♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Bună !! Mulţumim că ai ales să vizitezi acest minunabil forum !! Ai multe de văzut !! Dacă ai cont aici , conectează-te , dacă nu dar vrei să îţi faci , foarte simplu !! Da click pe '' înregistrare '' .

Cu drag ,
Shiba x3
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Words of love to be remembered.[+18]

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
~ baby strumf ♥
Membru nou
Membru nou
~ baby strumf ♥


Gemeni Tigru
Reputatie : : 0
Mesaje : 11
Data de inscriere : 13/11/2011
Varsta : 25
Localizare : In your heart

Words of love to be remembered.[+18] Empty
MesajSubiect: Words of love to be remembered.[+18]   Words of love to be remembered.[+18] I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 10:53 am

Pentru inceput vreau sa spun ca am inceput un fic nou. Este SasuSaku, insa voi adauga doua personaje si cupluri noi. Aceste personaje sunt Kenny (eu) si Mia iar cuplurile sunt ItaKen si MadaMia. Idee este, cred eu, originala deci fara alte introduceri o sa incep povestea, sper sa va placa si astept cat mai multe si sincere pareri. Ficul este +18 deci copii mici nu au voie. Va spun de acum ca ficul va avea foarte multe scene perverse.

Chapter 1

Kenny:

Imi privesc chipul alb ca spuma laptelui. Imi trec mana dreapta prin parul meu de un albastru inchis care era ravasit si imprastiat din lipsa pieptanarii. Ochii mei albastri ca si cel mai senin cer erau atintiti spre reflexia mea din oglinda. Imi iau periuta de dinti, imi pun putina pasta si incep a-mi freca dintii de sus in jos si tot asa pana ce dintii mei devin imaculati. Scuip in ghiuveta ceea ce se formase in gura mea dupa care imi clatesc cavitatea bucala si chipul in acelasi timp. Sting apa, i-au prosopul de pe prosotiera si incep sa imi sterg fata. Pun prosopul la loc si intru inapoi in camera. Ma schimb in vesnicul meu costul de lupta, imi iau gentuta cu (,) kunaiurile, shurikenurile si tot ce te imi trebuie. Imi pun bandana cu semnul satului ascuns in nisip, satul meu natal. Imi iau sandalele ninja si parasesc locuinta in care stau de cand a fost ucis tot clanul meu de catre Orochimaru si mana lui dreapta Kabuto.
Caut sa ma razbun pe acel sarpe slinos si cainele lui pentru ce au facut clanului meu. Mi-au distrus tot ce am avut mai drag pe lumea asta. Toti cei pe care i-am iubit si inca ii iubesc au fost omorati doar pentru ca detineau cel mai puternic keke-genkai, dar din cate am aflat acum cateva zile, sarpele ma cauta pe mine si pentru ca nu m-a gasit i-a omorat pe toti pentru a ma face sufar si sa merg la el pentru putere, dar cu mine nu merge.
Merg linistita pe strazile prafuite si pline de nisip ale Sunei. Salut politicos pe cei care trec pe langa mine si cu zambetul pe buze imi continui drumul. Pe langa mine trece intamplator fostul meu sensei din academie. Acesta ma saluta si ramane mirat cand ma vede. Il salut la randul meu si inaintez in pas spunandu-i ca ma grabesc si fara sa sa vreau dau peste cineva si cad cu tot cu acea persoana. Imi intorc privirea si il vad pe Gaara, Kazekag-ele. Imi cer mii de scuze rusinata de cele intamplate. Ma ridic de pe el si il ajut si pe el. Imi zambeste dulce dupa care isi reia drumul. Imi continui drumul si rosesc abundent cand imi amintesc de acea intamplare. Ajung intr-un final la destinatia mea, portile de la iesirea din sat. Planul meu de cand au murit parintii mei este sa ma razbun pe Orochimaru si Kabuto si singurul mod prin care pot sa ma razbun este sa ma alatur celor din Akatsuki. Trec cu usurinta de portile satului dupa care incep sa alerg printre crengile copacilor spre ascunzatoarea Akatsuki, urmatoarea mea casa. Imi pare tare rau ca imi voi trada satul, dar o fac pentru clanul meu, iar clanul meu este mult mai important decat satul.
Cu cat ma apropii mai mult cu atat simt ca razbunarea mea va fi un succes, asta facandu-ma sa accelerez pasul. Peste ore pline de alergat fara pauza ajung la ascunzatoare. Intrarea acesteia era acoperita de un bolovan imens. Nici o problema, imi adun foarte multa chakra in palma dupa care lovesc bolovanul cu putere distrugandu-l. Intru in acel loc misterios si intunecat. Imi activez Vohiganul, keke-genkaiul meu, pentru a reusi sa vad pe unde merg. Strebat holurile lungi ca un labirint si ajung in dreptul unei usi imense. O deschid usor si constat cu stupoare ca inautru era petrece. *Ciudat...*, imi spun eu in gand in timp ca intru inchizand in urma mea usa. Ma indrept tiptil spre zgomotul care anunta ca o petrecere bomba este in toi, iar cand ajung acolo toate privirile sunt indreptate spre mine si toti se opresc din activitatile lor. Raman pur si simplu blocata. Vad ca liderul vine spre mine.

- Si tu esti?, imi spune el
- Kenderu si am vanit sa ma alatur voua, ii raspund
- Bun venit atunci, maine dimineata te voi testa, dar pana atunci distreazate!

Numai stau pe ganduri ca deja ma si alatur petrecerii. Incep sa dansez, sa beau si sa-mi traiesc viata din plin. O fata cu parul negru si o suvita rosie, foarte draguta, vine la mine si se prezinta ca fiind Mia Shipping si ca nici ea nu este de mult in Akatsuki. Imi petrec restul serii discutand cu Mia, noua mea prietena.


Asta a fost fetelor :)
Sper sa va placa , scuze de greseli si ca este scurt blushin`
Astept cat mai multe pareri si cat mai sincere :D
Va :* Va ❤ Va :hug:
Ja Ne ! :-h
Sus In jos
Electra :3
Mascota forumului
Mascota forumului
Electra :3


Sagetator Sobolan
Reputatie : : 5
Mesaje : 898
Data de inscriere : 04/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Narnia?

Words of love to be remembered.[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Words of love to be remembered.[+18]   Words of love to be remembered.[+18] I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 3:16 pm

Yo yo yo!!:)) Ce avem aici!

M`ai prins de la primu` cuvant cu "Kenny" :))

BANG!!!!

Ce sa zic, imi place insa nu`s prea sigure sa vedem ce perversitati ai tu in capsor! (D)..Letz`s write the next, strumfuletul meu! :x
Sus In jos
http://twinkle-tears.tumblr.com
Br0cKyY
Membru senior
Membru senior
Br0cKyY


Fecioara Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 295
Data de inscriere : 04/11/2011
Varsta : 27
Localizare : Ghici ... :))

Words of love to be remembered.[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Words of love to be remembered.[+18]   Words of love to be remembered.[+18] I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 10:52 pm

Hey ya
Soo , imi place primul capitol , e interesant , si sa inteleg ca arati ca si in poza de la avatar [se observa , par albastru , ochi albastri ]
Totusi vreau sa vad ce se intampla in cap. urmator .

ByeBye :\:D/:
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Sebastians' Wife
Sebastians' Wife
Myiu Phantomhive


Balanta Sobolan
Reputatie : : 3
Mesaje : 187
Data de inscriere : 11/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Haha ma faci sa rad :|

Words of love to be remembered.[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Words of love to be remembered.[+18]   Words of love to be remembered.[+18] I_icon_minitimeDum Ian 29, 2012 11:41 am

Acest fan fic este inchis!
Sus In jos
http://myiu123.deviantart.com/
Continut sponsorizat





Words of love to be remembered.[+18] Empty
MesajSubiect: Re: Words of love to be remembered.[+18]   Words of love to be remembered.[+18] I_icon_minitime

Sus In jos
 
Words of love to be remembered.[+18]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» I Did It For Love
»  The love is a bang +18
» Show me love [+18 pentru tot]
» Love and school
» Love is in your face [ItaSaku +18]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
♀ Dєvil Chiℓdяєηs ♀ :: Fan Zone ! :: x Fan fiction x :: Fan ficuri in desfasurare . :: Naruto fics-
Mergi direct la: