♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestii

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:13 pm

Hai ca vin si eu cu niste sugestii deoarece pe aici nu s-a facut mai nimic... Sper sa nu supere pe nimeni.



1. Pentru ce este facut forumul, pentru ca toti sa isi faca reclama sau ceva? Eu nu cred!
2. Culoriile imi ies prea tare in ochii. Incearca sa le schimbin, pentru a nu fii un amalgan de culori si penru a fii mai placut.
3. Nu imi plac deloc, dar deloc acele butoane mici.
4. Sincer? Nici bannerul nu este unul potrivit si nici iconurile mici....
5. Ce zici de un favicon nou? Care nu este de la forum?
6. Umm...O imagine placuta pe chat
7. Iarna e pe trecere, sarbatriile au trecut, zapada nu mai este... Fulgii aia imi stau pe creier
8. Ti-am zis ca vreau sa fac un parteneriat intre forumuri deoarece iti va aduce si tie si mie mai multi membri, chiar daca am mai multi membri ca tine, poate imi va aduce si mie ceva profit, este ceva bun pentru amandoua.^^
9. Pana ajungi la index si la scris iti ia o vesnicie, imaginea de sub banner nu are nici un folos.. Si bannerul este cam prea mare..
10. Iti vei pierde membri daca nu esti si tu activa, si daca nu incerci sa schimbi ceva, eu una te-am ajutat, am dat mess la toata lista, si cati au venit, peste 9 dar trebuie sa inveti sa ii pastrezi...
11. Am vazut ca uni useri posteaza cu culoarea nergu, tema forumului fiind neagra nu se vede. Ar trebui interzisa aceasta culoare...

ps: sper ca nu te-am suparat cu ceva. Vreau doar sa te ajut cu ceva^^ Crede-ma stiu ce spun...Nu vreau sa ma cred cine stie ce experta.. chiar nu vreau sa fiu vazuta cu ochii rai, vreau doar sa fiu de ajutor^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:20 pm

Ai niste idei bune in general. Mi-ar placea si mie un parteneriat intre forumuri. Ar da mai bine la audienta amandurora :)) sa zic asa. Treaba cu fulgii de nea ma sacait si pe mine, mi se tot blocheaza pc-ul de la ei :)). Chestia cu reclamele sunt de acord. Am vazut cate ceva pe aici si nu prea mi-a placut. Bannerul este cam marisor si nu prea imi place :-? nu stiu de ce.
Eu nu am vazut posturi cu culoarea neagra, dar daca ai dreptate ai dreptate. Cam atat, imi plac ideile tale, sunt ingenioase. Cya!
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:38 pm

Si am mai vazut o chestie... Unele topicuri nu sunt la locul potrivit -.-" Ar trebui mtate...
Ma bucur ca cineva imi ia in seama gura cea mare plina de idei preconcepute:]]
Edit: Uite, eu sunt obosita astazi caci ieri nu am dormit prea bine, cand vad toate acele imafini de la "filme " si alte categorii care se misca atata imi vine sa imi dau cu capul de pereti, in imaginea mea forumul nu are o imagine prea primitoare.
Are prea multe culori, bannerul albastru
Tema negru cu rosu
Butoanele portocali
Este un amalgan ce ma incurca...
+ Ca la iconurile mici gen: Anunt, anunt global, post it, este ceva vechii dat de forum, propun o tema cu totul noua...
Vad ca tema in clipa de fata este naruto, dar la new, no new, blocked sunt alte animeuri... E ca o salata...
Pe scurt aici sunt prea multe briz, brizuri care nu isi au nici un folos, ingreuneaza navigarea si face totul un chici.
Trebuie facut TOTAL, dar TOTAL curat aici si un singur om nu poate, mod+admini trebuie sa isi uneasca foretele intr-o zi si veti reusi.
Cred ca am sris cam tot.... Adica sper, in orice caz daca am uitat ceva voi reveni cu un edit sau un alt post.^^


Ultima editare efectuata de catre słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ in Mier Ian 11, 2012 3:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:45 pm

Ai simtul umorului si imi place :)))))
Mda ar trebuii mutate. Ii voi zice Shibei sa faca curat :)) dar nu acum ca probabil doarme =]]
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeMier Ian 11, 2012 3:50 pm

Mda... Numai noi ca huhurezele:]]
Sincer si mie imi e cam somn, caci nu am putut dormi prea bine aseara si maine plec pe munte...
Dar inca nu pot sa ma culc caci am cate ceva de facut^^

Ps: Am dat un edit, te rog sa citesti, merci anticipat.^^
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 12:32 pm

Am citit si editul si da sunt de acord ca atunci cand schimbam fata forumului sa lucram toti din staff adica cu pareri pro si contra. Ne-ar trebuii si un designer care sa se priceapa la astfel de chicusoare. Oricum sper sa rezolvam si aceste lucruri.
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 2:42 pm

Umm, yah, amsimtul umorului -.- dar din pacate unii ma cred fitoasa, si nu imi place asta, caci chiar nu sunt, cand vreau sa ajut mereu pare ca jignesc -.-
De exemplu cand am vorbit cu Zaharina.. Pe chat... -.- Cred ca s-a suparat, si chiar nu am vrut sa jignesc pe nimeni... Oricum^^
Sper ca totul se va rezolva, dar pentru asta e nevoie si de munca...
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 3:15 pm

Asculta Timeea la mine! Eu sincer chiar m`am suparat si sa`ti zic de la ce! In primul rand ai inceput prin a spune ca ti-e ciuda pe admin ca nu se ocupa de forum si ce daca nu`ti place tie grafica noastra si daca nu ajung la 10 sec de cand ai postat tu o sugetie cat timp crezi ca am! Eu nu sunt de la oras sa am timp sa stau non-stop pe internet am si o viata dincolo de ecran!

In al doilea rand mie una nu`mi pasa cat de devoatata esti tu pe alte forumuri si cat de mult te ocupi tu, asta imi suna a lauda! Cat urasc asta, insa sa trecem peste asta. SA zicem ca am uitat! Apropo si daca nu`ti place de mine sau de ce ti`am zis te sfatuiesc sa nu mai vorbesti cu mine!Sugestii         3515602148 Sper ca acum ne`am "impacat"!Sugestii         2841064882
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ
Membru nou
Membru nou
słĢ๓ ♀₣ Ħعℓℓ


Capricorn Sobolan
Reputatie : : 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 27

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 3:26 pm

Umm... Nu inteleg de ce imtorci cuvintele -.- Jur ca nu am zis never ca nu imi place gravica cuiva... Apreciez ce face lumea, chiar daca nu e cine stie ce talent nascut este munca lui... Nu am cerut never sa vi in 10 secunte..
Crede-ma si eu am o viata, chiar nu sunt in tara.. however... Nu voi intra o vreme, caci maine plec inapoi in Romania, si in Ro, nici eu nu stau in oras, caci nu imi place chiar daca am bunici acolo.. Hmm... Nu ma laud -.- Zic doar ca daca tu ai spus ca are treaba crezi ca eu nu am, si fac mai multe chestii, am dat un exemplu, o puteam da si pe Zummy ca ex...
Si eu urasc lauda, stai calma, poate a sunat atunci asa, dar chiar nu vroiam sa sune, eram obosita si tu ma-i inteles gresit -.- Imi pare rau...
Nu ma deranjat ce ai spus.. Ce ma deranjeaza e ca ti-ai facut o parere proasta despre mine si chiar nu ma cunosti... -.- Nu vreau acest lucru, chiar nu sunt o persoana rea, si din contra sunt unpic mai timida cateodata si nu formulez bine unele propoziti, jignind lumea fara sa veau... -.-
Sorry daca am jignit cu ceva [cum am mai zis] don't hate me...
Chiar nu sunt o persoana rea si nu vreau sa supar pe nimeni fear

Chiar ma simt prost acum... Nu am vrut sa iti fac o parere proasta despre mine...
Umm.. Vroiam doar sa pun niste lucruri in miscare, nu era de jignit
Sus In jos
http://myplace.forumgratuit.ro/
AndyGix
Membru
Membru
AndyGix


Reputatie : : 1
Mesaje : 60
Data de inscriere : 11/01/2012
Localizare : Iaşi

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeVin Ian 13, 2012 12:05 am

Myiu Phantomhive a scris:
Am citit si editul si da sunt de acord ca atunci cand schimbam fata forumului sa lucram toti din staff adica cu pareri pro si contra. Ne-ar trebuii si un designer care sa se priceapa la astfel de chicusoare. Oricum sper sa rezolvam si aceste lucruri.

Eu sunt designer, daca aveti nevoie de ajutor.
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitimeVin Ian 13, 2012 11:31 am

Ok banuiesc ca am discutat destul tema asta si ar cam trebui sa trecem peste aceasta mica incaierare! Am uitat deja..wink
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Sugestii         Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii    Sugestii         I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii [în general]!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Sugesti pentru imbunatatirea forumului x-
Mergi direct la: