♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ideile voastre pentru un forum mai primitor

In jos 
AutorMesaj
¤ Zυмму ¤
Membru nou
Membru nou
¤ Zυмму ¤


Sagetator Tigru
Reputatie : : 1
Mesaje : 14
Data de inscriere : 26/10/2011
Varsta : 25
Localizare : вαcк тσ вℓαcк

Ideile voastre pentru un forum mai primitor  Empty
MesajSubiect: Ideile voastre pentru un forum mai primitor    Ideile voastre pentru un forum mai primitor  I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 9:28 am

Poi am deschis acest topic deoarce vroiam sa spun o parerea/opinia si nu aveam unde

poi mie una imi place tot . doar cama deranjeaza butoanele pentru meniu . adica tema e frumoasa . pozele is bune . dar butoanele alea . chiar nu-mi plac . mai e si poza de fundal ce strica tot .

plus imaginile prea mari de la descrierierile categoriilor
nu spun sa le scoti dar poate le-ai putea micsora

dupa care : ai deschis aceasta categorie . cu sugestiile .... si mai jos ai nemultumiri . la sugestii pentru forum intra toate . nemultumiri . pareri . sau erori . e`o stiu.... sau categoria asta o poti numi chiar asa "Pareri . Nemultumiri . Probleme "

cam atat
Good look And See Later !

EDIT : am mai inspectat forumul si surprize am avut ...
de ce nu ai logo ? sau doar mie nu mi se arata ? eu vreau loggolul vizibil .
si ce cauta kiss fm acolo ?!!!!! nu acolo-i locul lui
ala trebuie pus la mesajul tau de pe prima pagina . daca nu stii sa faci asta vb pe mess
dar kissul ala nu e bine pus acolo
a da . si bara care desparte mesajul de semnatura te rog s-o pui pe mijloc


deci ai de lucru

Sus In jos
http://w-las.forumgratuit.ro/
 
Ideile voastre pentru un forum mai primitor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Visele voastre 8-> .
» Take me away [+18 pentru tot]
» Amv de la Myiu pentru voi
» Regulament pentru RPG
» Show me love [+18 pentru tot]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Sugesti pentru imbunatatirea forumului x-
Mergi direct la: