♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.

In jos 
+2
Electra :3
>Mady<
6 participanți
AutorMesaj
>Mady<
Membru nou
Membru nou
>Mady<


Varsator Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 14
Data de inscriere : 30/12/2011
Varsta : 27
Localizare : In my little world...

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeVin Dec 30, 2011 11:45 am

Buna lume! Sunt noua si as vrea sa ma prezint.
Ma numesc Mady, sunt in cautare de prieteni si sunt o fire sociabila.
Sper sa na intelegem bine si sa fim cu totii o mare familie rugaminte
V-am pupat pe toti fuu
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeVin Dec 30, 2011 11:52 am

Heii dear niece!! Ce faci?
Vad ma m`ai ascultat si ai venit la mine, adica la noi pardon!laugh
Deci eu voi fi primul tau prieten aici!:x
Sper sa te distrezi sa fii activa si sa`ti faci noi prieteni!
Avem membrii grozavi, chiar de`s cam suparata pe ei!>.>
Well nu e nevoie sa stii! A trecut da nu s`a uitat!
Pa-Pa si tusii deLL te iubeste!;x
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Mao-Chan
Membru
Membru
Mao-Chan


Balanta Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 72
Data de inscriere : 10/12/2011
Varsta : 24
Localizare : Narnia

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeSam Dec 31, 2011 12:48 am

Heiii ! Welcome here :>
Sunt Mery/Merisor/Mao/Mar/cum vrei tu , incantata ^^
Sper sa ne intelegem biiiineee , bre ^^ [ hah , stiu ca ne vom intelege ]
Intrebari:
-Anime-uri favorite?
-Ce muzica asculti? Trupe si artisti favoriti?

cam atat. bye >:D<
Sus In jos
http://www.laffee.tumblr.com
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeSam Dec 31, 2011 3:10 am

Heei Heii !!
Ce faci scumpii ?? Incatntata !! Eu sunt Shiba , admin`ul forumului !! <33
Ma bucur ca avem un nou membru aici printre noi , o sa fim din ce in ce mai multi prietenasi . laugh
Ouu , vad ca il ai la avatar pe Usui din Kaichou wa maid sama . ;x Frumoooos .
Acum ceva intrebari :
1. De unde esti ?
2. Cati ani ai ??
3. Ce tip de muzica asculti ?
4. Nu mai am idei . T.T"
Daca vrei sa mai vorbim id meu este : serrexd
Zbiie !! ;x
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Fairy
Membru fidel
Membru fidel
Fairy


Rac Bivol
Reputatie : : 4
Mesaje : 409
Data de inscriere : 07/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Sub masa !!!

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeSam Dec 31, 2011 4:06 am

Hiiiii Mady.. ^-^
Welcome aici la noi :D
Eu sunt Emy/Emm [numele meu se scrie cu 2 de "m" smecher laugh ] si ma bucur ca te-ai alaturat gastii noastre wink
Cu siguranta ne vom intelege si bine ai venit in familia noastra!!!

Have fun si te pupa Emy-chan laugh

Buh-bye cius
Sus In jos
http://www.likenaruto.com/
>Mady<
Membru nou
Membru nou
>Mady<


Varsator Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 14
Data de inscriere : 30/12/2011
Varsta : 27
Localizare : In my little world...

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeMar Ian 03, 2012 12:51 pm

Buna, si acum sa va raspund la intrebari si o sa va spun mai multe despre mn pt a ne cunoaste peace sign
Am trei anime-uri favorite: Naruto (Naruto Shippuden), Kaichou wa maid-sama si Nana :x
Trupe favorite: BUG Mafia, Blaxy Girl, Tokio Hotel etc. De obicei ascult mult rap, dar si urban, dance pop, rock...
Artisti? E mai greu pentru ca nu pot alege. Shakira, Britney Spears, Dan Balan, Cascada, Lady Gaga, Selena Gomez...nu are rost sa ii enumar deoarece eu am un deosebit respect pentru toti. Poate ca sunt un mare fan al multora, insa niciodata nu as jigni pe cineva pentru ca a facut nu stiu ce prostie (ma refer la celebritati) e treaba lor ce fac in viata personala.
Sunt din Siriu. Un sat situat intre Buzau si Brasov.
Am 14 ani dar pe 5 februarie fac 15.
Am o viata ca vai de ea, dar asta nu ma impiedica sa o traiesc (asta nu era necesar insa v-am spus ca vreau sa ne cunoastem mai bn)....
Oricum, o sa pun la semnatura id-ul meu de mess si putem vorbi cat doriti fuu
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitimeVin Ian 06, 2012 7:35 am

Slut, ma bucur sa te cunosc Mady, sper sa ne inteegem bine si sa iti placa aici!
Ma scuzati pentru intaziere... ummmm
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Continut sponsorizat





Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. Empty
MesajSubiect: Re: Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.   Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Hello! Imi pare bine ca am intrat pe acest forum, si sper sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rangurile pe forum !
» Rangu`l vostru pe forum.
» Parerea voastra despre forum
» Ghidul unui membru nou pe forum .
» Ideile voastre pentru un forum mai primitor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: