♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 LA MULTI ANI ROMANIA !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 5:14 am

Asa , 1 ecembrie , in unele contexte e considerat inceutul iernii , sau o zii obisnuita . Pentru noi ROMANII nu se poate spune ca aceasta zii e obisnuita, pe vremea razboaielor s-a format acest stat independent , demn de tot respectul , numit ROMANIA ! Din acele vremuri pana astazi s-au pastrat aceleasi traditi , credinte si trebuie sa sarbatorim ! :] La multi ani tuturor romanasilor si romancelor de pretutindeni un calduros " LA MLUTI ANI ! " , sa mai dainuiasca aceasta tara inca multi , multi , multi ani , si sa apucam sa vedem cum se imbunatatesc lucrurile . TT.TT E o tara foarte frumoasa , pacat ca nu stim cum putem s-o punem in valoare , tragit . -.-
Asadar , LA MLUTI ANI , ROMANIA !!

Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 8:26 am

La multi ani ROMANIA blushin` si la multi ani tuturor romanilor si desigur celor de pe forum xD Va iubesk pe toti si toate!!! fuu
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 8:58 am

blushin` La multi ani tara mea de glorii > xD Va doresc tuturor fiindca sunteti romani si niste prietene bune : LA MULTI ANI ! Va iubesc !! fuu

Saionara! cius
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 9:03 am

AncaSmile a scris:
blushin` La multi ani tara mea de glorii > xD Va doresc tuturor fiindca sunteti romani si niste prietene bune : LA MULTI ANI ! Va iubesc !! fuu

Saionara! cius

Anca , e ziua Romaniei si tu vorbesti pe japonezaa ... laugh
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 9:08 am

mandrie pai da xD vb in limba mea preferata >> e ceva tipic mua smecher
na` acu `chiar nu mim`am dat seama laugh Imi dau amu` >> uo zi buna j tie !!>> bn stilu` asta moldovean ?? xD
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 9:10 am

Asta-i stil de cocalar , bai >.>
Nu'i nimic , macar spune si tu " pa, pa ! laugh "
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 12:02 pm

LA MULTI ANI ROMANIA SI TUTUROR ROMANILOR SI ROMANCELOR!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si de acum incolo sa ne aduci numai bucurii...ca altfel te shimb cu Japonia si ma mut acolo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 1:00 pm

Inca un an![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Draga mea Romanie am un lucru sati zic: Te iubesc![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tu esti a ma si nu te`as inlocui niciodata cu Germania Japonia sau Grecia!

Sunt mandra ca sunt romanca si sunt moldovoaca Ancutsoo!:))

Tu mi`ai adus fericiri si tristeti insa m`ai facut sa cunosc cele mai interesante persoane. Pentru asta iti multumesc si te iubesc!

La multi ani romancele mele!

Delia <3 Pe romaneste acuma![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 4:26 am

Ei Shibz xD asta dovedeste cat iubesc Japonia ::X:X:X:
Si sa stiti toti ca de acum o sa scriu mereu la orice zic Saionara !!! smecher

Si iubesc Romania pt. ca este o tara frumoasa > poate oamenii care traiesc in ea > gen Conducatorii tarii is cam loco da` na` > ce sa fac > Sunt persoane foarte amabile in tara asta cum sunteti voi si toti prietenii mei si persoanele pe care le apreciez rugaminte

Asta e tot ce am de zis > daca vb in japoneza de ziua Romaniei nu inseamna ca nu imi place Romanie > pur si simplu lb. romana o vb zilnic pe cand japoneza nu > nu trebuie sa va faceti o parere proasta despre mne of

Papa!
Sus In jos
Continut sponsorizat





LA MULTI ANI ROMANIA ! Empty
MesajSubiect: Re: LA MULTI ANI ROMANIA !   LA MULTI ANI ROMANIA ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
LA MULTI ANI ROMANIA !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani Bii'Bii !
» La multi ani luna !
» La multi ani ¤ Zυмму ¤ !!
» Laa multi ani Maria :>
» La multi ani >Mady<!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: