♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Yes, my lady!

In jos 
+3
Deidara:X
♀ ℓuciƒєєя ♀
Myiu Phantomhive
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Oct 02, 2011 8:54 am

Hei Sebastian, iti mai aduci aminte de ziua aceea.? “Dai mi aduc foarte bine aminte domnita mea”
Era o zi mohorata, ma indreptam spre cimitirul in care am plasat biletul jucaus cand un trasnet lovi pamantul. Un foc mare se raspandii rapid alarmand oamenii veniti sa isi vada oamenii plecati pe lumea cealalta. Nu imi prea pasa de agitatie imi continui drumul. Ajunsa la mormantul cu pricina vad ca biletul era tot acolo, se vede ca le era frica s ail duca cu ei. Il iau si il rup in mii de bucatele aruncandu-l in foc.
-Priviti! A rupt biletul si nu a murit! Ea e de-a dracului va zic eu! Chobi ea e fata care a pus biletul?
O fetita de vreo 9 ani, parul rosu aprins, ochii verzi si slaba cat un bat se uita terifiata spre mine dand din cap. Ce? Cand naiba ma vazut? Am fost imprudenta. O gloata de oameni furiosi au inceput sa alerge dupa mine. WTF? Alergam cat ma tineau picioarele, nu vedeam nimic in fata mea, in ce naiba m-am bagat? Fug in continuare urmata de multime cand intr-un moment de neatentie ma lovesc de cineva. Cad in fund lovindu-ma la piciorul drept. Chiar acum? Ce moment! In fata mea era un baiat, era destul de chips, parul negru , ochii negrii precum carbunele inalt, care se uita destul de urat la mine. Imi cer scuze vazand ca piciorul mi sa vindecat, gratie imortalitatii mele, si dau sa fug cand acesta ma prinse de mana.
-Tu esti cea care a pus biletul?
Stau putin incremenita nestiind ce sa zic. Daca ziceam nu ma lua la intrebari de ce sunt urmarita iar daca ziceam da cine stie ce imi faceam.
-Deci?
-Nu, nu eu ! Dar nebunii astia asa cred.
Zambii smecher apoi ma trase in bratele lui. Ma uit putin speriata la el si dintr-o data ma trezesc intr-o camera fara usi si ferestre. Ne-am teleportat sau ce naiba?
Ma uit prin jur si vad un barbat legat de un scaun. Recunosc fata si raman socata. Era Sebastian, era plin de sange si avea rani adanci. Ma repezesc la el si incep s ail dezleg. Brunetul misterios incepu sa rada cu lacrimi si scoase un pistol foarte cunoscut din buzunar. Ma uit terifiata la arma atintita spre mine si incep sa tremor. Era singurul tip de arma care poate rani un demon ba chiar s ail omoare. Un glot imi intra in mana dreapta facandu-ma sa urlu de durere.
-Acum ca sunte-ti amandoi aici e timpul sa ma razbun. Toti oamenii ucisi de voi 2, biletul ala imputit mi-a ucis intreaga familie!
Mai trase un glont in unul din plamani taindu-mi respiratia. Ma simteam ca un peste pe uscat, ma zbateam pe podea, urland printer lacrimi de durere. Sebastian nu zise nimic, era constient ca doar ar fi inrautatit lucrurile. Incep sa ma clamez tragand mult aer si tinandu-l in piept. Un glont se auzi infigandu-se, dar de data asta in Sebas-chan. Ma uit cu coada ochiului si incep sa urlu sat ermine. Acesta puse arma jos terminand cu rasul. Se indrepta spre mine, respiratia mi se taie cand vad ca scoate un cutit din haina.
In clipa urmatoare-

Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Oct 03, 2011 6:25 am

Iti place sa ne ti in suspans,nu?Foarte frumos capitolul,oarecum trist.....vreu sa vad urmatorul rugaminte
Sus In jos
Lαdy Ryσushi !
Membru nou
Membru nou
Lαdy Ryσushi !


Berbec Tigru
Reputatie : : 0
Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Aici :)

Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 7:47 am

No , Myiu`
Adu-ne scumpa mai repede nextuu` .:*
Ai un fic bestialll 8-> .
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 8:11 am

Simt o durere mai mare decat toate, idiotul imi baga cutitul in inima de peste 12 ori. Il baga si il scotea, eu ma inecam in respiratii scurte si rapide. Totul era din ce in ce mai in ceata, pana cand vad negru.

Se zice ca dupa ce mori, ajungi unde meriti. Este ciudat eu nu am ajuns nicaieri. DEschid ochii incet, dand de o lumina puternica. Era un neon, eram intr-o sala mare cu pereti albi si podea neagra. Vad cum usa se deschide si Sebastian intra pe ea.
Incerc sa ma ridic de pe pat dar nu pot, sunt legata cu curele iar durerea se simtea in tot corpul.
-Asculta-ma atenta. Ai noroc ca am reusit sa ma dezleg si sa iti dau un antidot altfel erai deja cenusa. Acum trebuie sa te recuperezi. Ma gandesc la fapta care ma adus aici, cum un mic joc sa transformat in cea mai neagra zi din viata mea. Il intreb ce sa intamplat cu individul iar el nu zise nimic. Am inteles.
Seara se strecura din nou in peisaj, oboseala ma cuprinse iarasi. Adorm intr-un somn profund, dar sunt trezita de un sunet inervant. Cand ma trezesc vad doar foc si fum in jurul patului. Caldura era insuportabila, incerc sa ma dezleg si reusesc. Scap din incendiu si ajung pe un hol lung fara nici o usa, impanzit doar de geamuri.
Il vad pe Sebby cum fuge pe colidoare in cautarea mea. Iam cauzat si lui atatea probleme. In fata mea aparu un domn inalt, blond cu ochii ca cel mai negru abis. Acesta zambi si imi infige cutitul in inima. Sange se scurgea din coltul guri, ajuns la fata locului Sebastian ii aplica o lovitura tipului lasandu-l lat. Eh cei mai rau abia acum incepe. Stau si analizez situatia. Mie dor sa fiu un om, sa stau in fata semineului, sa ma joc cu catelul meu, sa beau lapte cald cu cacao. N-am sa mai intalnesc acele vremuri. Acum oriunde m-as duce toti m-ar recunoaste pentru incidentul cu biletul, si mai ales i-as crea probleme lui Sebastian. Eh ce sa mai am facut o greseala cand am fost transformata in demon.
Sebastian ma scutura sa imi revin din acea stare.
-Hei Sebastian iti mai amintesti de ziua aceea? Cand m-ai transformat in demon?
-Bineinteles, dar ce e cu intrebarea asta?
Zambesc slab cu ultimele puteri si il sarut. Ii multumesc pentru tot ce a facut pentru mine. Ma eliberez din bratele lui si ma indrept spre geamul care era spart. Eram la o inaltime uriasa de pamant. Strazile erau luminate de sute de becuri. Acesta striga din toate puterile sa ma opresc. Stateam cu spatele la geam, ma gandeam nitel la ceea ce am facut in toti anii astia, si totusi ce am facut mai exact?
Tipul de pe podea se ridica si ma impinse in gol. Cu zambetul pe fata alunecam incet cu privirea in sus, Sebastian se arunca dupa mine prinzandu-ma in brate.
-Iti multumesc din nou penru tot, dar sti nu trebuia sa faci asta.
-N-as fi suportat sa traiesc fara tine. Apropo ca sa te pot salva am renuntat la a fi demon, amandoi suntem normali. Il mai sarut odata si o bufnitura puternica.

Va multumesc tuturor pentru commurile pe care mi le-ati dat dealungul capitolelor. <3 Sper ca acest fic va placut si sper ca n-ati plans =)))).
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 8:51 am

Ioi tu Myiu` m`ai adus pan` la lacrimi . fear
ummmm Eh , drama .
Soo , ficu` tau mi`a placut din primu` capitol !
>:D< La ce te poti astepta din partea ta dear . :*
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 11:28 pm

Foarte trist finalul of ......De ce i-ai omorat,imi erau foarte simpatici,personajele mele favorite din ficul meu favorit of ummmm :((((( Foarte frumos ficul pana si impreuna au murit......
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yes, my lady! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Yes, my lady!   Yes, my lady! - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Yes, my lady!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Yes, my lady! III
» Sexy Lady +18

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan Ficuri Terminate-
Mergi direct la: