♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitimeMar Oct 04, 2011 12:42 pm

Salutte! LuckNess la microfon. Fiti antena! Ma numesc Delia, insa mai toata lumea imi zice Dell am 15 ani si vin din Tzara Pufarinelor! Sunt fata aia lenesa care te faca sa zambesti oricand, genul lui Shikamaru din Naruto. Anime`ul meu favorit este InuYasha. Astept sa cunosc persoane noi cat mai interesante! Nu suport jignirile aduse asupra mea sau asupra subiectelor mele! Daca o vei face vei primi ce meriti! Nu sunt un monstru ci doar diferita de voi!
Ma gasiti la id`ul : kid.zapacit96[yahoo]! Daca vrei sa aflii mai multe aDD me!
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Re: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitimeMier Oct 05, 2011 9:35 am

Buna scump`o imi pare bine sa te cunosc si bine ai venit la noi pe forum >:D<
Sper sa te intelegi bine cu toata lumea, inclusiv cu mine xD , si sa aduci subiecte frumoase asa cum forumul nostru obisnuieste sa aiba :)
>:D< xoxo
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Lαdy Ryσushi !
Membru nou
Membru nou
Lαdy Ryσushi !


Berbec Tigru
Reputatie : : 0
Mesaje : 39
Data de inscriere : 05/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Aici :)

Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Re: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitimeVin Oct 07, 2011 5:47 am

Heii Dell'z . :)
Bine ai venit . >:d<
Pe mina ma cunosti . ;D
Cred . :))
So !
Mai Neim Iz :
Georgiana Rebeca . [ A.k.A : Betziva (Porecla pusa de un coleg . Nu-s betiva :| ! Ci alcoolica . :>) , Canabis [Pusa de LuuLii` (o Colega .) , Buffy , Siffy ( Pusa de Shiba ) ,
CaPşuniiCă ( Pusa de TiNa , o colega ) , Miio-Chuu` . ]
Multe, nu ?. :>
Deci . :)
Bine ai venit . >:d<
Sus In jos
♀ ℓuciƒєєя ♀
Administrator
Administrator
♀ ℓuciƒєєя ♀


Scorpion Pisica
Reputatie : : 2
Mesaje : 383
Data de inscriere : 10/07/2011
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Re: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitimeVin Oct 07, 2011 10:03 pm

Helau Dell`z !
Scuze ca nu ti-am putut acorda o primire a la` Shiba ca` am fost pedepsita` [ da` stiu devila` de mine laugh ]
Soo ... Bun venit draga mea !
Cu siguranta o sa iti faci multi prieteni pe aici , suntem cu toti o mare si ciudata familie . :>
Cunoscandu`te pe tine , sigur vei veni cu ceva interesant .
Zby` !

Signed Shibu` Shiba`
Sus In jos
https://devilchildrens.forumgratuit.ro
Dєүυ ♥
Membru onorabil
Membru onorabil
Dєүυ ♥


Scorpion Bivol
Reputatie : : 7
Mesaje : 544
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Soul Society

Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Re: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitimeVin Oct 07, 2011 11:40 pm

Bun venit pe forum,sper sa iti placa si cum a spus Shiba sper sa faci parte din familia noastra cius
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Re: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitimeSam Oct 08, 2011 1:08 am

Ҝa-вοοm!™️, deviloo, lasa ca stiu eu!! smecher In fine va multumesc pentru primire, spersa ajungem sa ne cunoastem cat mai bine! Z`Bye!! [Doamne replica asta de unde am mai furat-0 laugh laugh ]
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Continut sponsorizat





Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD Empty
MesajSubiect: Re: Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD   Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD I_icon_minitime

Sus In jos
 
Tu esti tu ,iar eu sunt.... da click si afla! xD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~~Horoscopul Mayas~~Afla'ti destinul`
» Ce sunt one-shoturile?
» Hiiii...Sunt si eu aici!
» Bunaa !! :X Eu sunt Alle :X
» Ceau! Sunt noua aici....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Cuvant de inceput ... :: x Prezinta-te ! x-
Mergi direct la: