♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Heii heii^^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dadaa <3
Membru nou
Membru nou
Dadaa <3


Taur Bivol
Reputatie : : 0
Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Heii heii^^ Empty
MesajSubiect: Heii heii^^   Heii heii^^ I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:42 am

Heii:)

Bun pai fiind noua pe aici va fac asa o scurta descriere despre mine:))

Pai ma cheama Diana dar puteti sa imi spuneti Dada:p

Am 14 ani..

Pai ce sa va mai zic... Imi plac foarte mult animalele alea mici si pufoase:o3, ascult in mare parte rock dar ascult cam tot ce`mi place, desigur imi plac ff mult anime`urile:P in special Naruto(ambele parti:P ) si Inuyasha:P, apai cam atat:)

Daca mai aveti intrebari I`m here:P

V`am pupat:*:*
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Heii heii^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heii heii^^   Heii heii^^ I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:55 am

Buna Dadaa <33
Ma bucur ca ni te-ai alaturat noua , chiar vroiam sa-ti vad amprenta si pe la mine pe forum . :3
Mai , prea multe intrebari nu am sa-ti spun ca deja te cunosc , ii las pe ceilalti membari sa-si faca hataru' . kiss
Sa fii activa si sper ca ai trecut pe la regulament . xD
Hai pa !! in love
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Heii heii^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heii heii^^   Heii heii^^ I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 10:59 am

Sexy can I[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , just pardons my maners[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...[sper ca n`am gresit:))]

AA da cum ziceram mai sus unde`mi sunt manierele[la ce maniere am eu:)))] so my dear WELCOME!;x[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce faci ti`a fost dor de mine?smecher
MA rog lasam perezentarile pompoase! laugh So Ma bucur ca ai aterizat "acilea"! smecher
Poi pe mine ma cunosti, beta`s pesia, rolling [Valeuu nu`mi mai pot scoate vorba asta asa mult mi`o placut. Cratita ta Mii rolling ]
Ma rog...Iti doresc distractie placuta! in love MAi vrbim noi! peace sign
Pa-pa!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Heii heii^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heii heii^^   Heii heii^^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
Heii heii^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: