♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anime duel!

In jos 
AutorMesaj
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Anime duel! Empty
MesajSubiect: Anime duel!   Anime duel! I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 1:04 am

Deci mi`a venit o idee...
O data pe saptamana va fi un duel a 2 anime`uri reprezentat de catre un membru pentru cei care vor. Fiecare va alege un anime pe care sa`l reprezinte si pe parcursul saptamanii cei 2 participanti vor aduce argumente de ar fi bine sa`l urmarim si asa mai deparete. Aceste argumente vor contine: fotografii, argumente scrise, amv`uri si tot ce tine de latura asta.
Se va alege un juriu permanent de 3 membrii si oricine poate participa fie ca este si din juriu si atunci poate fi inlocuit de altcine ales de juratul lipsa.
Cine va avea 7 concursuri castigate de acest tip va primi rang de apreciat[asta e optional adminuluiAnime duel! 2841064882 ]. CAm asta ar fi ideea mea, sper sa va placa si chiar s`o punem in aplicare.
Va rog sa va ganditi si sa`l aprobati si daca e posibil sa fiu si eu juratAnime duel! 1737133198 !!!
La revedere! ^^ deLL-Chan!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
 
Anime duel!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» anime favorit
» anime question
» My favourite anime`s....read!:)
» Care a fost primul tau Anime?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Sugesti pentru imbunatatirea forumului x-
Mergi direct la: