♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 My favourite anime`s....read!:)

In jos 
+3
Dєүυ ♥
AncaSmile
Electra :3
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 12, 2011 5:56 pm

Yo. Yo. Yo!! Hai sa apelam, Shiba da si tu un minut ca ai orange!!:)))

Te roaga deLL![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Elyy
Membru
Membru
Elyy


Fecioara Dragon
Reputatie : : 0
Mesaje : 68
Data de inscriere : 09/12/2011
Varsta : 23

My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Dec 09, 2011 3:33 am

My favourite anime este Nana
Sus In jos
>Mady<
Membru nou
Membru nou
>Mady<


Varsator Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 14
Data de inscriere : 30/12/2011
Varsta : 27
Localizare : In my little world...

My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Dec 30, 2011 12:29 pm

Aaa cred ca anime-ul meu favorit este Kaichou wa maid-sama.
De ce? Pentru ca este pe gustul meu. Nu este primul anime vazut si nici nu l-am descoperit de mult timp (tu stii bine deLL), dar pe mine ma atrage foarte mult.
Nu stiu de ce dar intodeauna am fost innebunita dua genul asta de povesti/filme/anime si scoala si dragoste.
Personajul meu favorit masculin este nimeni altul decat Usui Takumi. Pentru ca este simpatic, glumet si foarte hazliu mai ales cand il face sa para mai mic. El i-a deonstrat lui Misaki de multe ori ca o iubeste si asta mi s-a parut cel mai frumos. Alt baiat in locul lui ar fi lasat-o in plata Domnului. Dar ceea ce m-a atras cel mai mult la Usui este faptul ca a pastrat secretul lui Misaki cu atata grija incat nimeni din scoala nu a aflat fara acordul lui Misaki, in plus i-a redus si pe "cei trei idioti" la tacere.
Personajul meu favorit feminin este Misaki.
Pentru ca este puternica si nu se lasa usor pacalita. Intodeauna a luptat pentru asi apara drepturile, idealurile si cel mai mult prietenii. Ce ador cel mai mult la ea? Faptul ca nu s-a lasat la Usui din prima chiar si fiind cel mai dragut tip din scoala.
Este foarte amuzanta. La unele scene am ras foarte tare ca de exemplu atunci cand l-a numit pe Usui "extraterestru pervers" acest lucru fiind luat de Usui ca un compliment din partea ei.

Cred ca v-am plictisit deja, dar atunci cand ma pun pe tastat nu ma mai pot opri. laugh
V-am pupat dulce de tot :*
Sus In jos
Continut sponsorizat





My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My favourite anime`s....read!:)   My favourite anime`s....read!:) - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
My favourite anime`s....read!:)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Trupe Favourite

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Discutii . :: x Prezentări anime x-
Mergi direct la: