♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Itachi `sama

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 8:40 am

Deci vreau ca in acest topic sa scrieti ce va place si ce nu va place la Ma` Itachi`kun
>Daca va place Sharinganu` lui ?
> Si daca va place de el atat de mult incat mi` l`ti fura ?

Astept raspunsuri xD
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeMar Noi 22, 2011 11:34 am

Baa un subiect pe gustul meu!!
Itachiii my deaaar!!
PS: va bat care ii zice lu` Soul!=)))))))))))
DEci Itachi este superg, ador atitudinea lui si Sharinganul lui!
Nu ti`l fur M little girl ci pun "OWN" pe el!:)))
In concluzie il adoor!
Plus ca e si draguut!;)
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeMier Noi 23, 2011 11:03 pm

Dap Pufulet fuu e cel mai scump din animeu` asta ,da` am mai spus > nu il imart cu nimeni > iau capu` si voi puteti lua restu`
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 11:27 am

Mdeci am fost in trecut logodnica lui Itachi iar acum sunt cea mai buna prietena a lui :)
:)>-: Ce pot zice e foarte chipes ador saringanul lui iar personalitatea lui e naucitoare. Sebby sa nu te superi :o3 =]]]]]]]]
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 7:22 am

smecher logodita ?? :-O nesimtitu` nu mi`a zis !! of No` lasa ca de acu` nu `mi mai place de el >>> e fratemiu` de sange ca sa stiti > cn vrea sa faca o iesire cu el trece pe la mne putin sau da un call laugh
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 9:32 am

xD Itachi fuu imi place de el unpic mai mult decat de Soul asa ca Dell ramane intre noi... parca ziceai ca nu il inparti atunci dc ii ei capul si noua restul... e tot inpartit...
Sharinganul lui e asa de super... il ador
Myiu daca ai fost cu el atunci spunene cum a fost ca sa stium la ce sa ne asteptam
Myiu si Dell ii schimba ca pe banda, mai rau ca pe sosete... xD
Eu nu ii schimb asa de repede... in fond daca prietenul meu afla imi da numai animeuri in cap si Itachi in cap xD
Ce bine ca suntem intre fete... bine si un baiat, dar inca nu cred ca a fost aici... xD
Itachi-sama ce ias face ... Anca tu ce faci doar cu capul? hmm
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 11:23 am

Itachi e favoritul meu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ....Am intalnit multi baieti anime superbi cum ar fi Zero din Vampire Knight, Luka din Uraboku, Sebastian din Kuroshitsuji(sa nu te superi Myiu) dar nici unul nu este ca Itachi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Poate doar Luka...un pic....sunt prinsa intre acesti doi Feti-Frumosi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Revenind la Itachi, ador Sharinganul sau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Si il ador pe el!Deci nu il impart cu nimeni! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Cine indrazneste sa mi-l sufle va trebuii sa treaca peste cadavrul meu pentru a ajunge la el....
Sper ca Luka nu m-a auzit ca altfel am incurcat-o,voi arde in focul infernului din cauza ca am ranit sentimentele demonului meu, dar Itachi e pur si simplu minunat![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In concluzie il ador si este favoritul meu din toti baieti anime, el a fost prima mea dragoste. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitimeMier Noi 30, 2011 10:56 am

La fel este si pentru mine... daca trebuie sa trec de tine{cadavrul tau} atunci te voi inchide in clasa ca sa nu scapi... xD
Sincera sa fiu nu am mai intalnit nici un personaj ca el... dragostea mea... daca ar citi prietenul meu mar gasi boala... bine ca nu stie de acest forum mandrie am o deschidere
Deci Itachi este dragostea mea inposibila... daca as putea as intra in anime
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Continut sponsorizat





Itachi `sama Empty
MesajSubiect: Re: Itachi `sama   Itachi `sama I_icon_minitime

Sus In jos
 
Itachi `sama
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I love Itachi xoxo :p
» Kaichow wa maid sama

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: