♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce gen de muzica ascult

In jos 
AutorMesaj
Elyy
Membru
Membru
Elyy


Fecioara Dragon
Reputatie : : 0
Mesaje : 68
Data de inscriere : 09/12/2011
Varsta : 23

Ce gen de muzica ascult Empty
MesajSubiect: Ce gen de muzica ascult   Ce gen de muzica ascult I_icon_minitimeSam Dec 31, 2011 3:45 am

Mie una inainte am ascultam Manele,Pop-Rock si in special muzica vechi,Cand eu eram pe clase I-III ascultam Miley Cyrus,Selena Gomez,Jonas Brothers,Mie una am inceput sa ascult Justin Bieber,SHINee,U-Kiss,Tegan and Sara,Pe clasa A-II-A am inceput sa ascult Rock japonezul cu X Japan (cu melodie alea vechi cu Taiji care a murit),Mie una am inceput sa ascult kpop,jpop,indies pop si pop,
Muzica din Romania imi place unele trupe si artisti imi place Vunk (doar melodia ala cu Antonia),Inna,Loredana Groza si mai era una cu nume de Stan
Sus In jos
 
Ce gen de muzica ascult
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Muzica :X !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Discutii libere x-
Mergi direct la: