♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intrati !! URGENT !

In jos 
+2
AncaSmile
♀ ℓuciƒєєя ♀
6 participanți
AutorMesaj
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 5:46 am

Heeeei . :]
M-am gandit sa dezvolt aici un sondaj prin care sa se aleaga " The best Naruto girl "
Acest sondaj va fii pe perioada de 13 zile , perioada expirand pe data de 14/12/2011
Voi trebuie sa scrieti numele fetei din Naruto care va place si incepeti sa ii descrieti calitatile si defectele , adica ceva de genu :
" Fata X - Imi place foarte mult de ea deoarece [ bolboroseli =.= " ] insa nu-mi place la ea faptul ca ... [ taclale =.=" ]
Daca aveti vreo nelamurire cu privinta la asta , nu ezitati si contactati-ma printr-un PM. :]
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 8:55 am

Hinata ~ imi place foarte mult fiindca este indragostita de Naruto si mereu se roseste pana la urechi cand cineva ii spune ceva de Naruta >iar cand il vede pe Naruto incepe si sa lesine mandrie >Ea a evoluat mult de atunci cand era o mica fetita ninja > s`a modelat dupa caracterul lui Naruto si a devenit mult mai puternica si mult mai hotarata cu ceea ce vrea sa faca> Acest lucru fiind de admirat > Ea este foarte frumoasa si imi place mult Byakuganul ei , chiar daca nu este la fel de putenic ca cel al lui Neji.

Nu imi place la ea ca mai tot timpul lesina cand Naruto se apropie de ea >> in loc sa`i spuna ce simte > cam prostuta > ar trebui sa ia exemplu de la Sakura , care i` a spus lui Sasuke ce simte > da` la Sasu nu`i prea pasa ....DEci > HAI HINATA <3 fuu
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 11:56 am

Cum Hinata mi-a fost luata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] O aleg pe Kushina! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De ce?....Pai pentru ca imi place foarte mult...Este mama lui Naruto si nu pot spune ca nu este foarte frumoasa.Este chiar prea frumoasa!!Imi place parul ei lung rosu si faptul ca are un caracter puternic.

Ea a aparut pentru prima data in manga, cand Naruto a intalnit-o tot pentru prima data.A fost o intalnire emotionanta pe care abia astept sa o vad si in anime. Kushina a fost cel de al doilea jinchuuriki a lui Kyuubi si sotia ce lui de al patrulea Hokage, Minato.Amandoi sunt parintii lui Naruto si au murit pentru al salva pe el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].Nu mai spun nimic ca incep sa plang :((

In concluzie Kushina este frumoasa, fantastica, puternica si o mama de nota 10+!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 4:19 am

Anzoria , Kushina nu poate fii aleasa deoarece nu prea apar scene Naruto cu ea . Eu doresc sa fac un proiect si pentru asta am nevoie de fete din Naruto care sa apara destul de des in anime . Nu-i nimic daca Hinata sau opricare alta a fost aleasa , se poate de mai multe ori , in asta consta ! E o chestiune de vot. Fata care are ele mai multe caracterizari castiga . ^^ Consider ca ai ales-o pe Hinata , nu ?
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 4:30 am

Da Anzo > cum zice Shiba > nu trebuie sa n`o mai pui pe Hinata , daca tie iti place > sunt rea ca am pus`o eu prima ??? laugh Scz scz >pune ce fata din Naruto apreciezi tu > nu lua in considerare ce am scris eu smecher Rolu` la subiecu` asta ii sa alegem o castigatore > daca numa` eu zic de Hinata > cum sa fac sa castige personaju` asta xD

Saionara !! cius
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeVin Dec 02, 2011 8:48 am

Deci si eu ma inscriu insa cu o Doamna: Tsunade-sama! :x Ea este personajul meu feminin favorit. O admir pentru calitatile sale de Ninja medical si tot ce tine de inima ei. Are o parte chiar foarte comica, cu toate ca ca este o fire foarte aeriana este inteligenta si stie ce sa faca+ ca a fost ales ca Hokage, care mi se pare un lucru important deoarece nu oricine este propus pentru acest rang! Este chiar o doamna chiar foarte frumosa si bine "conturata" daca ma intelegeti. Exista un lucru care insa ma deranjeaza la ea defapt doua: unul ar fi ca este o impatimita a jocurilor de noroc si chiar are momente cand devine inganfata si alcoolica. Admir mult la ea faptul ca este prima femeie Hokage, nu vezi la tot pasul o femeie ninja ata de priceputa la arte martiale si draguta. Cam asta am avut de zis!

Poate o sa vi se para ciudat ca m`am inscris tocmai cu ea. Stiu nu este foarte apreciata insa are respectul meu!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeSam Dec 03, 2011 4:13 am

Konan : este personajul meu feminin preferat . pentru ca , este indragostita de Pein , are o personalitate puternica , este singura fata din Akatsuki , si mai ales , imi place frizura ei , si stilul sau ninja de a face tot felul din fasiute de hartie .

Ce nu-mi place : ce nu-mi place la ea este ca este de partea raului . ummmm
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeLun Dec 05, 2011 11:08 am

Interesant... acest lucru poate fi luat drept joc... stai sa inteleg daca doua fete aleg aceas persoana atunci ea va castiga pentru ca are multe voturi?
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitimeLun Dec 05, 2011 1:44 pm

Nu Dany lasa`ma sa`ti explic!

In functie cat de frumos si atractiv ai prezentat personajul tau feminim, Shba o va alege pe care i`a placut cel mai mult felul in care a descris`o!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Intrati !! URGENT ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrati !! URGENT !   Intrati !! URGENT ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Intrati !! URGENT !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: