helăău. Aici Șelina b-).
» Ce sunt one-shoturile?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: