♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 My favourite anime`s....read!:)

In jos 
+3
Dєүυ ♥
AncaSmile
Electra :3
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeDum Oct 16, 2011 2:37 pm

HEii! O rubrica nou..Interesating[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !
Eu primu`, Eu primu. Euuuu primuuuu`!
SO...my Favourite anime is InuYasha!!:x
De ce tocmai el? Sa va explice deLL:
In primul rand a fost primul anime pe care l`am vazut. si m`a cucerit din prima.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Personajul meu favorit este InuYasha. Este egoist prostovan si impunator, insa tot odata un bun luptator cu o inima buna care nu si`o arata prea des. Nu mai zic de urechilele lui[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]. Le`as mangaia toata ziua. Singurul lucru care ma deranjeaza este ca aavut o relatie cu Kikyo si inca mai simtea ceva pentru ea, pe cand ea nu intelege ca defapt Naraku i`a despartit, dar a facut bine. Urmatoarele lucruri care imi plac la Inu`[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] : saba lui, imbracamintea lui, care i se potriveste parca e un calugar[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Muschii, care ii mai arata din cand in cand si restul corpului! Perverse temptation![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AL doilea personaj fav. este Kagome. O iubesc pntru abilitatile sale cu arcul, si eu mai practic din cand asa ceva, frumusetea, dexteritatea si dragaostea pentru care o poarta pentru dragul meu Inu`[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! Acest personaj m`a cucerit din primul episod, dupa Inu normal! :>: Cel mai mult imi place cand spune: Sit boy!!, Sezi! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Saracu meu InuYasha! Kagome ,respect[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] !
Ma bucura nespus de mult ca a ramas cu InuYasha!![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! :love:
AL treilea personaj preferat este Mitoku! De ce`mi place afemeiatul ala?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pur si simplu e mega comic cand o pipaie pe Sango+ ca imi place mult abilitatea sa : Wind Tunnel, Tunelul vantului. Toiagul sai imi aduce aminte de batul cu care ma fugarea Tanti Nutii cand eram mica si faceam galagie in fata portii cu Ann si Madda, ce pustoaice eram!![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Copilarie unde esti?[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si restul personajelor ii plac mult!
De obicei cand fac un test despre InuYasha, imi iese Naraku. de ce? I like Inu4Ever!!![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Keakh!!
Celelate anime`uri in top 5:
1-InuYasha
2-Nana
3-Naruto
4-Full metal Panic
5-Sora no Otoshimono[primul meu anime hentai>:)]
Restul imi plac foarte mult :x, insa acestea mi`au cucerit inima. Va multumesc pentru atentie!!!
PS: Ce parere aveti despre acest anime?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ^^deLL-Chan!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 5:04 am

ohaio! Deci Mie imo plk' cel mai mult anime'ul NANA, pentru ca e plin de emotie si chestii deastea' Cred k' putem invata multe din acest Anime chiar si legat de viata .Dell ma bucur k e al 2-lea anieme preferat al tzau' si primu' il ador .Dupiaa' imi ma plak animeurile : > 2.CHRONO CRUSADE ps:e cu demoni! fuu
>3.InuYasHa blushin`
>4.fairy tail- aici da comedie xD
alteele:death note, Yu yu hakusho, Chrono Crusade(e tot cu demoni:X)
Elfen Lied, Ao no Exorcist(cu demoni rugaminte )
Bun si logik ca imi place N.Shippuden ,de abia astept sa vad un final al acestui' anime' !!!Scuzati'mi obesesia pt. anime cu demonii of Sper sa nu va supere
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 8:42 am


Anime-ul meu favorit este Naruto Shippuden/Naruto deoarece este primul anime pe care l-am vazut,de cand eram mica il urmaresc si este prima mea 'iubire" lol.Iubesc acest anime foarte mult,desi imi plac mai multe anime-uri acesta este unul deosebit pentru mine.

Personajul favorit este normal Naruto.Cum poate un personaj sa fie mai super ca el!Este energic,foarte puternic si chiar daca se spune ca este un mare tantalau are multe strategii care de cele mai multe ori functioneaza in lupta.Este si foarte haios.Naruto poate nu este "geniul" la care toata lumea se astepta,dar a muncit mult pentru a devenii ceea ce este acuma si cu siguranta va deveni cel mai mare Hokage al tuturor timpurilor!

Al doilea personaj favorit este Itachi deoarece imi plac mult personalitatea lui,este mereu calm in lupta si foarte inteligent.Inainte nu imi placea de el,dar cand am aflat trecutul sau groaznic si prin cate a trecut am inceput sa prind drag de acest personaj pana cand m-am indragostit de-a binelea de el(as vrea sa existe in realitate) laugh .Pe deasupra este si foarte smexy!!

Al treilea personaj favorit este Hinata.Imi place mult de ea poate pentru ca seamana cu mine,la personalitate.Este foarte timida si incearca din rasputeri sa devina puternica,lucru pe care l-a invatat de la Naruto.Este cel mai frumos personaj feminin(parerea mea).Ea este potrivita pentru Naruto si sper ca in final sa triumfe NaruHina!!

Sunt multe alte anime-uri pe care le-am vazut si care mi-au impresionat,printre ele se enumera:Death Note,Kuroshitsuji,Clannad, Blood-C si Shiki......dar nici unul nu cred ca este mai bun ca Naruto(ambele serii) Cum am mai spus,acest anime este prima mea "iubire" fuu
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:16 am

of OOhhhh Itachi -sama !!! Nu l'am prea mai vazut prin anime de cand a murit ummmm
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeLun Oct 17, 2011 9:29 am

Nici eu,imi e dor de el......In manga deja a aparut,dar va dura mult pana va aparea si in anime of
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMar Oct 18, 2011 8:24 am

stiu !! of si na si aaassa magna nu e atat de tare ca si un anime , nici nu se compara . In anime am vzut ca Itachi invie si ca il ajuta pe Naruto sa il bata Kabuto <3
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMar Oct 18, 2011 9:14 am

Asa e si in manga,el impreuna cu Naruto si Bee il inving pe Nagato,iar Itachi iese din transa lui Kabuto si pleaca sa il ucida.Ai vazut Sharinganul etern a lui Sasuke?A aparut in manga este super misto,cred ca lupta dintre el si Naruto se apropie....
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMier Oct 19, 2011 8:29 am

da am vazut Manga :X:X:X Si Monkeyo Sharingan Etern a lui Sasuke e cel mai tare ( ce puternik kre' ca e ) fuu Vreau sa apra odata si in anieme of cre' ca dureaza un an pana sa apara toata seria Naruto Shippuden si pe net ummmm
Sus In jos
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMier Oct 19, 2011 9:40 am

AncaSmile a scris:
da am vazut Manga :X:X:X Si Monkeyo Sharingan Etern a lui Sasuke e cel mai tare ( ce puternik kre' ca e ) fuu Vreau sa apra odata si in anieme of cre' ca dureaza un an pana sa apara toata seria Naruto Shippuden si pe net ummmm

un an sau poate doi cine stie.....oricum finalul va venii foarte tarziu of
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeJoi Oct 20, 2011 8:31 am

da , intradevar trist k va aprea asa de tarziu of Poate la magna va veni mai repede finalu'
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeSam Oct 22, 2011 1:28 pm

Ia uite, cine se baga la discutie si la mine nu spune?:))))

Valeuuu! De Itachi vorbeati? Aww, iubirea meu, du KaKashi, personajul meu favorit, mai dureaza pana ajunge la final? Moama da nu mai pot, Itachii cand invii man?:(((
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeDum Oct 23, 2011 8:22 am

in animie kre' k' invie la anu ' xD
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeDum Oct 23, 2011 9:34 am

Nui corect! Trebuie sa asteptam atat pana va aparea Itachi dinou sa dea domnu sa ramana in viata!
Dabea astept sa apara si in anime... dar cred ca voi avea copii pana va fi aceasta parte! hmm
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeDum Oct 23, 2011 10:18 am

luna a scris:
Nui corect! Trebuie sa asteptam atat pana va aparea Itachi dinou sa dea domnu sa ramana in viata!
Dabea astept sa apara si in anime... dar cred ca voi avea copii pana va fi aceasta parte! hmm

Pacat,Itachi nu va ramane in viata,o data ce a murit este mort,dar totusi in lumea Naruto se poate intampla orice.
Sus In jos
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeLun Oct 24, 2011 8:50 am

de acord cu voi , in lumea anime totul este posibil rugaminte
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMar Oct 25, 2011 9:58 am

Noo` pai da daca nu fac referendum sau plangere la Firma de anime din Japonia cum pana mea s-o chema si fac plangere!!=)))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 8:55 am

pai''' asa Delll , tre' sa luam atitudine ca dak' nu ....cine stie cand mai apucam si noi sa vedem finalu' la Naruto S. of :))
Sus In jos
¤ Zυмму ¤
Membru nou
Membru nou
¤ Zυмму ¤


Sagetator Tigru
Reputatie : : 1
Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/10/2011
Varsta : 25
Localizare : вαcк тσ вℓαcк

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 9:37 am

Hey There !
deci sa inteleg ca acesta este un top al animeurilor
deci as vrea ca cel care a deschis asta sa editeze si sa puna "top al animeurilor preferate"
de ce ? pentru ca fiecare membru va deschide untopic cu un anume anime . de ex :eu deschid topic cu naruto . voi spune ce-mi place si dupa urmati voi . sa spuneti ce va place si ce nu .
si acum aceeasi intrebare : de ce ? pentru ca asa o sa ridicam forumul si o sa avem mai multe subiecte
perceput ?

mie imi place mult No.6 si naruto ...

Ja na !
Sus In jos
http://w-las.forumgratuit.ro/
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 10:50 am

Anca, sa sunam la FBi`ul animeu`lui ca ii mananc asa nu tine!!!

Itachii!!! Man, vino ca murim!!=))))
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 1:57 am

Pai da cum indraznesc ei sa ne faca una ca asta!!!
Revolutie !!!! laugh
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 7:06 am

DA REVOLUTIE! Facem plangere.... cine are numarul de telefon al aluia ca il sun eu cu numar ascuns... ma sacrific, imi sacrific minutele! xD
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeSam Oct 29, 2011 9:40 am

Uuu' Multi dar multi fani Naruto vad k' există în întreaga lume , ce invidioasă sunt pe cei din Japonia , pentru kă na , dacă acolo îs făcute ei le văd şi mai repede .^^ mandrie

Uhh ummmm ^^ Românii ăştia nu ştiu nimic să facă>> Bine că există japonezii>> de ce să'şi piardă românu' timpul său atât de preţios si să facă un anime bun nervi
Soluţie: ne mutăm toţi în Japonia pentru personajul preferat din Naruto <<Itachi
Chiar >>Aţi vrea sa fiţi născuţi in Japonia , numa' ca nu galbeni ci albi ? xD laugh
Aaaa m'am lăsat dusă de imaginaţie ^^ şi'a dat drumu' din minte si a zburat pe taste xD Ms k' eşti de partea noastră Luna si k' eşti dispusă să ne ajuţi cu revoluţia :. Sper k eşti întradevăr un fan Naruto , nu cumva să fii un spion trimis să ne distrugă planurile laugh
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:04 am

Sincer mie imi place ROmania...N`am n`as putea alege intre cele 2..ca mie una imi plac multe "taroaie" =]]]]]] Las` ca ne adaptam!

App ce nr a FBI-ul ca eu nu mai am minute decat in cosmote:)))

Are cineva pe Orange ca tre` sa sun la un amic! =]]]]?
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
AncaSmile
Membru fidel
Membru fidel
AncaSmile


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 363
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 27
Localizare : ^^HoRoShimmA LoVvv^^

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 11:10 am

laugh ^_^
Sus In jos
luna
Membru fidel
Membru fidel
luna


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 415
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 12:31 pm

PE orange nu.... si eu am tot in cosmote... defapt cred ca mai am 120 parca de ce F.B.I e pe orange? Daca e asa atunci ii sun cu necunoscut![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Vrea cineva sa i-mi fie martor??
Sus In jos
http://www.luna-forum.com
Continut sponsorizat





My favourite anime`s....read!:) Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) I_icon_minitime

Sus In jos
 
My favourite anime`s....read!:)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Trupe Favourite

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Prezentări anime x-
Mergi direct la: