♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 De neuitat!

In jos 
+3
Br0cKyY
Dєүυ ♥
Kt.Kat
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 9:54 am

Ca să vă prindeţi - se refera la un thread unde vom discuta până ne crapă capul, despre orice vrem noi. Cum ar fii: ce am făcut astăzi, cât de grea e viaţa de licean sau şcolar, de ce m-am certat cu mama sau cu amicii, sau ce am făcut vara sau ce vreau să fac n continuare. Orice, nu contează.
Putem să ne spunem ofurile şi necazurile, rămân între noi - deoarece suntem o familie aici.


▤ ▤ ▤ ▤ ▤

Deci anul acesta e destul de greu. Cine ar fi crezut că clasa a-10-cea este aşa de încărcată şi stresantă. ;A;
Semestrul acesta este foarte urât + că notele sunt hidoase.
Voi cum vă descurcaţi cu generala liceu? Sper că este mai bine la voi.
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 12:27 pm

Eu nu sunt la liceu, sunt doar a opta, dar pot spune ca programul este foarte incarcat.Avem in fiecare zi pana la trei si teste peste teste, note peste note.Astazi ne-a adus profa notele la teza.Eu am luat 10, prima oara dupa doi ani cand am luat 10 in teza de la romana, dar nu m-am putut bucura prea mult ummmm ....ceilalti colegi au luat note dezastruoase, iar clasa noastra fiind o "familie" uneori unita, uneori nu.Cum ar fi fost ca eu sa ma bucur si alti sa planga? of M-am intristat si eu si am incercat sa-i incurajez....Azi am dat teza la mate, am facut toate exercitile, dar cat de bine le-am facut nu stiu, voi stii cand voi primi nota.

Sper ca nu am fost o moara stricata....Vorbesc mult cateodata awrr
Sus In jos
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 12:38 pm

Eu sunt la liceu , sunt pe a9-a , si nah , nu-i asa rau , ma inteleg bine cu coleguti mei tigniti , mai ales de unu din clasa , care ma enerveaza [dar faza ii ca sunt si indragostita de el fuu ]
Am dat teza la romana , [am luat 9 , iar uimirea mea a fost , nimeni n-a luat 10 hmm ]
De la 5 pana la 9 laugh .
Pai , ce sa mai zic , a daa , imi vine sa ma arunc pe geam uneori , pt. ca uneori profii sunt niste , cum sa spun idioti . ucide Dar in rest e bine , mai ales ca-mi doream sa ajung odata la 15 ani . rugaminte
Dragutz liceul , nu prea am ce comenta rugaminte
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 12:43 pm

dap si eu sunt a XI-a si am un 4 la materia tampita numita logica :| ummmm cne a inventat-o ?? of In rest cu colegutzii totu` bne > sunt niste scumpi xD
Sus In jos
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 2:02 am

Ooo deci Anca tu eşti pe a-11-cea şi ai 14 ani, interesant. Sau poate a 9-a şi ai greşit scriind în loc de IX - XI. XD
În fin` şcoala asta ne omoară pe toţi, nu ai timp de nimic.
Oooo Pisi-chan[Black Kat] tu eşti a IX-a cu un an mai mică ca mine, îţi place clasa, colegii?
Lasă scumpo că nici în clasa a-X-a nu are să fie super, toţi te presează, trebuie să înveţi de rupi. Noi de ex. am pierdut timpul cu testele acestea predictive, doar în clasele a-IX şi a-XII se dau, nu şi întra X şi a XI-cea. : |
Oricum, ce să-i faci, dacă a fost dezastru la bac anul acesta. : |
Mă bucur pentru tine... a fost uşor sau nu?
Dacă tu abia aşteptai vârsta de 15 ani eu pea de 16 ani. : ))))) De când îmi doream să ascult şi să-mi cânte cineva cântecul acela a lui Hillary Duff - Sweet Sixteen. : x

Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 6:49 am

scz vroiam sa scriu a IX a xD de obicei le incurc
Soc >> am scris pe toate caietele in loc te clasa a IX > clasa a XI a si uite ca tot gresesc laugh in fine > intrebare : pe a zecea in loc de logica ce materie se face ?
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 8:35 am

Ouu , perfect , un topic in care sa-mi descarc nervi . laugh
Deci , clasa a VI a ...
Sincera sa fiu , poate avea si parti bune si parti rele.
Cele bune sunt ca mi-am imbunatatit relatiile cu colegii si colegele , in trecut am avut divergente urate cu ei , plus ca m-am perfectionat la limba romana , cum m-am apucat sa scriu ficuri B-) . Asa , sunt foarte putine . TT.TT Acum urmeaza " carnatul " de vesti rele . :)) Soo , lets start ! x.x In primul si in primul randnu-mi place ca mi-au scazut notele .. , tragic , stiu T.T , plus ca avem si mai mult de invatat si avem o materie in plus [ fizica ] care nu pot sa spun ca mi-e draga . laugh Cu alte cuvinte ... viata e frumoasa , merita sa mori . =.=
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 11:22 am

Clasa a9a F! Aceasta este CLasa mea de filologie!
Are si parti bune si rele!laugh
La scoala ii naspa cu profii` ca se iau mereu de noi si imi urasc profa` de mate si ea pe mine!! ADica pnm is filologie ce naiba imi preda ea mie vectori! awrr
Da o las` ca pe ea..Partea buna e ca am in liceu niste baieti "buni"! peace sign
Notele is asa si asa! Pot sa zic draga mea Anku-Chan ca m`a tampit ala de logica cu patratul logic si valorile de adevar! laugh Daca melodia lui Puya zice ca "La munca e nasol" atunci versul lui deLL zice ca "La scoala e nasol"! laugh
Mi s`a acrit de atataa invatat plus ca incep tezele si urasc franceza ucide ! Mai dau si etza la ea!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 1:02 pm

Zaharina, eu fac germană... "norocul" meu este că marţi (când am teza la bio) dau test din 5 exerciţii cred la germană. T^T
Life sure is a B-I-T-C-H!!!
Ioi Anca, lasă că ştergi tu şi scrii cum trebuie. XD Dar toate caietele... wow asta m-a lăsat uimită, eşti fenomenală. : )))
Sincer eu câteodata uit cum se scrie în arabe şi de aia... mi se mai întâmplă, oricum suntem şi noi oameni.
În clasa a-X-cea faci psihologie, e mult mai frumoasă, dar are un limbaj destul de elevat (ca să spun aşa)- De priceput ai să pricepi cu siguranţă, dar e mai greu să vorbeşti şi să foloseşti cuvintele spuse de profesor.
Uite ca să ştii din timp - primele lecţii vor fii - senzaţiile, percepţiile, reprezentările.... apoi urmează gândirea, apoi memoria şi altele.
Sunt lecţii frumoase te asigur, e şi ceva general, doar să fii atentă la cum se vorbeşte.
Shiba mea scumpă şi eu din clasa a VI-a nu am suportat fizica şi nici în momentul de faţă nu o suport, o urăsc cu vârf şi îndesat. : | Am priceput eu ce am priceput, dar tot greu este şi aşa de mult de învăţat.
În clasa a X-cea o să faceţi termodinamica (se leagă de chimie) - deci e ceva de cacao. : )) Nu o să pricepeţi mare lucru, vă spun eu.
Măcar sunt momente frumoase în şcoală, tu măcar acum ai început să te împaci mai bine cu colegii tăi la fel şi eu cu aceştia.
E bine să fiţi uniţi - ceea ce în zilele noastre rar mai vezi clase de genul. -.-


Eu, deci aştept cu nerăbdare să vină vacanţa de iarnă, cred că o sa arunc cărţile în zăpadă şi am să le dau foc. XD Voi??
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 2:58 pm

ce chineza indrugi acolo Dell>??? patrat logic > eu fac numa o ora la profil de bio chimie control me , am dat test din porcariile de principii pe care numa el le`o inteles of Cate teze ai dat Dell ?


si da ai dreptate Kat > e cel mai bne sa fim uniti smecher , si la faza cu caietele > rusine mie !! of
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 3:14 pm

4 sau 5 la franceza nu e sigur asta`i problema ca nu eram prea atenta!
Kt.Kat urasc fizica deja mi`a facut capul toaca cu refkexia si refractia de m`am tampit! Am auzit ca is numa tampenii!laugh Nu ma stresez!
DEci eu am de gand ca de Craciun sa ies afara in pantaloni scurti cu ochelarid de soare in zapada sa fac o poza si sa o pun pe fb=]]]]]]!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeVin Noi 25, 2011 9:57 pm

Oooo Anca eşti pe ştinţele naturii ca mine. : x Mă bucur să aud asta, chiar doream să întreb acum pe ce profil sunteţi toate. ;; )
Bă dă-mă... ce noroc ai Anca.... eu fac acum 3 ore de fizică şi doar 2 de bio.
Aş suporta mai bine să mă terorizeze bioloaga decât tanti de fizică care se uită ciudat cu ochiul. XD
Vrei să dai la medicină? *smile*

Zaharina
şi eu, chiar foarte mult... dar trebuie să suportăm.
Ce idee trăznită ai, când o să postezi poza te rog să mi-o dai şi mie să o admir. : )))))

Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 10:14 am

kt.kat > da` fuu cica vreau sa fiu un medic > sa vad ca pana la a12 `a mai e si poate ma razgandesc , da` sigur vreau ceva ce are legatura cu biologia fuu
eu fac 3 ore de biologie 3 de chimie si 3 de fizica of >Vroaiam sa te intreb cate ore de engleza faci ?
Sus In jos
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 10:17 am

Eu fac 3 ore de engleză. : | Nu prea am eu nevoie de toate acele ore, mai ales la fizică, oricum nimeni nu vrea să dea bacul la ea şi de ce nu ne baga mai multe ore de bio sau de chimie.
Oricum aia la fizică ne-a dat la test variante de bac.... : | Sigur are o rotiţă scoasă din cap, dar tac din gură.

Ce fel de medic vrei să te faci? *giggle*
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 10:21 am

Pai ceva in gen` la medicu` neuro chirurg sau cardiolog , tu ce vrei sa te faci >>si inca ceva eu fac 4 ore de engleza si dau si teza , tu dai ?
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeSam Noi 26, 2011 1:50 pm

Eu` da X_x ! Chiar vineri o dau si imi displace foarte mult!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 12:03 am

Mă dacă eşti pe ştinţele naturii, normal noi la bac dăm doar la mate, română şi ne alegem dintre chimie, biologie şi fiziă una. Dar de limbi străine nu ştiu. Însă dau cambridge la anu. Dar în rest nu dau nici o teză.
Neuro chirurg mi-ar plăcea şi mie, dar oricum eu prefer (e un vis de al meu de când erma mică) să devin veterinar - şi dacă s-ar putea să călătoresc în întreaga lume pentru toate animalele ca să le ajut. ^^
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 12:40 am

Ce dragut ^_^ .Si eu am vrut prima data sa fiu veterinar pentru ca e putin mai lejer ,dar dupa aceea m`am razgandit ummmm . Deja la anu` dai cambrigeu` ?? WOW bv tie
Sus In jos
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 2:03 am

Da, îl dau fiindcă cam prin acea perioadă se dă... dar defapt poţi să dai oricând, dar na. Eu am înţeles că se poate da şi în clasa a XI sau a XII.
Înţele, dar îţi spun eu nu aleg să fiu veterinar fiindcă este mai lejer, am ales fiindcă îmi place să ajut animalele, să ştiu că ele sunt în regulă... de multe ori oamenii cred că animalele sunt doar nişte fiinţe inferioare nouă, dar se înşeală amarnic.
Uite şi un exemplu de încredere, loialitate a unui câine din china faţă de stăpânul său:
Mi-a povestit mami cât timp am mâncat acum că în china avea unul un căine şi că au mers cu autobuzul sau trenul e şi tipul l-a lăsat acolo pe câine şi nu s-a mai întors. Câinele acela nu a mai părăsit de atunci staţia aceea, fiindcă îl aştepta pe stăpân să vină să-l ia.
Au încercat mulţi să-l ia de acolo dar câinele tot se întprcea la staţie în aşteptarea stăpânului.

Şi acum: cum naiba să spui că animalui este inferior? Omul nu poate da o asemenea dovadă de loialitate şi de încredere în altcineva, never.... ar trebui ca oamenii să mai ia exemple de la animale din când în când. Căci sincer singurele bestii suntem noi, nu ei.

Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeDum Noi 27, 2011 7:29 am

Da in privinta aste iti dau dreptate pentru ca animele sunt mult mai pure la suflet decat oamenii > eu am un catel pe care il iubesc mai mult decat oricine pt. ca el nu are pic de rautate in el ,si ca na ` mai si iubeste :>:
Is destepte animalele> numai ca nu vorbim acceasi limba
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 9:23 am

OK am venit sa ma descarc si eu... a 8 A e groaznica, colegi pervesi, profi nebuni, diriga e singura care ne alina suferinata... Mi-am stricat media la istorie in loc de 10 imi iese 8 TT.TT TRIST,tezele sunt varza am scazut mult am luat un 7 la mate TT.TT si teza 6 TT.TT in plus profu m-a pus sa ajut un coleg si fug in toate pauzele dupa el ca sa invete radicalul cu virgula de sase cifre, profu ne preda unele chiesti de a 9... ne mai spune si in fata, si un incident nefericit tot la mate, un coleg la facut prost pe profu si ne-a dat test imediat dupa ce ne-a predat acolo am luat 7 TT.TT ma rog e mai bine decat 4 si 5 pe care i-au luat colegi mei, ma mutat diriga cu un pampalau care copiaza de la mine...TT.TT si cel mai rau am luat 7 la teza la romana TT.TT profa de latina e ticnita mi-a dat un 8 si mi-a stricat media.. si mai ales de ziua mea TT.TT acum imi iese 9.
Dell cum e la filologie ca vreau si eu sa dau la filologie asa ca vreau sa stiu...
Mai am multe belele dar daca le zic cred ca unplu vreo 2-3 pagini... xD
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 10:27 am

Luna scumpo, aşa este în clasa a-8-a.
Colegii sunt perverşii din multe puncte de vedere - băieţii şi fetele încep să se atragă şi mai mult, sunt foarte interesaţi de relaţii + că masculii din zilele noastre sunt cam brutali puţin (mai mult) şi foarte, foarte perverşi (nu toţi). Nu te mira de ce salivează careva după tine sau mai ales o fată. : )) Se transformă toţi, că doar creştem.
La mate şi mi-e mi-a predat ceva de a-9-a în clasa a-8-a, îţi prinde ceva, ceva, dar tot uiţi, stai calmă, încearcă să te relaxezi şi o să se rezolve.
Mediile.... ffff, stai calmă că nu eşti singura care şi-a stricat mediile în semestrul I.
Eu am multe medii care vor ieşii de 8. E greu, nu ai ce-i face, se aglomerează, lasă că ai noroc anul acesta... scapi tu şi intri sigur la un liceu bun.

Nu sunt pe filologie, deci nu mă întreba. : ))

Dacă tot sunt aici vă spun şi eu ce am făcut astăzi pe la ore - cel mai important este că am cântat două ore consecutiv la cor, la muzică, îmi bubuie capul de nu mai pot. Şi la ora mea de muzică când am cântat a fost mai bine, dar acum ultimele 2 ore când am fost în altă clasa e altă treabă + că am cântat şi ora următoare... orga aia mi-a intrat în cap deja. xD
Mă dor ochii numai când mă uit la monitor. -.-
În rest ok. xD
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 11:07 am

Off , fetele , ma simt oribil !
m-am certa cu prietene d-ale mele , dar mai rau , cu propia mama . :((
A fost foarte urat , am urlat una la alta fara sa ne dam seama cat de mult rau ne facem
daca poate cineva sa-mi aline suferinta , sa conversam maine , ceva .. Va rog , sunt foarte deprimata . *tears*
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 11:43 am

Certurile cu mama [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Sunt oribile iti spun din propia experienta si cred ca si tu ai observat asta.Eu ma cert uneori cu mama din motive stupide, iar cearta se aprinde pana cand imi mai arde o palma sau doua, apoi incepe mama sa planga, plang si eu pentru ca am facut-o pe ea sa planga [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si pana la urma ne impacam.Tata nu are treaba noastra, imi mai spune uneori sa nu mai comentez.
Nu te ingrijora Shiba, pana la urma te vei impaca cu mama ta, dar ar fi bine ca tu sa mergi si sa iti ceri iertare, iar daca nu te iarta...e imposibil, e mama si tine la copilul ei, va intelege si altadata nu va veti mai certa....Ce la ce a inceput cearta?Scz daca sunt prea insistenta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Kt.Kat
Membru nou
Membru nou
Kt.Kat


Balanta Mistret
Reputatie : : 1
Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2011
Varsta : 28

De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitimeLun Noi 28, 2011 11:23 pm

Owww Shiba, nu ştiu dacă asta te înveseleşte puţin: eu cu mami mă cert mai mereu, din fleacuri şi nu prea îmi pasă. : )) Dar chiar şi aşa după lui mami îi pare rău, mie la fel şi tot ne împăcăm noi. Fiindcă nu avem cum să fim pe vecie certate.
Tu, sigur ai făcut ceva ce mama ta nu a agreat, aşa că cere-ţi scuze faţă de dânsa.
Oricum sunt sigură că mama ta îţi vrea dor binele, nu răul.
Iar partea cu prietenele... păi care este motivul?
Sus In jos
Continut sponsorizat





De neuitat! Empty
MesajSubiect: Re: De neuitat!   De neuitat! I_icon_minitime

Sus In jos
 
De neuitat!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: